Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez SmutnaTęcza 02 paź 2014, 17:28
We wtorek wreszcie złożyłam w dziekanacie licencjat, ale jestem zadowolona jedynie z faktu złożenia go, bo sama praca zasługuje na nagrodę dla najgorszego licencjatu ever. :? Za jakiś tydzień obrona...

Poza tym dziś był mój pierwszy dzień na nowym kierunku - anglistyce. <umiarkowanie zadowolona>

-- 02 paź 2014, 16:39 --

No ale jednak dostałam się na translatorykę!!!! Już nigdy nie będę nauczycielką!!! :D :yeah:

przez Kontrast 02 paź 2014, 17:48
Byłem na operacji, ból jak nie wiem. Płakałem jak mała dziewczynka przedwcześnie opuszczająca sklep z domkami dla lalek, i co? I nic, nie czuje żadnej satysfakcji, a jest to rzecz na liście z którymi mam się uporać do 2050 roku( mam parę takich list) Więc niby sukces, powinno być happy, konfetti i podryw zmartwionych staruszek z liśćmi na nie pierwszej młodości norkach. Czuje się w rzeczywistości starszy od nich, starszy od drzew między którymi spacerują. Zastanawiam się czy jest możliwy powrót do tego, że ciesze się że jestem, że siedzę między drzewami w parku, jest złota jesień i zawijam skana, że patrze na staruszkę i nie myślę -dramat , tylko rozlewa sie we mnie uczucie,,ale kobieta miała życie, ciekawe jak kochał, kiedyś się inaczej kochało'' czy kiedykolwiek wrócę do prawidłowej percepcji, przetworzonymi obrazami będe się nasycał a nie będe myślał,,czemu mnie to nie rusza''. Co jest zemną dramat.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Indifference1 05 paź 2014, 23:14
Powoli coraz lepiej radzę sobie w pracy. To było prawdziwe wyzwanie się tak przełamać. Nigdy nie lubiłam rozmawiać z ludźmi, dzwonić. Teraz po prostu to robię bo muszę i staje się to dla mnie czymś normalnym. Jejku, na prawdę cieszę się, że nie zawiodłam :)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Prakseda 05 paź 2014, 23:15
Indifference1, :great: Oby tak dalej! :D

przez Malarz cieni 12 paź 2014, 18:20
53 wyjścia na 70 dni. Niestety koszty tego są ogromne...
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

przez Monar 16 paź 2014, 23:56
Schudlam juz 5kg :) Jeszcze chociaz 3 zrzucic i bedzie extra - ale na wf na uczelni wybralam silownie, wiec to tylko kwestia czasu :) skonczylam na dodatek praktyki, z prowadzonych zajecb dostalam same 5 :) chwalono moje prace ktore pomagaly mi w pracyz dziecmi, stwierdzono, ze mam talent plastyczny, ktorego raczej nie mam - po prostu czasem cos mi wyjdzie i wtedy az sama podziwiam, dyrektorka po zakonczeniu praktyk zapraszala mnie na kolejne, jeslib sie zdecyduje i powiedziala kilka fajnych slow o mnie - ze nawiazalam fajny kontakt z dziecmi, ze o mnie pytaja.... Ogolnie bylo pozytywnie ostatnio i intensywnie. :)

przez kotta 27 paź 2014, 06:33
to jest sukces trudno uchwytny w słowa. myślę, że udało mi się uporać z jesienną depresją (tak nazwałam swój dwutygodniowy nawrót bezsilności i myśli samobójczych, zamknięcia totalnego na wszystko). z jednej strony nadal czuję, że nie wszystko emocjonalnie ze mną ok, ale najgorsze już za mną - czyli przede wszystkim wróciło mi poczucie wpływu na to co się dzieje. Już nie jestem poza, znowu "w", chociaż w sumie jest to trudniejsze.

przez mgielka22 31 paź 2014, 11:50
ja od roku chodzę na terapię. Od 6 miesięcy praktycznie nie wychodziłam z domu...wczoraj po raz pierwszy wyszłam sama na zakupy do sklepu...i....było super:0)Nic się nie działo, nie było drżenia, uczucia gorąca, przytłoczenia, kołatania serca...niesamowicie...jest coraz lepiej...mama nadzieję że przed świętami uda mi się wybrać na zakupy do dużego centrum handlowego:)

przez Aneczak 31 paź 2014, 12:07
Tani chwyt reklamowy

przez kotta 01 lis 2014, 08:19
Zazwyczaj moje chęci rozwoju kończą się na planach. Nie tym razem. Rano podjęłam decyzję, że chcę robić weekendowo technika rachunkowości, a popołudniu już byłam zapisana do szkoły. Jestem z siebie bardzo dumna, bo to naprawdę dla mnie nietypowe.

przez xzjemciex 06 lis 2014, 21:26
Dzisiaj pierwszy dzień, od bardzo dawna czuję się dobrze i jestem z tego powodu bardzo zadowolona ;)

przez Amos 09 lis 2014, 23:17
Mam ochotę pobiegać, drugi dzień z rzędu. Pragnę zapisać się na tai-chi, od miesiąca uczę się grać w tenisa (niby tylko 1,5 h tygodniowo), ale zawsze coś. Na razie mnie stać na takie przyjemności.
wenlafaksyna
chlorprotiksen

https://www.youtube.com/watch?v=_pt7gtWHWTs

I wish I knew you
Your fit of insanity makes me sad
I wish you knew your music was to stay forever
And I hope... I have no clue if you know how much it matters
And I hope...

przez Flora3 09 lis 2014, 23:26
robiłam dzisiaj brzuszki i przysiady :)
"Ogólnie mówiąc - life is brutal