Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez wiatr 05 mar 2007, 22:42
Ja całkowicie się przeniosłam. I jest mi z tym dobrze w śród was. :mrgreen: ;) Dzięki za to,że mnie zaakceptowaliście . Niewidem czy teraz dobrze dobrze napiszę ...taką jaką jestem...........przecież tak naprawdę teraz się tak naprawdę poznaję, kim tak naprawdę jestem. Jeszcze wiele przede mną,góry i upadki, ale z wami dam radę to przejść. Czuję się bezpieczna. Mam nadzieję,że to bezpieczeństwo nic nie zburzy.

a tak na marginesie - zeszyt wrzuciłam do pieca, by nigdy nie wpadł w nie powołane ręce. Bo przecież to moje życie. Gdy mówiłam kiedyś nikt nie chciał słuchać. Każdy wiedział o mnie lepiej niż ja sama o sobie niedopuszczając mnie do głosu.
Marzenie marzycielki, obym nigdy nie pozostała sama. :shock:
I tak moim sukcesem jest to, że poznaję was a siebie na nowo. Pa ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Makcia 06 mar 2007, 10:02
Mój zeszyt również został zdegradowany do roli podpórki na inne książki..nie wyrzucam go bo gdy czuje sie lepiej to czytam to co pisalam wcześniej. Nie ma nic lepszego jak możliwość śmiania sie z siebie ..dla mnie to pewien sposób terapi własnej...Gdy czytam jak kiedyś bałam sie panicznie jakieś rzeczy a ona teraz nie sprawia mi żadnego kłopotu to uśmiecham sie do siebie z myślą " przecież to banalne" Wtedy "ta" akurat doleglwiość mi już nie wraca..ucze sie z niej śmiać co znaczy że osiągnęłam coś niemożliwgo dla mnie jeszcze kilka miesięcy temu. Po drugie jest mi lepiej gdy mam odbiorców...i chociaż zawsze analizuje co pisze i mówie ( i nigdy nie jestem z tego zadowolona ) to jednak przełamuje sie codziennie otwierając sie na was. A i jeszcze dodam że mam teraz jakiś cel w życiu...musze sie starać po to między innymi aby pokazać wam jak świetnie mi pomagacie i jakie osiągam sukcesy będąc tutaj..że staram sie iśc do przodu dzięki wam i nawet czasami 'drobne' niepowodzenia mobilizują mnie do nie rezygnowania z tego co już osiągnęłam..a to dla mnie bardzo ważne.

przez wiatr 06 mar 2007, 10:52
Kochana Makciu jestem ogromnie z ciebie dumna. Masz cel, a to jest najważniejsze w życiu czowieka, jak wie dokąd zmierza i wie co chce osiągnąć. I wiesz co, osiagniesz ten wymarzony cel. Cele są dla ludzi wytrwalych, kazda porazka uczy. Potrafimy wyciagac wnioski.
Myslę,że to jest najważniejsze ,jesli wiemy dokąd zmierzamy nie raniąc nikogo po drodze. I możemy w pelni sobie zawdzięczać za każdy osiągniety przez nas sukces. A z czasem stajemy się calkowicie uzależnieni od siebie, stajemy sie tak naprawde wolni, silni.
I wówczas możemy innym przekazać, że wszystko mozna osiągnąc jak czegos tak naprawę sie chce.
Nie ma rzeczy niemożliwych ;)
"mój przyjaciel wiatr"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 06 mar 2007, 15:15
Makcia napisał(a):Gdy czytam jak kiedyś bałam sie panicznie jakieś rzeczy a ona teraz nie sprawia mi żadnego kłopotu to uśmiecham sie do siebie z myślą " przecież to banalne"

Ja co prawda nie czytam, ale jak sobie przypominam swoje niektóre fantazje, to mnie na śmiech bierze. Więc jest lepiej :D
wiatr napisał(a):zeszyt wrzuciłam do pieca, by nigdy nie wpadł w nie powołane ręce

moim zdaniem dobra decyzja, i tym samym dawne bóle poszły z dymem :D
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 06 mar 2007, 16:02
No to ja sie pochwale dzisiaj miałem atak i wytrzymałem bez xanaxu!!!!rozumiecie BEZ XANAXU :D :D :D :D :D <sorry za ten wielki entuzjazm>.Pewnie Atkaa mnie trzasneła wczoraj tak mocno,że teraz nie będe musiał już brać Xanaxu :D
:)

przez IceMan 06 mar 2007, 16:06
No to Atkaa Corp. ma pierwszego zadowolonego klienta :D Brawo Darek!!
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 06 mar 2007, 16:36
Ohhh kurcze teraz znowu miałem chwilowy atak ale siła trzaśnięcia Atkii się znowu potwierdziła.....nie wziiąłem Xanaxu znów :D :D pięęęęknie jest :D
No to Atkaa Corp. ma pierwszego zadowolonego klienta Very Happy

