Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Kiya 01 paź 2013, 21:14
NieznanySprawca, gratuluję :D
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Ramanujan 01 paź 2013, 23:44
Awans do ćwierćfinału w tenisowym typerze. Bardzo długo na to czekałem i jest to dla mnie wielki sukces. :yeah: Niewiele brakowało, żebym się spóźnił na terapię, ale warto było rano wytypować. :great:
Ramanujan

przez mozambik83 02 paź 2013, 23:01
Znalazłam miłość. W sumie to raczej pasję, ale to będzie moja miłość. Będę grała na perkusji. Jestem szczęśliwa z tego powodu. Byłam już spróbować. Muszę tylko zorganizować kasę na naukę. Moje serce już siedzi w werblu i czeka na płomień, by rozgrzać dźwięki do czerwoności.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 02 paź 2013, 23:03
ekstra mozambik83, zawsze chciałem ale ani kasy na to ani zdolności muzycznych ;)
Reiben

przez mozambik83 02 paź 2013, 23:18
Reiben nie każdy jednak ma dryg do grania na instrumentach. Jeden potrafi to, a drugi co innego. Ważne żeby samemu odczuwać satysfakcję ze swojego hobby. Ja długo szukałam. Nie miałam jakichś konkretnych zainteresowań. Ciągle użalałam się nad sobą. Próbowałam grać na gitarze, ale to nie dla mnie. Trzeba mocno cisnąć i nie łapię tych chwytów. Aż wpadłam na pomysł, by spróbować perkusji, bo przynajmniej się wyżyję i nie będę myślała o problemach oraz moje poczucie wartości wzrośnie. Psycholog na ostatniej wizycie kazał mi się dowiedzieć w szkole muzycznej co i jak. Zachęcił mnie do tego. Akurat umówili mnie na lekcję próbną. Poszłam i zagrało. Nauczyciel powiedział, że mam poczucie rytmu, więc coś z tego wyjdzie. Tylko, że teraz kasy nie mam, więc przerypane, ale postanowiłam, że tam wrócę i tak się stanie. Nie ma bata.

przez milady 05 paź 2013, 22:19
Rozpoczęcie studiów - naprawdę udane! Zagadywałam do ludzi. Inni wydają sie bardzo pozytywnie do mnie podchodzić. Co najdziwniejsze - mi też kilka osób przypadło do gustu. Wiadomo, to są początki. Ale nie mogę sobie pozwolić na to, żeby odsunąć się od ludzi. Nie po takim wstępie. Chcę ich poznawać, i pokazać komuś w końcu prawdziwą mnie.
Życzę każdemu fobikowi takich pozytywnych emocji:)

przez NieznanySprawca 05 paź 2013, 22:20
milady, nooo, gratuluje :mrgreen:
Kiya, thx ; )
NieznanySprawca

przez ( Dean )^2 08 paź 2013, 20:30
milady napisał(a):Rozpoczęcie studiów - naprawdę udane! Zagadywałam do ludzi. Inni wydają sie bardzo pozytywnie do mnie podchodzić. Co najdziwniejsze - mi też kilka osób przypadło do gustu. Wiadomo, to są początki. Ale nie mogę sobie pozwolić na to, żeby odsunąć się od ludzi. Nie po takim wstępie. Chcę ich poznawać, i pokazać komuś w końcu prawdziwą mnie.
Życzę każdemu fobikowi takich pozytywnych emocji:)

To samo :-D :-D straciłem chyba depresyjna aurę ludzie ze mną żartują ja też,czuję się jak swojak dziewczyny na mnie zerkaja tak że widzę że praca nad moim wyglądem dała efekty ;-) :-P
Najgorszy jest wiatr.

przez eurydyka1 09 paź 2013, 18:45
Poszłam na uczelnię, poszłam na uczelnię! :mrgreen: Wczoraj, wreszcie. Po zmarnowanym ubiegłym tygodniu. Bylebym dotrwała do piątku w tym niezłym stanie. Niestety nie mogę się pochwalić takimi osiągnięciami, jak milady i ( Dean )^2, ale wszystko w swoim czasie.. (mam nadzieję) Na razie jestem dumna, że w ogóle tam poszłam. :yeah:

przez julusia 09 paź 2013, 19:04
eurydyka1 napisał(a):Poszłam na uczelnię, poszłam na uczelnię! :mrgreen: Wczoraj, wreszcie. Po zmarnowanym ubiegłym tygodniu. Bylebym dotrwała do piątku w tym niezłym stanie. Niestety nie mogę się pochwalić takimi osiągnięciami, jak milady i ( Dean )^2, ale wszystko w swoim czasie.. (mam nadzieję) Na razie jestem dumna, że w ogóle tam poszłam. :yeah:

:brawo:
A co studiujesz ?
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez Monar 10 paź 2013, 09:02
Śmiejcie się, ale dla mnie to coś fajnego na sam początek - dostałam plusa z historii za aktywność na konwersatorium ;d yeah xD

przez Saraid 10 paź 2013, 09:26
Monar, :great:
Saraid

przez slow motion 10 paź 2013, 18:41
Jutro jadę zapisać się na fitness. Zawsze chciałam, ale bałam się, że coś zepsuje czy ktoś mnie wyśmieje. Dla mnie to duży sukces.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez libertynka 10 paź 2013, 18:50
slow motion, super :)
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Sortuj wg