Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez kop 30 sie 2014, 18:51
Spotkałem się dziś z moim największym lękiem i oprócz przerażenia poczułem spokój. ;)
Czuję, że wygram z tą paskudną chorobą, i że mnie zmieni na lepszego człowieka, że znowu coś mi pokaże, co jest we mnie nie tak(już pokazuje).
I czuję, że wcale nie umrę, bo to mi ostatnio cały czas próbuje wmówić.
Mam szczerą ochotę ją rozwalić i wziąć sprawy, które są przede mną w swoje ręce. Wiem, że nie będzie łatwo i jeszcze nieraz i nie dwa będę miał atak paniki itp. itd., ale się nie poddam, bo to tylko choroba i tylko myśli.

Walczcie i się nie poddawajcie ;)
kop

przez czarnobiała mery 30 sie 2014, 19:09
bei, no tak, jak nie pierzesz w automacie, to faktycznie może być problem, chyba też by mi się nie chciało. A tak wkładam, wyjmuję i doglądam, jak się suszy

przez DamianS97 31 sie 2014, 00:14
Ja już od tygodnia wygrywam ze złymi myślami , wiem że jestem zdrowy. Musze wziąć się do pracy , bo zaczyna się szkoła :)
Świat to nie samo słońce i tęcze , to wredne i obrzydliwe miejsce , nie ważne jak bardzo jesteś twardy świat rzuci Ci sie na kolana i nie pozwoli powstać
, jeśli nie będziesz walczyć...

-Eric Thomas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kotta 02 wrz 2014, 08:37
myślę, że ostatnio jestem dobra dla siebie.

przez Zielka 02 wrz 2014, 12:45
Sernik upiekłam :) nie dlatego, że muszę, że goście itp... tylko dlatego, że mi się chciało 8)
Mogę wszystko, ale nie chce mi się nic... Obrazek

przez ( Dean )^2 15 wrz 2014, 22:41
Mimo tragicznej sytuacji zaliczyłem sesje.Byłem cholernie dzielny,na prawdę aż sam jestem z siebie dumny.Pokonałem wszystkie swoje lęki związane z nauką i uczyłem się na 1000% normy,nie śpiąc,nie załamując się....5 egzaminów w 4 dni.Ale się udało.Będę dalej studiował,to cieszy..
Najgorszy jest wiatr.

przez Follow_ 15 wrz 2014, 22:42
Gratuluję, ( Dean )^2!
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez everlong 25 wrz 2014, 11:02
Ruszylam znowu terapie, dzisiaj wyjde na dwor na spacer, robie kolejna skarpetke :D
CHAD. Niebawem w klinice!

All hail:
Zolafren
Absenor

przez Malarz cieni 25 wrz 2014, 11:29
everlong, to świetnie, że znowu chodzisz na terapię. Trzymam kciuki! ;)

Ja dosyć często opuszczam ostatnio dom, chociaż jest ekstremalnie ciężko. Boję się jednak, że jakiś kryzys przyjdzie i znowu będę wychodził raz na ruski rok... Prócz tego zapisałem się na terapię grupową, na razie na spotkanie kwalifikacyjne z jakąś panią psycholog.
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

przez 520m.n.p.m. 26 wrz 2014, 09:32
Pozbyłam się poczucia winy :D
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

przez everlong 26 wrz 2014, 16:29
Mam test na stanowisko pracy we wtorek. Wreszcie moje starania ktos zauwazyl. Nawet jesli sie nie dostane, samo to ze mnie zobaczyli liczy sie dla mnie baaaardzo mocno! Okazalo sie ze test ktory bede miala nie jest jakis trudny, jest na moje trwale umiejetnosci :)
CHAD. Niebawem w klinice!

All hail:
Zolafren
Absenor

przez Arasha 26 wrz 2014, 19:30
Malarz cieni napisał(a): Ja dosyć często opuszczam ostatnio dom, chociaż jest ekstremalnie ciężko. Boję się jednak, że jakiś kryzys przyjdzie i znowu będę wychodził raz na ruski rok...

Dasz radę :great: Ja też mam z tym problemy, ale się staram wyłazić na siłę. I nawet na wesele się wybieram jako osoba towarzysząca ... co jest juz totalnym hardkorem :shock: No, nic, weźmie się benzo i może jakoś będzie :roll: Bardzo bym chciała, bo to moje pierwsze w życiu wyjście na imprezę ( a mam prawie 30-tkę na karku ). Nawet na studniówce nie byłam ...

A dzisiaj przejechałam aż 7 przystanków miejskim autobusem :hide: ( bez histerii ! )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Malarz cieni 28 wrz 2014, 22:06
Arasha napisał(a):Dasz radę :great: Ja też mam z tym problemy, ale się staram wyłazić na siłę. I nawet na wesele się wybieram jako osoba towarzysząca ... co jest juz totalnym hardkorem :shock: No, nic, weźmie się benzo i może jakoś będzie :roll: Bardzo bym chciała, bo to moje pierwsze w życiu wyjście na imprezę ( a mam prawie 30-tkę na karku ). Nawet na studniówce nie byłam ...
Dziękuję za miłe słowa. To świetnie, że idziesz na to wesele. Będę trzymał kciuki. ;)

Dzisiaj jakoś się udało pójść na spacer, ale jestem tymi wyjściami tak wykończony, że nie wiem czy dam radę utrzymać tak częste wychodzenie. Jakby nie ta idiotyczna mina i totalna panika przez każdą napotkaną osobą, to byłoby mi dużo łatwiej.
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

przez Liz_Vicious 01 paź 2014, 16:31
Dziś mija pół roku odkąd nie palę! :)
Miłość jest materią natury, którą wyobraźnia ozdobiła koronką...

Sortuj wg