Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez baki 23 mar 2014, 12:52
Wyszedlem ze znajomymi na dwór :great: wreszcie nie zmarnowałem całego dnia

przez Amarant_89 23 mar 2014, 14:17
Zwiozłem gałęzie do pocięcia na pile. Zabrać się do tego nie mogłem, ale w końcu się udało ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez Maggda92 23 mar 2014, 20:54
Zaczęłam mówić o wszystkich problemach, o tym co mnie dusi i męczy i jak na prawdę się czuję bez opowiadania bzdur żeby wszyscy dali mi spokój, mam jedną osobę na "domową terapię", dla mnie są to duże sukcesy. Zazwyczaj staram się nie mówić nic i udawać,że jest ok a potem mam pretensje,że nikt się mną nie interesuje. Teraz coraz bardziej staram się otwierać, coś nowego zobaczyłam w swoim zachowaniu co muszę zmienić. No i wspólnymi siłami zobaczyłam też drugą rzecz,która została mi uświadomiona ale będzie wymagała dużej pracy nad sobą
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LatajacyHolender 25 mar 2014, 13:36
Zebralem sie dzisiaj bez problemu do pracy, bez siedzenia i patrzenia w sciane. Jestem z siebie dumny ze moge przetrwac kolejny dzien w pracy :)
..oprócz błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba

przez natuf 13 kwi 2014, 23:26
Wątek umarł?
Moje lęki tak naprawdę nie wiadomo skąd się wzięły... Trwają już od około 2 tygodni. Sama nie wiem dlaczego mam lęki i dlaczego się denerwuje :P Szczególnie przeszkadza mi 'flegma' w gardle i jak jem odczuwam takie jakby straszne przechodzenie posiłku przez przełyk. Czasami mam chwile upadku, ale przezwyciężam każdy swój lęk. We wtorek poszłam na lekcje matematyki, spanikowana cała i oczywiście dzień myślenia o tym. Poszłam, miałam ochotę uciec... Ale udało mi się skoncentrować mimo wojny i nadpobudliwości w głowie. Jak wyszłam aż mnie trzęsło, ale później byłam dumna z siebie. Wytrzymałam całą godzinę! Dzisiaj poszłam do kościoła, niby z chłopakiem ale to dla mnie duży sukces. Lęk był lekki przed, ale później nawet się nad tym nie zastanawiałam. I u spowiedzi byłam. :105: I oczywiście potem komunia, tłum ludzi mnie otoczył... I zwariować się nie dałam. Szczególnie w nocy dokucza mi moje serducho, wali jak oszalałe mimo że jest mocne jak dzwon. Spałam bardzo mało ostatnio, a dzisiaj spałam.... 8 godzin! Wcześniej miałam tak, że jak już się obudziłam o 6 tak kamień w wodę - już usnąć nie mogłam, bo wiadomo, wstaje i milion głupich myśli się kreci. Tym razem zapanowałam nad nimi sama. Wiadomo, były jakieś obawy ale zdecydowanie mniejsze od poprzednich. Poszłam spać po 2, obudziłam się o 8 i powiedziałam sobie - o nie, idę dalej spać. I obudziłam się o... 11:30 :)

przez mark123 13 kwi 2014, 23:56
Nie ma wątku o mikroosiągnięciach, a zakładać chyba nie ma sensu, więc napiszę w tym wątku. W ciągu 2 i pół miesiąca zszedłem czasowo z mówieniem prezentacji na obronę z 20 minut na 9.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez ( Dean )^2 15 kwi 2014, 00:47
Ostatnio zauważyłem u siebie zalążki poczuciał własnej wartości,czasem zaczynam czuć że mogę sie podobać,że mam wartość,że nawet zasługuje na miłość lol.Ogólnie myślę o sobie troszkę lepiej,mimo tego że zdarzają mi się dni że wciąż mówie do siebie per ''śmieciu'' to zdarzają się coraz częściej takie że zaczynam myślec o sobie z pewną sympatią.
Najgorszy jest wiatr.

przez khaleesi 15 kwi 2014, 00:50
( Dean )^2, :great:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez wieslawpas 15 kwi 2014, 01:00
pokonanie leku przed opuszczaniem miasta.

przez Raffuss 15 kwi 2014, 12:27
Mam za sobą bardzo udane spotkanie biznesowe :)
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

przez Indifference1 15 kwi 2014, 12:56
Średnia na koniec liceum 4,37. Jakbym wiedziała to starałabym się o pasek od początku roku. Ahh! Ale i tak dobrze, jestem zadowolona :D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez koszykova 16 kwi 2014, 13:30
Udałam sie dzis do kierownika tesco ze skarga :-) jestem szczesliwa, bo dalam rade, nie podkulilam ogona, nie ucieklam mimo fochow pani z biura obslugi klienta ktora dopiero potem skierowala mnie do recepcji. Jestem taka nakręcona jakbym wypila z 10 kaw :D. Fantastyczne uczucie dla osoby ktora boi sie ludzi :D
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez evil never dies 17 kwi 2014, 12:25
Właśnie mija 5 miesiecy od kiedy nie pije alkoholu.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez Lethality 17 kwi 2014, 13:36
Byłem u endokrynologa dzisiaj. Jak zwykle miałem wysoki wynik przy pomiarze ciśnienia 135/85. Trzy razy pytałem się jej o badanie krwi. Widziałem, że lekarka się irytuje, ale do mnie informacje słabo docierają w stresie.

Sortuj wg