Mieć siebie-najcenniejszy dar

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez .Kinga. 16 sie 2007, 22:13
pannanikt napisał(a):Ale będzie dobrze!:)

Jeśli 'wiara czyni cuda', to ja w to wierzę z całego serca.
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez merkia 16 sie 2007, 22:16
pannanikt , .Kinga., ashley, dżejem, człowiek nerwica i inni-inni-(pozytywnie rzecz jasna) =) damy radę.
walczę, codziennie. wiem też jedno - później będziemy silniejsi od reszty "niedoświadczonych". na pewno =)

przez pannanikt 16 sie 2007, 22:26
:):):):):):):):):)
No... będzie normalnie żyć! W końcu nie takie rzeczy się w życiu robi:P
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ashley 16 sie 2007, 22:51
pannanikt wiem ze emocje robia swoje, ale wiedza tez a Ty ja masz i ona niech Cie prowadzi, no i wiara hehe ;)
merkia oby tak wlasnie bylo;) i fajnie ze w tych tematach sypiemy tak optymizmem, on jest nam najbardziej potrzebny

przez .Kinga. 16 sie 2007, 22:54
ashley napisał(a):i fajnie ze w tych tematach sypiemy tak optymizmem, on jest nam najbardziej potrzebny
Święte słowa.. optymizmu nigdy za wiele!
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez pannanikt 16 sie 2007, 22:59
aaaaaa Ashley po tych slowach przypomnialy mi sie piekne slowa JPII:

"Wiara i rozum są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy"

:smile: :smile:
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

przez C(c)złowiek 19 sie 2007, 20:44
merkia napisał(a):Nie chodzi o odizolowanie się, nie ! Istotą powinna być umiejętność odrzucania fałszywych opinii, słów.

Dobrze napisane ;)

A u mnie jest coraz lepiej :D

P.S. Dawno się tu nie odzywałem ;)
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

;)

przez sylwusiaa199 13 paź 2007, 19:42
Święte słowa ;)
Ashley tez kiedys a moze nawet całkiem niedawno zamiast cieszyc sie tym kim jestem to starałam sie na sile zmienic, tak jak mowisz dla ambicji chociaz nawet nie moich itd ale aktualnie wyjechałamna studia daleko od domu, od powodow moich dołow depresji, od czlowieka ktory m,nie niszczył :/ i zaczynam wszystko do nowa z czysta kartka. Poznaje nowych ludzi, nowe miejsca jestem sobą w koncu :) i od ponad dwoch tygodni nie mam zadnych załaman nerwowych ;) to chyba najwazniejsze... Wszystkim zycze powodzenia ;**
**** dOn't giVe uP ****

przez ashley 14 paź 2007, 16:12
Sylwia to wspaniale ze zaczynasz z biala kartka i jestes zadowolona, zycze powodzenia :)

przez Monikas 17 paź 2007, 23:27
Nie wiedziałam gdzie ten artykuł wkleić, po głębszym zastanowieniu postanowiłam tutaj. Artykuł definiuje czym jest niska samoocena i pokrótce przedstawia jak się jej nie dać.

http://www.poradnikmedyczny.pl/mod/arch ... 49_potrafię_radę_pewno.html

;)

przez sylwusiaa199 18 paź 2007, 14:35
Fajno ;) Poczytam i zobaczymy czy cos zdziała ;)
**** dOn't giVe uP ****

przez Myszeczka900 19 paź 2007, 14:40
Ja mam siebie,jestem taka jaka jestem i nie zmieniam się jestem sobą...Odnajdź siebie i walcz z tym wszytskim.Pozdarwiam ciepło a jeśli byś potrzebowała rozmowy i wysłuchania napisz do mnie na gg albo meila
aga_stokrotka@wp.pl

gg:9145493

Pozdrawiam Agnieszka

przez sylwusiaa199 19 paź 2007, 17:48
Dziekuje :**
Odezwe sie jak tylko bede mogła :smile:

*** MiłegO weekendU ***
**** dOn't giVe uP ****

przez Pstryk 20 paź 2007, 13:10
A co z błędnymi przekonaniami o sobie samym? Jeśli całe życie miało się, określony schemat myślowy i na psychoterapii, u psychologa, czy jakkolwiek, dowiadujemy się, że fakt, iż czujemy sie nieszczęśliwi jest spowodowane błędnym ukształtowaniem sposobu myślenia? Jak zmienić sposób myślenia?
Pstryk

Sortuj wg