Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez amelia83 04 gru 2013, 14:56
dogomaniaczka, super :great:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Ziomal4321a 06 gru 2013, 19:12
Mój mały sukces, poszedłem na zajęcia. Co prawda nie wszystkie, ale na 1 z 3 (na najdłuższej części) byłem i z samego tego faktu się cieszę :yeah: . Nie byłem dobre 2-3tyg na zajęciach..
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez Monar 07 gru 2013, 01:56
Koło z angola na 4+ :D A teraz szykuję się na koło z psychologii... :zonk:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wieslawpas 07 gru 2013, 02:45
Dzisiaj wszedłem do metra do bankomatu, mogłem pojechać dalej do tekiego co jest na powierzchni, ale chcialem przezwyciezyc stracha i zejsc do metra. Zszedlem na dół i wybralem 50 zl i nic sie nie stało.

przez Monar 07 gru 2013, 02:57
wieslawpas, boisz się podziemi ? czy metra?

przez wieslawpas 07 gru 2013, 04:33
w ogle to dla mnie nowe miejsce, wszedzie jezdze autem. A tutaj taki podzemny korytarz. Chyba nie lubie podziemii.

przez Steviear 07 gru 2013, 15:33
Malarstwo : 5 :)
A myślałam że jestem kompletnym ułomem z tej dziedziny ;)
Steviear

przez czarnydiabeł 12 gru 2013, 15:54
24 dni nie miałem alkoholu w ustach. Rozpocząłem terapię.
czarnydiabeł

przez SmutnaTęcza 12 gru 2013, 16:47
To ja tak zbiorę z całego życia:

- świadectwo z paskiem z czwartej i piątek klasie
- zajęcie bardzo wysokiego miejsca w województwie w konkursie polonistycznym w podstawówce
- moja kartka bożonarodzeniowa została wybrana jedną z najlepszych (też podstawówka)
- w gimnazjum dobrze zdałam test, na podstawie którego kwalifikowano osoby, które mogły pojechać na 5-dniową wycieczkę do Londynu
- bardzo wysoki wynik z testu szóstoklasisty, dość dobry z gimnazjalnego
- dobry, ale nie wspaniały, wyniki z matury rozszerzonej z angielskiego
- 76% z matury podstawowej z polskiego, kiedy to na próbnych zawsze miałam około 50; w tym roku podwyższałam wynik na polskim rozszerzonym i uzyskałam 80%
- w ogóle podejście do ponownego pisania matury; planuję to zrobić ponownie, aż do skutku
- w liceum miałam z hiszpańskiego niemal same 6, ale pod koniec trochę się opuściłam i wylądowałam z mocną piątką na świadectwie
- dość dobre radzenie sobie na studiach, które kompletnie mnie nie interesują i których mam serdecznie dość (przez ostatnie 2 lata średnia powyżej 4.00, w tym roku nawet wzrosła w stosunku do zeszłego)
- chodzenie na wszystkie zajęcia na studiach w miarę możliwości, mimo że dojeżdżam 50km
- stuprocentowa frekwencja przez 3 lata liceum (oczywiście nikt z grona pedagogicznego tego należycie nie docenił, bo przecież kujony z paskiem są bardziej wartościowe)
- przeżycie praktyk pedagogicznych i wyjście z nich w miarę cało (fizycznie i psychicznie)
- oddanie dziennika praktyk

Tak - wszystkie dotyczą szkoły i nauki, taka ze mnie nudziara... Ale co zrobić, jak nie ma się innego życia i żadnych zainteresowań. To teraz kilka innych:

- nauczyłam się robić budyń
- picie herbaty bez cukru
- nauczenie się skakania na skakance - skaczę nieporadnie i tylko w "normalny" sposób, ale jednak

przez mark123 12 gru 2013, 16:53
Nigdy nie osiągnąłem żadnych sukcesów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez carlosbueno 12 gru 2013, 17:01
Moimi sukcesami jest chyba tylko to że nigdy nałogowo nie paliłem ani nie byłem uzależniony od narkotyków. Nigdy też na nikogo nie nakrzyczałem ani nie uderzyłem ale to chyba w przypadku faceta wada. Kiedyś jeszcze w szkole jakieś tam sukcesy ale niezbyt znaczące miałem w sporcie, mistrzostwo województwa szkół rolniczych w przełajach, i III miejsce w konkursie wiedzy o Pomorzu( Kaszubach) ale już od studiów równia pochyła a w życiu zawodowe to dno dna, podobnie jak towarzysko- uczuciowe.
Największy Forumowy Maruda

przez SmutnaTęcza 12 gru 2013, 17:05
carlosbueno napisał(a):III miejsce w konkursie wiedzy o Pomorzu( Kaszubach

Mnie na to nigdy ze szkoły nie posłali :(

przez carlosbueno 12 gru 2013, 17:08
carlosbueno napisał(a):Moimi sukcesami jest chyba tylko to że nigdy nałogowo nie paliłem ani nie byłem uzależniony od narkotyków. Nigdy też na nikogo nie nakrzyczałem ani nie uderzyłem ale to chyba w przypadku faceta wada. Kiedyś jeszcze w szkole jakieś tam sukcesy ale niezbyt znaczące miałem w sporcie, mistrzostwo województwa szkół rolniczych w przełajach, i III miejsce w konkursie wiedzy o Pomorzu( Kaszubach) ale już od studiów równia pochyła a w życiu zawodowe to dno dna, podobnie jak towarzysko- uczuciowe.

Tak zauważyłem że jak mam narzucone jakieś obowiązki np przez szkołę czy rodziców w młodym wieku to se jeszcze jakoś radzę bo nie chcę ich zawieść ale jak tego nie mam to nic kompletnie nie robię, na niczym mi nie zależy, nie mam żadnej wewnętrznej motywacji a takie słowa jak samorozwój, ambicje są mi kompletnie obce.

-- 12 gru 2013, 17:11 --

Aurora92 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):III miejsce w konkursie wiedzy o Pomorzu( Kaszubach

Mnie na to nigdy ze szkoły nie posłali :(

Mnie posłali mimo że się nie garnąłem, byłem najlepszy z historii( nie żebym był specjalnie dobry ale to było technikum rolnicze i większość ten przedmiot słusznie olewała) i zmuszono mnie do pojechania na to.
Dla mnie wymarzonym ustrojem byłby totalitarny gdzie wszystkie decyzje podejmowano by za mnie bo sam nie jestem w stanie nic podjąć.
Największy Forumowy Maruda

przez Po prostu maciek 12 gru 2013, 17:17
Na dobrą sprawę sukcesem wydaje się być przeżycie każdego dnia pod względem polepszania sie zdrowia psychicznego i naprawiania własnych wad.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Sortuj wg