Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Makcia 29 mar 2007, 17:18
Nitka fajnie że czujesz sie dobrze :D
Wiesz co ale jak jesteś tak bardzo przygnębiona chorobami innych to wcale nie musisz "wchodzić" na dołujące tematy. Powiem Ci szczerze że ja ostatnio wskakuje na te stałe z którymi jestem związna. Omijam "objawy, złe samopoczucia itd" jeśli zajrze to z chęci pomocy komuś..ale wtedy gdy czuje sie na tyle silna by "nie zarażać innych smutkiem" Sama przez to przechodziłam a i przechodze czasami dlatego nie chce sie izolować od tych ktorzy potrzebują wsparcia.
Fajnie Nitko że znalazlaś swój sposób i siłe aby sobie pomóc :D Gratuluje ;)
A Piotrek jest na wycieczce będzie za 3 dni :D (czuje sie jak jego mama :D przez telefon od koleżanki ;) ) No ale powiedział że jedzie więc przekazuje :D
Pozdrawiam wszystkich pa pa

przez Kaja007 29 mar 2007, 17:28
Hej! Piszę tu bo nie mam komu powiedzieć o swoim sukcesie, który czuje tylko ja! Już kilka tygodni nie miałam doła i to uważam za wielkie osiągnięcie.
Cieszę się z tego ogromnie i uważam to za swój wielki sukces, ale wiem że gdybym nie trafiła tu na forum nigdy, by mi się nie udało przezwyciężyć tego okropnego stanu. Dziękuję Wam Kochani za to że jesteście :*
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez GRACJA 29 mar 2007, 23:46
Moniko- sporo bierzesz tych specyfików. Z nospą bym uwarzała. Ona jest raczej bóle i skurcze w jamie brzusznej, Uwaga może obniżać ciśnienie. Poza tym widze że sobie jakoś radzisz. I tak trzymaj. Dasz rade. Pozdrawiam
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Koletha 30 mar 2007, 00:11
Hihi, widze Piotrus ze nazwali Cie Aniolem:) Bylebys tylko nie stal sie konkurencja dla DA ;)

Niteczko - wspanialy temat, strasznie fajnie czyta sie o powodzeniach innych ludzi, nawet tych najmniejszych i najbardziej blahych (sukcesach ofc, nie ludziach;) ). To powoduje, ze rosnie wiara, ze da sie to nerwicowe cholerstwo pokonac.

Sciskam Was wszystkich i ciesze sie razem z Wami z kazdego kroczku ku wolnosci:) Piotrusia sciskam szczegolnie mocno;)
Sustine et abstine...

przez ashley 30 mar 2007, 15:48
Kaja to jest duże osiągnięcie, cieszę się razem z Tobą i życzę Ci, żebyś teraz nie tylko nie miala dola ale żebyś byla radosna i pelna energii. Buziaczki all

przez Kaja007 30 mar 2007, 17:15
ashley napisał(a):Kaja to jest duże osiągnięcie, cieszę się razem z Tobą i życzę Ci, żebyś teraz nie tylko nie miala dola ale żebyś byla radosna i pelna energii. Buziaczki all

Dziękuję że we mnie wierzysz :)

przez justynak26 30 mar 2007, 21:13
Kaja, super, gratuluje, oby tak dalej :) Nie wiem czy może być jeszcze lepiej ale jeżeli to będzie możliwe to na pewno będzie :)) Pozdrowionka

przez Koletha 30 mar 2007, 21:30
Kaja 007 - super:) to naprawde powod do radosci:) oby tak dalej:*
Sustine et abstine...

przez wiatr 31 mar 2007, 00:07
nitka napisał(a):Witajcie....długo mnie tu nie było.

nitka napisał(a):Wstaję z uśmiechem, jem, cieszę się słońcem. Naprawiam rower i rakiety do tenisa żeby otworzyć sezon wiosenny Wink Postanowiłam otworzyć własną firmę i przygotowuję się do tego, od października chcę pójść na studia...znów muszę zacząć od początku.

nitka napisał(a):no tak......są dołki, ale staram sie je omijać myślami i zajmować umysł czymś przyjemnym.
również się bardzo cieszę jak i z twoich planów na przyszłość. Na nic nie zważaj tylko je realizuj.
Omijaj dołki , już wiesz jak sobie radzić.

Kaja007 napisał(a):czuje tylko ja! Już kilka tygodni nie miałam doła i to uważam za wielkie osiągnięcie.
jestem z was dziewczyny bardzo dumna. tylko tak dalej ,żadnych zmian ;)

Makcia napisał(a):No ale powiedział że jedzie więc przekazuje
, to juz czas przygotować komitet powitalny. Mam nadzieję ,że przywiezie bagaż wrażeń i z nami się podzieli. Nie mogę się doczekać ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 31 mar 2007, 19:53
Piotruś?? Jak przygotowania do matury??

Powolutku... jeszcze muszę potrenować zadanka maturalne (matma), bo jak na razie większość robię dobrze a rozwalam się na obliczeniach i zapisie (czyli na mechanicznej robocie w matmie :P ).
Hihi, widze Piotrus ze nazwali Cie Aniolem:) Bylebys tylko nie stal sie konkurencja dla DA

eee... a co tam... najwyżej walka aniołów będzie :P
Koletha napisał(a):Piotrusia sciskam szczegolnie mocno;)

Ja Ciebie też ;)

Kaja, Nitka - pozdrawiam serdecznie, gratuluję, ściskam mocno i życzę dalej takich sukcesów ;)
wiatr napisał(a):Mam nadzieję ,że przywiezie bagaż wrażeń i z nami się podzieli. Nie mogę się doczekać

O tym napiszę w "Mój dzisiejszy dzień". Ale cierpliwości ;) bo tasiemiec będzie to trochę mi zajmie pisanie :P
Przyjaciel forum

przez wiatr 31 mar 2007, 20:50
Moim wielkim sukcesem jest to forum dzięki któremu odnalazłam siebie za pomocą Was. Poznałam i poznaję cudownych ludzi, zmagających się z samymi z sobą. Tak jak ja wcześniej. Czego wszystkim z całego serca życzę byście w wędrówce odnieśli ten największy sukces. Siebie.
"mój przyjaciel wiatr"

przez mamnadzieje 01 kwi 2007, 09:46
ciesze sie ze wam sie udaje......

przez Kaja007 01 kwi 2007, 11:47
Witam wszystkich :) Mnie dziś przywitał piękny dzień, słońce za oknem - czyli wiosna na całego :) Poza tym perspektywa wolnego nastraja mnie optymistycznie. A co u Was Kochani, jak żyjecie?

przez IceMan 01 kwi 2007, 14:52
Ja żyję... odespałem wycieczkę (tak wypocząłem na wycieczce że musiałem ją odespać). A teraz powrót do codzienności, czyli jutro poprawa z matmy, więc kolejny dzień ślęczenia nad książkami. Ale słonko świeci za oknem, otworzę i chociaż powdycham wiosnę ;) Życzę miłej niedzieli!
Przyjaciel forum

Sortuj wg