Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez alone05 19 lip 2015, 12:23
schudłam 2 kg, nie wiem jak to się stało, zachęciło mnie to do biegania, od dzisiaj biegam co najmniej 30 minut plus spacer 40 minut.

przez Hemolakria 20 lip 2015, 23:08
Dziś odważyłam się i poszłam sama do inspektoratoru sanepidu. Normalnie boję się takich miejsc. Oddawanie próbek to Pan Pikuś, ale to co z nimi robią to już dla mnie czarna magia, ale odważyłam się. Właściwie to zrobiłam to bez myśli prześladowczych typu po moim g***** mnie wytopią, będą wiedzieli jak mnie otruć itp. Wiem,że to mały sukces,ale dla mnie to wielka sprawa.
Pozdrawiam.

przez Aurora88 21 lip 2015, 00:22
To wielki sukces - przełamanie strachu :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hemolakria 21 lip 2015, 12:47
Dziękuję :)
Hemolakria

Love for me is like, you meet somebody, but you don't want to murder them.
Blog: www.red-schizophrenia.tumblr.com

przez SmutnaTęcza 30 lip 2015, 22:38
Tak jakby zaczęłam ćwiczyć. Marne 70 kcal (wg endomondo) podczas zaledwie 25-minutowych ćwiczeń, ale jak na osobę, która ostatnio ćwiczyła, jeździła na rowerze, whatever, to już coś. :P Jak tylko będę miała wreszcie neta w telefonie, to zacznę biegać i jeździć na rowerze, bo jednak chciałabym to jakoś kontrolować i mieć motywację.

przez mjp 05 sie 2015, 23:36
Kiedy mi było bardzo źle byłem przekonany, że tak musi już być zawsze. Jednakże w ciągu ostatnich lat udało mi się osiągnąć parę sukcesów, które zawsze wcześniej mi się wydawały niemożliwością. Sądzę, że może być dla kogoś istotne dowiedzieć się, że inny ktoś tam komu kiedyś było bardzo źle jakoś się pozbierał.

Tytułem wstępu - zmagałem się z silną nerwicą lękową, problemami z niechcianymi myślami, poczuciem beznadziejności itp. Nie chcę pisać, że "wyzdrowiałem" bo niejednokrotnie "demony przeszłości" wracały i pewnie jeszcze nie jeden raz powrócą. Wierzę jednak, że będę sobie potrafił z nimi poradzić. Lepiej niż kiedyś.

Za moje sukcesy uważam, że skończyłem studia z dobrym wynikiem (mimo, że kiedyś wybiegałem z powodu lęku z matury przed czasem), zacząłem sam się utrzymywać (mimo, że obawiałem się, że sobie nie poradzę), udało mi się zmienić pracę co poprzedziła rozmowa kwalifikacyjna, związałem się z kobietą, z którą planuję przyszłość (przeżyłem jakoś przyjazd do jej rodziców - zawsze uważałem, że to będzie katastrofa katastrof ;) ), wypowiadałem się publicznie i zawodowo przed nieznajomą grupą słuchaczy.

Do dzisiaj pamiętam też kiedy poszedłem na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną, pierwszą randkę, kiedy mobilizowałem się aby wcześniej wstawać rano, kiedy zacząłem robić jakieś ćwiczenia w celu okiełznania problemów z psyche. Te pozornie małe sukcesy mają bardzo duże znaczenie, bo przerywają marazm i pozwalają z nieco większym optymizmem i pewnością myśleć o osiąganiu kolejnych celów.

Gratuluję wszystkim zmagającym się z problemami psychicznymi ich sukcesów i życzę powodzenia aby osiągać kolejne :)
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

przez alone05 18 sie 2015, 20:32
Dzisiaj zadzwoniłam do jednego sklepu (bardzo mnie stresuje dzwonienie do ludzi), kupiłam bilety do kina i popcorn, ręce mi się trzęsły, na szczęście nie upuściłam popcornu, co to byłaby za kompromitacja jakbym wywaliła go na podłogę :lol: ze wstydu bym się spaliła :lol:

przez SYongNeul 25 sie 2015, 21:10
Byłam razem z rodziną oglądać suknie ślubne dla siostry (:D), kiedy chodziłam po mieście, wreszcie nie czułam się, jakbym miała zaraz upaść, nie musiałam się wszystkie przytrzymywać żeby tylko nie upaść, nie byłam taka przerażona.
my anxiety is killing me

przez cheiloskopia 25 sie 2015, 22:17
Sukcesem będzie, jeśli pójdę jutro do pracy

przez Rico 26 sie 2015, 09:24
Bieganie (nie interwały) na chudnięcie jest beznadziejne.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez sailorka 26 sie 2015, 09:49
Rico, bzdury opowiadasz.

Załatwiłam pewną bardzo ważną sprawę. Chyba wreszcie zamknę kwestię traumy.
Cześć, jestem czubkiem

przez SYongNeul 26 sie 2015, 14:08
Byłam dzisiaj w mieście, chodziłam sobie normalnie, nie bałam się, stwierdziłam, że jeśli będę się tak zamykać w domu, to nigdy nie wyjdę z nerwicy.
my anxiety is killing me

przez SYongNeul 27 sie 2015, 14:07
Byłam dzisiaj w sklepie, kupowałam nowe ubrania, później jeszcze MOŻE pojadę do miasta coś załatwić. W ogóle się nie bałam, miałam jeden "kryzysowy" moment, ale stwierdziłam, że nie ma co się bać :)
my anxiety is killing me

przez Pieprz 27 sie 2015, 14:12
Rico napisał(a):Bieganie (nie interwały) na chudnięcie jest beznadziejne.
twierdzi Ty i może z 5 innych osób na świecie
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg