Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez eurydyka1 18 maja 2014, 18:36
elo, dziękuję! I widzę, że Twój tydzień również wypełniony prospołecznymi sukcesami, a więc odbijam propsy w Twoją stronę :brawo:

ja dziś od rana miałam jeszcze utrzymującą się od wczoraj energię i na szczęście wykorzystałam ją do ćwiczeń (gdybym tak miała codziennie siłę się ruszyć z łóżka ech..). Obecnie energia już opadła, głowa z powrotem zaczęła boleć (a co za tym idzie - myśli o rozwijającym się guzie lub czymkolwiek równie niebezpiecznym), a dd za mną zatęskniło i musiało oczywiście już wrócić :roll: no nic..

Monar, ja w ciągu ostatnich miesięcy wręcz 'napuchłam' (takie mam wrażenie + niezbite dowody w postaci dodatkowych kilogramów, a co gorsza - za ciasnych spodni...) głównie przez miansę i brak jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Kurde, może niepotrzebnie się tym aż tak przejmuję, ale nigdy nie miałam problemów z kupowaniem ciuchów, z moją sylwetką ogólnie - w sumie to jedyna rzecz w moim wyglądzie którą akceptowałam i nawet mi się podobała, a teraz?! Dożyłam chwili, gdy przestałam mieścić się w 90% moich spodni, a o szortach już nie wspomnę (dziś wyszło słońce, więc zrobiłam próbę..ledwo wcisnęłam.. ale wcisnęłam! ;) Także nie poddajemy się, włączamy Chodakowską i ćwiczymy! :pirate:

przez Monar 18 maja 2014, 23:21
eurydyka1, też właśnie od dziś zaczęłam Chodakowską, było ciężko, ale podołałam :)

przez Saraid 18 maja 2014, 23:37
Monar napisał(a):eurydyka1, też właśnie od dziś zaczęłam Chodakowską, było ciężko, ale podołałam :)

:great: Brawo dziewczyny ja ruchu mam dosyć ,ale tez lubie poćwiczyć dla zdrowia ;)
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 21 maja 2014, 01:29
przedwczoraj w końcu zmobilizowałam się do biegania, i dziś będzie już 4 dzień z Chodakowską, a 5 dzień diety i ćwiczeń :) ogólnie dobrze mi idzie ^^

-- 21 maja 2014, 01:30 --

white Lily, dzięki :great:

przez eurydyka1 26 maja 2014, 09:09
-wczoraj pierwszy raz od...roku (?) byłam na basenie! kondycja zerowa, praktycznie każde jedno przepłynięcie toru skutkowało zadyszką, ale..udało się :)
-dziś - również pierwszy raz od dawna (od kilku miesięcy) - wstałam o 7 rano! (zamiast o 11 jak zazwyczaj) i to bez budzika + z poczuciem wyspania się + bez stałego porannego dwugodzinnego 'kaca'. :yeah:

przez Cygnus 05 cze 2014, 10:32
To bardzo pozytywne zmiany. Najgorsza jest stagnacja. Żeby Cię zachęcić, powiem, że chodząc regularnie na basen, dosyć szybko poczujesz sporą różnicę :) (w kondycji, chęci do życia, ogólnej "zdrowotności"). Mój kolega miesiąc temu zaczął biegać. Za pierwszym razem nie przebiegł nawet 1/4 mojego dystansu i wróciliśmy. Po miesiącu biega ze mną, tylko jeszcze nie moim tempem, ale w zasadzie niewiele mu brakuje :) Także trzymam kciuki za basen.
Obrzęd żaby kambo - uspokój ducha i wycisz się dzięki porządnemu detoksowi

przez Abbey 05 cze 2014, 18:37
zdałam angielski 8)
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Rebelia 05 cze 2014, 18:39
Vett, gratulacje :)

eurydyka1, też bym tak ściała. Oba sukcesy :105:

Z mojego sukcesu można wymienić w sumie mocniejsze stąpanie po ziemi, chociaż poprzedzone srogim załamaniem. Ale udało mi się jakiś balans zachować, już nie jestem dla ludzi miła, bo tak wypada. No w końcu kurde.

przez amelia83 05 cze 2014, 18:43
ogarniam to swoje życie najlepiej jak potrafię
Obrazek

-- 05 cze 2014, 17:44 --

eurydyka1, Rebelia, Vett, super dziewczyny :!: ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez niosaca_radosc 06 cze 2014, 20:56
Wygrałam termosik od Samsunga :)
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

przez lukk79 08 cze 2014, 20:41
niosaca_radosc, a co trzeba było zrobić ?
Pierwszy Romantyk Forum

przez mateusz89m 08 cze 2014, 22:11
od 3 tyg nie grałem w nic na kompie.
Zycie jest piękne tylko zadaje za dużo pytań.

przez Mireille 17 cze 2014, 21:26
Minął rok od kiedy ostatni raz się pocięłam :great:

Poza tym w końcu zaczynam rozmawiać z kolegami z klasy. Mam już dość izolacji :smile:
F21

przez rikardinhos 18 cze 2014, 11:59
przestałem się bać zjeżdżać ze schodów wózkiem inwalidzkim

Sortuj wg