Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez ( Dean )^2 28 lut 2013, 23:00
Dzieciaki ta paroksetyna naprawde działa:D
Najgorszy jest wiatr.

przez myszka40 01 mar 2013, 13:16
Mój sukces to -20kg w ciągu 5mięsiecy dieta maksymalnie dopięta(5posików około 2300kalori),dużo cardio(biegałem 2x40min na czco i po treningu siłowym)+trening siłowy+regeneracja+olbrzymia motywacja do zmian. 105>81kg
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

przez alka123 01 mar 2013, 23:17
Niedługo zaczynam pracę to sukces i cieszę się ale choć to nie jest pierwsze moje doświadczenie zawodowe to .. lęk jest chyba taki sam albo i większy no właśnie ten lęk. Czy jest tutaj ktoś ktoś kto przechodził przez to ostatnio albo w ogóle i przetrwał. Będę wdzięczna za wszelkie spostrzeżenia najlepiej na piv

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez niecierpliwy 10 mar 2013, 22:31
( Dean )^2, ja tego jakos nie doswiadczylem

przez ( Dean )^2 11 mar 2013, 00:17
Cóż to przykro mi nie wiem czy to tylko paro pracowałem też trochę nad soba i naprawde czuję się swietnie ostatnio.
Najgorszy jest wiatr.

przez zrudziala 11 mar 2013, 01:01
dziś pierwszy dzień bez ogromnych lęków :))) tylko delikatne rozważania, jak zawsze:)) ale po wyrzuceniu moich obaw spisanych na kartce do śmietnika (gdzieś przeczytałam :P ) gdy myśli przychodziły powtarzałam - wyrzuciłaś je przecież :) trochę pomogło:)

przez czarnobiała mery 21 mar 2013, 22:00
Muszę wam napisać, że angielski idzie mi coraz lepiej i jestem z tego powodu mega szczęśliwa. Kurczę, to był zawsze największy mój problem, a teraz myślę, że spokojnie bym się dogadała, gdybym miała gdzieś wyjechać. Zajęcia w szkole językowej są świetne, nauczycielka, którą teraz mam, jest świetna w tym, co robi i jeśli będzie prowadziła za rok zajęcia na poziomie wyżej, to pójdę znów na jej lekcje. To jest najlepszy angielski, jaki w życiu miałam, choć w sumie za dużo go nie miałam. Na początku mnie przerażał, bo wszystko jest po angielsku, ani słowa po polsku, ale weszłam już w ten rytm i radzę sobie, bez problemu robię wszystkie zadania i rozumiem, co pani do mnie mówi. Dla mnie to jest duży sukces. W tym semestrze nie opuściłam ani jednych zajęć, bo jest super. Brak znajomości angielskiego to był mój największy kompleks życia, a czuję, że jest coraz lepiej, może jeszcze nie super, ale małymi kroczkami do przodu. A poza tym ja bardzo lubię uczyć się języków. :)

przez barikello 22 mar 2013, 21:51
Taaa, angielski w życiu się przydaje, z jego znajomością dużo łatwiej o pracę.

U mnie akurat z językiem słabo. Nie podszedłem do matury, ale chcę to nadrobić i w przyszłym roku to zdać. Znalazłem w sobie trochę motywacji i jakiś czas temu zacząłem na własną rękę się przygotowywać - póki co z matematyki i z angielskiego, później z reszty. Rozejrzę się też za czymś, co mógłbym zdawać dodatkowo w kontekście ewentualnych studiów. Dla mnie jednym z kompleksów jest to, że jestem zaledwie średnio wykształcony...chociaż nie chciałbym studiować na siłę tylko po to, zeby komuś coś udowadniać. Byłem też w urzędzie pracy się zarejestrować, w końcu - po pół roku przeciągania tego. Wiem, że realnie mi to niewiele da, ale przynajmniej na powrót zacząłem codziennie szukać pracy w ogłoszeniach. Poza tym niedługo egzamin teoretyczny na prawo jazdy, później (oby) zdany praktyczny...więc możliwości kilka się otworzy przede mną, mam nadzieję. Niby to niewiele, ale nie każdy jest od ukończenia szkoły średniej inżynierem czy kimś takim... wszystko sobie można wypracować, jeśli ma się do tego siłę.
barikello

przez *Monika* 22 mar 2013, 23:03
myszka40 napisał(a):Mój sukces to -20kg w ciągu 5mięsiecy dieta maksymalnie dopięta(5posików około 2300kalori),dużo cardio(biegałem 2x40min na czco i po treningu siłowym)+trening siłowy+regeneracja+olbrzymia motywacja do zmian. 105>81kg

Super!

Gratuluję :D
Obrazek
Główny Moderator

przez nieboszczyk 22 mar 2013, 23:10
samotny lot do innego państwa,kilkudniowy pobyt,przewiezienie nietypowych pamiątek i powrót z lotniska gdzie nie ma polszczyzny
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez *Monika* 22 mar 2013, 23:13
nieboszczyk, może wyprowadzisz się z tego polskiego państewka i zamieszkasz w UK?
Tu jest przecież tak ...ujowo.
Obrazek
Główny Moderator

przez paulita 22 mar 2013, 23:23
Witam jestem tutaj nowa,zazdroszczę Wam dziewczyny tego wszystkiego,odwagi siły,ach...ja od grudnia 2012 roku zmagam się z moimi lękami o śmierci i tym,że umrę,że zostawię moje dzieci mam ich troje,co z nimi będzie,miałam już stwardnienie rozsiane,zakrzepicę teraz zdaje mi się,że mam guza w głowie..ach moje objawy to uciski głowy,nosa,policzków,czasem rzuchwy,uczucie ciężkiej głowy z tyłu,bóle karku i ciągnięcie ręki,mikro skurczyki w łydkach,kłójące bóle głowy w różnych miejscach,czasem nudności brak apetytu..:( długo by pisać większość dzieje się w obrębie głowy,byłam u neurologa obstukał odruchy prawidłowe kazał brać nerwomax..a ja nie wierzę,lekarz rodzinny nic na to byłam 2 razy u psychologa i zrezygnowałam bo mi nie pomagało,ah..na szczęście z domu nie boję się wyjść,ale czasem boję się sama zostać z dziećmi,że im coś zrobię jak popadnę w panike,albo,że mi się coś stanie i co te moje maluszki zrobią (6,3 i roczek) ach,..
„Bóg nigdy nie daje duszy większego ciężaru niż jest ona w stanie unieść".

przez *Monika* 22 mar 2013, 23:28
paulita, Witaj.

Próbowałaś psychoterapii?

Myślę, że ten wątek byłby w sam raz do opisywania trudności, z jakimi się borykasz :szukam: hipochondria-jakie-choroby-sobie-przypisywali-cie-t896-9982.html
Obrazek
Główny Moderator

przez paulita 22 mar 2013, 23:32
*Monika* byłam dwa razy u pani psycholog na rozmowach,płakałam tam jak dziecko,nigdy bym nie przypuszczała,że obcej osobie tak się rozpłaczę... zrezygnowałam bo wydawało mi się że ta kobieta nastawia mnie przeciwko całemu światu..
„Bóg nigdy nie daje duszy większego ciężaru niż jest ona w stanie unieść".

Sortuj wg