Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez amelia83 26 paź 2012, 15:37
franklin2, graty :brawo:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez franklin2 26 paź 2012, 17:09
dzięki ;) za drugim razem ale ważne że już są

przez pysiunia 26 paź 2012, 20:53
Chciałam podzielić się z Wami moim małym sukcesem :-)
Otóż - po 8-letniej przerwie - w lipcu wróciły ataki panicznego lęku z agorafobią.
Ograniczyło mnie to do siedzenia w domu. Nie mogłam sama wyjść nawet na klatkę schodową, balkon.
O wyjściu samej na zewnątrz mogłam sobie tylko pomarzyć...

Poczytałam w internecie o terapii panicznego lęku, przerobiłam te wiadomości na swoje potrzeby, zaczęłam je przyswajać.
Dowiedziałam się, żeby poradzić sobie z panicznym lękiem - muszę wychodzić sama i zmierzać się z lękiem.

Zaczęłam wychodzić sama od środy /dzisiaj trzeci dzień/.
Początkowo, gdy wychodziłam z klatki - serce miałam w gardle, serce łomotało szybko, nogi stawały się jak z gumy.
Robiłam kilka kroków i wracałam pod klatkę. Następnie robiłam o 1 krok więcej i wracałam, itd. Tak 15 -20 minut każdego dnia.
Dzisiaj jest trzeci dzień wystawiania się /ekspozycji/ i przeszłam już sama wokół bloku i lęk zmniejsza się :great:
Jestem szczęśliwa z tego powodu !
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez socjopatia 28 paź 2012, 09:09
Może to za szybko,żeby mówić o wygranej,ale.. nie biorę już relanium w ogóle,tylko effectin 75mg i nie mam lęków ani depresji!!! myślę,że to zasługa terapii grupowej 3-miesięcznej<3
Dla mnie to cud:D
Drugi sukces-WIELKI-nie palę od 3 dni!!! :D
A trzeci-studiuję:) :great:

przez *Monika* 28 paź 2012, 11:52
socjopatia, Kika7, franklin2, gratulacje :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Reader 04 lis 2012, 04:30
Ja tam sie cieszę bo, pogadalem dziś z lokatorami (obcy ludzie, mieszkam za granica) a nigdy z nimi nie rozmawiam, i sprawia mi to trudności. Ale dzisiaj jakoś poszło z górki z czego jestem zadowolony.

przez ako1987 05 lis 2012, 00:18
mój sukces ostatniego czasu;
-Naprawiłem magnetofon
-Pracuję nad wyglądem fizycznym (siłownia)

przez amelia83 06 lis 2012, 15:38
socjopatia, Kika7, miło się czyta takie pozytywy, pięknie :!: :!: ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Kaiaa 06 lis 2012, 19:50
ehh dokładnie :) Gratulacje wszystkim ! Ze mną troszkę gorzej,ale jutro w końcu jadę zapisać się do lekarza z koleżanką no i zamierzam w końcu trochę schudnąć :O Ale przede wszystkim chce się ogarnąć psychicznie ! ;D

przez głosnykrzyk 14 lis 2012, 13:41
Moje sukcesy, raczej małe ;)
- ćwiczę na stepperze co pozwala wyładować niepotrzebne pokłady energii, których mam ogrooom :D
- zmieniam się, ewidentnie widać, że dorośleję(w końcu). Być może to głupie, ale ja kiedyś nie lubiłam sprzątać, gotować. Dlaczego ? Odpowiedź krótka: nie, bo nie ! :?
Teraz- gotuję, sprzątam. Czuję się dobrze w swoim mieszkaniu. Zawsze zbieram pochwały od chłopaka za przysmaki, które robię. :smile:

( postaram się dzisiaj spędzić udany dzień z chłopakiem, bez kłótni i ataku agresji )

przez Kiya 17 lis 2012, 09:34
głosnykrzyk, Twoim zdaniem chęć sprzątania i gotowania to dorosłość? Dość nietypowa definicja :roll:

Mam paznokcie. Długie, jak na mnie, w miarę równe, jak na mnie... To mój sukces.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Sikorka77 17 lis 2012, 12:06
stopniowo pokonuje przeszłość... zamykam rozdziały życia, które już dawno wymagały bycia zamkniętymi... osiągnęłam idealną wagę, pokonuje co raz bardziej siebie , ale to siebie złe, odkrywam na nowo zapomniane JA ale w nowej ulepszonej, dojrzałej wersji
heh nawet lustro przestaje gryźć powoli...
możliwe i znalazłam się poprostu w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie np. zaczęcie kariery modelki... heh przypomina mi to bajkę o brzydkim kaczątku... chociaż jakoś traktuje to jako zabawe dobrą a nie coś do chwalenia ekstra...

czeka mnie matura i egzamin zaowodowy z infy w tym roku i nic nie ma w sumie większej wagi niż domknięcie tematu technikum raz a dobrze a potem... hmmm ucieczka z domu w dowolne miejsce na ziemi, które sobie zechce wymyślić w mej szalonej główce za wszelką cenę bo mam siłę

Można powiedzieć że szczęście zbliża się mi do końca mojego brzydkiego wielkiego kluchowatego nosa??

Nie zapeszam

Nie nastawiam się na nic

Najgorzej jest się na coś nakręcić a potem rozczarowanie z własnej winy przychodzi ;)

Sukces... hmm nawet z tych najokrutniejszych i najgorszych rzeczy wyciągać pozytywy... :o

"A po za tym jestem słodziutki i kochaniutki" hehe

przez Pieprz 17 lis 2012, 13:30
ostatnio to chyba żadnych :roll:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Monar 17 lis 2012, 23:56
Padam na pysk, a umyłam włosy :great: :great: :great:
Tylko muszę jeszcze poczekać aż wyschną i doczołgać się do łóżka... Ledwo daję radę siedzieć.
Monar

Sortuj wg