no dokładnie,jestem pierwszym zadowolonym klientem :smile:
:)

przez Makcia 06 mar 2007, 17:38
Wiaterku całkowicie sie zgadzam z twoimi słowami i ciesze sie czytając to co napisałaś..na dodatek jak mam poczucie że jesteś ze mnie dumna to aż bardziej chce mi sie starać naprawde :D bo ja już taka jestem że najchętniej robie wszystko dla innych tak żeby nie sprawić im przykrości..walka z nerwicą to jedyna rzecz którą z czystym sumieniem robie myśląc o sobie ;)
Darku bardzo sie ciesze że dajesz rade wytrzymać te ataki..jak już przetrzymałeś dwa to trzeciego nie będzie zobaczysz :D a jak będzie to i tak sobie poradzisz...w sumie to sie ciesze bo jak Atkaa ma taką siłe trzasku to ja pisze sie jak najbardziej na jeden seansik...moge? :D
Dzisiaj mialam jeden sukces pojechałam sama do przychodni przedzierając sie przez całe miasto i jak kiedyś bałam sie jeździć sama autem tak dzisiaj stwierdziłam że nie ma czego..ech a to dla mnie jakiś sukces ;) pozdrawiam was serdecznie Miśki Kochane

przez IceMan 06 mar 2007, 17:56
Ja też się zapisuję na "plask!". ;) Mam nadzieję, że promocja na darmowe plaski jeszcze trwa :D :D :D

Makcia napisał(a):i jak kiedyś bałam sie jeździć sama autem tak dzisiaj stwierdziłam że nie ma czego..

Makciu... jazda autkiem to sama przyjemność :D tak na to popatrz :smile:

A ja jestem w ogóle z was dumny :D :
Wiaterek - z twojego podejścia, optymizmu, pomocy, jaką dajesz innym... wiele by pisać
Darek - z wygranej walki z atakiem i Xanaxem, z ćwiczeń na brzuszek ;)
Makcia - z twoich starań, podejścia ("bo ja już taka jestem że najchętniej robie wszystko dla innych tak żeby nie sprawić im przykrości" - dziewczyna z wieeeelkim serduchem :D ) i udanej jazdy autkiem
Przyjaciel forum

przez Atkaa 06 mar 2007, 18:47
człowiek nerwica napisał(a):.Pewnie Atkaa mnie trzasneła wczoraj tak mocno,że teraz nie będe musiał już brać Xanaxu Very Happy

Kurcze aleś mnie Dareczku pocieszył. Wiedziałeś kiedy to napisać, bo ma dziś takiego doła jak stąd na Grenlandie! No ku.. wyć mi się chce po prostu. To wszystko jest jak walka z wiatrakami. Mam ochotę rozbić wszystkie lustra w swoim domu a potem schować się w kącie i nikogo ni ogladać... już nigdy...
P****ona bezsilność....

Po co ja to wogóle napisałam?
I tak pewnie ten post przeniosą, bo nie jest na temat. Pieprzony porządeczek!
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez nitka 06 mar 2007, 20:38
Eh, jak fajnie że mnożą sie sukcesy ;) też mam jeden malutki....byłam dzis na uczelni, pierwszy raz od...hmmm ponad miesiąca. Umówiłam się z Panią Dziekan i będę próbowała zaliczać semestr i załatwic indywidualny tok nauki. To chyba znak, że lepiej ze mną ;) no...bo czuję się lepiej i mam nadzieję że teraz uda mi się nauka ;) i codzienność!
Pozdrawiam wszystkich!!!
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

przez IceMan 06 mar 2007, 20:50
I tak pewnie ten post przeniosą, bo nie jest na temat. Pieprzony porządeczek!

A to aluzja do czego?? :?

nitka napisał(a):mam nadzieję że teraz uda mi się nauka Wink i codzienność!

I tego Ci życzę i serdecznie pozdrawiam! Tak trzymaj :D :D :D
Przyjaciel forum

przez Atkaa 06 mar 2007, 20:59
Piotrek napisał(a):A to aluzja do czego??

przepraszam...
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 06 mar 2007, 22:23
Atkaa proszę Cię... nie przepraszaj tak... wolałbym wiedzieć po prostu, o co chodziło - już się zaczynam bać, że gdy zadam następne pytanie, to znów przeprosisz. Dziewczyno, głowa do góry, widzę, że jesteś zupełnie podłamana, smutno... Nie wiem co cię tak trapi, czy ten psychoterapeuta czy co, ale myślę, że nie możesz się tak dołować, bo to tylko na szkodę wyjdzie. Pozdrawiam cieplutko i nie przepraszaj znów.
Przyjaciel forum

Sortuj wg