Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

przez dogomaniaczka 26 mar 2010, 10:16
napisałam zaliczenie semestru z chemii :) jeszcze nie mam wyników ale duuużo mnie to kosztowało :)
dogomaniaczka

przez *Monika* 27 mar 2010, 10:57
Fajnie,ze są ludzie, którzy potrafią cieszyc się ze swoich maleńkich nawet sukcesów.

Zastanawiam się co powinnam nazwać moim sukcesem. Nie jestem jeszcze pewna, ale może to,ze od 7 tygodni nie biorę żadnych leków od psychiatry. Nie mówię,sa dni ,że jest cieżko, nawet bardzo, ostatnio we wtorek czyli 4 dni temu zadzwoniłam w desperacji do terapeutki,że nie daję rady,że muszę coś brać. Odwiodła mnie od tej decyzji, uspokoiła.
No i zajadam się magnezem , czasami ziołowymi tabletkami persen forte.

W srodę poszlam na yogę, jeszcze nie jestem przekonana czy to mi pomaga bo byłam pierwszy raz, ale poszam, chociaż miałam mysli,żeby nie isć.Zrobiłam to wbrew myślom,że nie powinnam iść bo to jest bez sensu.

Chcialabym się uporać jeszcze z poczuciem winy, króre mnie dopada ostatnimi czasy, ale to chyba trzeba przepracować na terapii. Idę w poniedziałek.
I nurtuje mnie jeszcze jedno......wcześniej czekałam z utęsknieniem na kolejną sesję terapeutyczną, teraz jest tak,że jak wchodzę do ganinetu terapeutki to ogarnia mnie lęk i rezygnacja, smutek, bezsilność, a po terapii płacz.
Czyżby terapia zaczęła działać,ze jest coraz cieżej w moim odczuciu?
Obrazek
Główny Moderator

przez Odkrywający 27 mar 2010, 11:18
Ja nie piję już tydzień. Byłem na imprezie i nie piłem, a mimo to wspaniale się bawiłem co można zaliczyć do sukcesów.
Któregoś dnia rzucę to wszystko
I wyjdę rano niby po chleb
Wtedy na pewno poczuję się lepiej
Zostawię za sobą ten zafajdany świat
Napełnię olejem pustą głowę
I wrócę tam, na aleję pełną róż

Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 27 mar 2010, 11:38
Odkrywający,

Oby tak dalej.

A bierzesz leki i uczęszczasz na terapie? Czy masz tyle samozaparcia i wewnętrznej sily,że postanowiłeś,ze sam uporasz się ze swoimi słabościami?
Obrazek
Główny Moderator

przez Odkrywający 27 mar 2010, 13:44
Powiem Wam, korciło mnie wczoraj do tego piwka. Ale powiedziałem stop i nie wziąłem nic. Ani łyka.

Na nic się nie leczę, ale wkrótce muszę się wybrać na wizytę do psychologa czy kogoś takiego z nerwicą, już się momentami wytrzymać nie da.
Któregoś dnia rzucę to wszystko
I wyjdę rano niby po chleb
Wtedy na pewno poczuję się lepiej
Zostawię za sobą ten zafajdany świat
Napełnię olejem pustą głowę
I wrócę tam, na aleję pełną róż

Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło

przez *Monika* 27 mar 2010, 15:10
Odkrywający,

Bravo

Dorosleś do decyzji widzę....a to pierwszy krok do zdrowienia.....
Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!
Obrazek
Główny Moderator

przez zalamka87 06 kwi 2010, 10:26
moim sukcesem jest uświadomienie sobie rzeczy, o ktorych tak naprawdę wszyscy wiedzą Ameryki nie odkryłam ale: mogę się złościć, moge nawymyślać komuś w myślach ale to tylko wyrażanie złości a nie jakaś straszna tragedia, mogę popełniać błędy i popełnie pewnie jeszcze nie jeden ale mam prawo i świat się nie zawali, zawsze będą ludzie mądrzejsi i atrakcyjniejsi ode mnie bo nie jestem Ósmym cudem świata, mam prawo być zdenerwowana i mówić co mi się nie podoba, to JA decyduje o swoim życiu, nie muszę być idealna :D :D lęk jakoś sobie poszedł

przez Qarius 06 kwi 2010, 17:21
Ja musze sie wziasc za zmiane życia.MOje lenistwo przekracza wszelkie granice.Chce zmienic wszystko ale nie chce mi sie nic.!!!
http://checzycia.blogspot.com/
Zapraszam na bloga wszystkich, których chęć życia jest większa od choroby !

SŁuchaj mnie tam
Pokonałem się sam
Oto wyśnił się
Wielki mój sen
www.moja-nerwica.republika.pl- Trzymajcie sie tego uwierzcie że już jesteście zdrowi i walczcie.

przez Aga1 06 kwi 2010, 20:03
Obiecałam ze bede sie na forum co i raz odzywac. Pisze , jestem i zyje bez nerwicy. Wierzcie w to co robicie a wyjdziecie na prosta. Mi sie udalo i Wam tez sie uda.Pozdrawiam :papa:

przez Wombwell00 10 kwi 2010, 01:28
Fable napisał(a):Ale to było jedno spotkanie, poza tym nawet nie wiem czy bedzie nastepne :/ Ja zawsze mam czarne mysli, z reguły wsyzstko na czarno widze.

Nie chce cię oczerniać, ale samotny jesteś bo tego chcesz... nie powiesz tego otwarcie, ale podświadomie tak. Zamiast po prostu "Go with a Flow" zatłaczasz sobie głowe tysiącem myśli, że coś nie pójdzie blablabla i w rzeczywistosci do tego dochodzi ;) Wiem, że to ciężkie, więc rade ci się skupić na dziewczynie, na sprawianiu jej przyjemności i tego typu rzeczy. Nie mysl za dużo o sobie, bądz bardziej spontaniczny :) Życze szczęścia.

przez stefi 26 kwi 2010, 19:33
Zdam do nastepnej klasy dzieki toku indywidualnym nauczania!

przez Qarius 29 kwi 2010, 21:29
To tak juz od dawna nie zdenerwowałem sie na żadną z moich przypadłości.Normalnie śpię, normalnie chodze do szkoły,zapisałem sie na prawo jazdy i do szkoły tańca.Jak na 2 miesiące chyba nieżle
http://checzycia.blogspot.com/
Zapraszam na bloga wszystkich, których chęć życia jest większa od choroby !

SŁuchaj mnie tam
Pokonałem się sam
Oto wyśnił się
Wielki mój sen
www.moja-nerwica.republika.pl- Trzymajcie sie tego uwierzcie że już jesteście zdrowi i walczcie.

przez roberto120 09 cze 2010, 09:01
Ja również dzisiaj czuje się lepiej jak za dawnych lat z przed depresji Zrozumiałem problem który mnie trawi i jeśli będę się czuł z każdym dniem lepiej to może już na zawsze pożegnał to g.wno . Pozdrawaim
roberto120

przez dogomaniaczka 30 cze 2010, 11:55
Dean, gratulacje :)

a ja zaliczyłam rok. (oprócz egzaminu w sierpniu) tylko powie mi ktoś czemu nie umiem się z tego cieszyć i mi źle..?
dogomaniaczka

Sortuj wg