Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez L.E. 22 sty 2013, 13:42
Wstępnie ogarnęłam się z papierami :yeah:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez black swan 22 sty 2013, 14:06
Zadzwonili do mnie, żeby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną, o matko, na początku się uradowałam, a teraz powoli zaczynam się bać. To dopiero w przyszłym tygodniu, a ja już boję się, że czegoś nie będę wiedzieć, że moja wiedza merytoryczna będzie zbyt mała, choć nawet nie wiem na jakim poziomie będą te ich testy... Matko, ale zaczynam wariować.

-- 23 sty 2013, 21:07 --

Dziś moim sukcesem jest poprawa nastroju z porannego zdołowania. :P
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez Little Red Fox 24 sty 2013, 10:30
przespałam spokojnie noc bez zolpidemu, dotychczas każda noc bez łykania proszków była nieprzespana, a tu proszę - zasnęłam nad książką, obudziłam się tylko dwa razy i jestem w miarę wypoczęta :yeah:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez matuesz26t 24 sty 2013, 14:00
Pokonuje grypę ale coś kosztem czegoś - moja wątroba chyba się wykończy od Paracetamolu.
Nudzisz się to tutaj mam fajne ciekawe obrazki, jeśli Ci to nie wystarczy to z pomocą przyjdą fotki zdjęcia.

przez black swan 24 sty 2013, 17:59
Dzisiejszy największy sukces: zrobiłam w końcu zeszyt wewnętrznego rozwoju, samodoskonalenia, itp. Czyli zapisuję tam wszystkie rzeczy, które mają mnie wewnętrznie rozwijać. Przekonania sukcesu, pozytywne cytaty, moje cele, robię ćwiczenia na dowiadywanie się czego chcę, określam swoje priorytety, cechy, plusy i minusy, jak się motywować... Dobra rzecz, pospisywałam wszystko z osobnych karteczek i bazgrołów i mam w 1 miejscu. :D
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez Candy14 24 sty 2013, 18:00
black swan, :great: super
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez pisanka 24 sty 2013, 18:03
nie wiem czy to sukces, ale jak wpadłam dzisiaj w furię to jedyne co sobie zrobiłam to stłukłam duży palec u stopy od skopania szafki na buty :<

przez L.E. 24 sty 2013, 19:01
Odniosłam dziś wielkie zwycięstwo nad moimi kompulsjami i dokumenty przed wysłaniem sprawdziłam 2 razy zamiast 15 razy jak zwykle :D
Jestem taka szczęśliwa!!!
Mała rzecz, a cieszy.

(A bałam się, że to będzie mega stresujące ;) )
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez lulafortune 25 lut 2013, 13:47
gratuluję Wam :) ja niestety nie mogę się niczym pochwalić.
usunięto spam z podpisu

przez pisanka 25 lut 2013, 14:13
na pewno coś znajdziesz ;) ja w końcu zrobiłam badania, które tak odwlekałam od kilku tygodni

przez emi 1402 25 lut 2013, 14:51
moim sukcesem sie to ze codzien odczuwam mniej lęków sa ale jakos daje rade niesa az tak silne jak byly wiecej sie smieje ha ha ha ha piękny jest ten świat :brawo:

przez dogomaniaczka 26 lut 2013, 19:30
byłam wczoraj na zumbie :D Mam tylko nadzieję,że nie tylko ja się tak pokracznie ruszam i nie ogarniam :P

przez Mireille 26 lut 2013, 23:31
Pokonałam lęki i założyłam aparat na zęby :great: Nareszcie, przez kilka lat się zbierałam :smile:

W końcu mogę normalnie patrzeć w lustro :smile:
F21

przez pisanka 27 lut 2013, 00:37
dogomaniaczka napisał(a):byłam wczoraj na zumbie :D Mam tylko nadzieję,że nie tylko ja się tak pokracznie ruszam i nie ogarniam :P

super! gratulacje! :))) i jak Ci się podobało? nie martw się, nie tylko Ty ;) 3-4 zajęcia i zaczniesz wszystko szybciutko ogarniać :) ja idę jutro po 3 tygodniach przerwy ;)

a moim sukcesem było to, że mimo ogromnej walki, napadu obżarstwa itd wyszłam z domu i pojechałam na warsztaty teatralne. dzisiaj było pierwsze spotkanie, myślałam, że umrę ze strachu. trzeba było powiedzieć coś o sobie i swoim doświadczeniu i trochę mi ulżyło jak dowiedziałam się, że większość osób przyszła tam w celach terapeutycznych, żeby właśnie przełamać swoją nieśmiałość, lęki a jedna dziewczyna nawet przyszła walczyć z depresją, którą leczy w ośrodku. więc poczułam się trochę lepiej :)
mimo zadań typu podchodzenie do ludzi mówienie "mam na imię X i jestem fantastyczna / piękna / cudowna itp" bardzo mi się podobało i mam zamiar przychodzić na zajęcia przez cały semestr :)

Sortuj wg