Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez *Wiola* 13 wrz 2012, 15:39
dominika92, To Ty wyskakujesz w trakcie jazdy? :shock:
Moderator

przez dogomaniaczka 13 wrz 2012, 15:43
*Wiola*, :P Chodzę na pętle :P

przez *Wiola* 13 wrz 2012, 15:45
dominika92, Już się wystraszyłam :lol: Gratuluję , :great:
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jasaw 13 wrz 2012, 15:45
dominika92, właśnie o to chodzi, cieszę się z Tobą bardzo, bo mam ten sam problem, więc rozumiem Cię doskonale!!!
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Anna Maria 13 wrz 2012, 16:31
dominika92, gratuluję! Też się boję tramwai.
Anna Maria

przez Monar 13 wrz 2012, 16:36
dominika92, o to dobrze :) graty
Monar

przez dogomaniaczka 13 wrz 2012, 17:12
Monar, kasiątko, jasaw, *Wiola*, dzięki :105:

przez Pieprz 13 wrz 2012, 22:24
megaudany wyjazd do szkocji :yeah:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Keji 14 wrz 2012, 13:14
będzie wkrótce wizyta u psychiatry!
Keji

przez Pioro 01 paź 2012, 14:32
Moja historia, próba walki

Witam, po kilku wizytach u psychologa stwierdziłem, że założe bloga, na którym będę opisywał każdy mój dzień. Postanowiłem, że nię będe zakładał posta w dziale z natręctwami oraz zaburzeniami obsesyjno-kompulsacyjnymi. Chcę z tego wyjść, a nie wchodzić spowrotem w to bagno:( Opisze po krótce moja historię:
Od 10 lat walcze ze sobą odnośnie mojego wyglądu. Chciałem bardzo przytyć bo byłem szczupły. To była moja obsesja. Myślałem ze nie znajdę dziewczyny, ponieważ jestem chudy. Ciągle mnie to męczyło, nie mogłem przytyć. Znalazłem kobiete, przez jakis czas było dobrze. Co jakis czas mi sie przypominało. Cały czas mnie bolał kręgosłup (teraz tez mnie boli). Zawsze próbowałem coś z tym bólem zrobić, ale ciagle mnie bolał (nie tak bardzo, ale jednak). !,5 roku temu postanowiłem coś z tym chodzić i zacząłem od chodzenia po lekarzach. Od tego sie zaczął mój najgorszy okres w życiu, byłem u kilkunastu lekarzy i to oni tak na prawdę zrobili mi krzywdę. Każdy coś mi wynajdował, az wpadłem w taka panikę, że szkoda gadać. Mówili, że mam skolioze i się garbie i coś tam jeszcze. Od tego momentu ciągle sie przeglądałem w lustrze, źle się czułem w koszulkach, miałem lęki, aż wylądowałem w szpitalu. Teraz chće z tym walczyć, nadal przeglądam sie w lustrze, ale chce z tym walczyć. Dlatego zdecydowałem sie opisywać moją walkę na blogu. Jako, że szukam dojrzałych czytelników to postanowiłem, że się z Wami podziele moim adresem, bardzo prosze o komentarze, będę wdzięczny.
Mój adres bloga : pioro86.blog.pl
Ostatnio edytowano 03 paź 2012, 18:26 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu

przez Anna Maria 17 paź 2012, 12:26
W szkole na zajęciach przeprowadzaliśmy ćwiczenie.Jedna osoba miała mówić przez 5 min a druga najpierw słuchać a potem udawać,że nie słucha.Sama zgłosiłam się do tego by mówić.To dla mnie duży postęp bo boję się wypowiadać,a ku mojemu zaskoczeniu gadała bez skrępowania przez ten czas.Tylko trochę mi się ręce mi się przez chwilę roztrzęsły.Prezentowałam grupę literacką i przedstawiałam debiutanta który wydał tomik wierszy.To dla mnie był duży postęp.
Anna Maria

przez Kaiaa 17 paź 2012, 15:03
cześć:) trafiłam na to forum głównie przez to,że nie mam już sił.Od kilku miesięcy zmagam się z różnego rodzaju lękami.Dochodzi już do tego,ze boje się wyjść pod blok.Nie mówiąc już o tym,że mam dojechać na koniec miasta do szkoły :o .Czasami jest lepiej , wychodzę na miasto(oczywiście nigdy nie sama) ,ale zdarzają się też takie dni ,że nie jestem w stanie przejść przez ulice sama,bo się boje,że zemdleje,Gdy wsiadam do tramwaju mam wrażenie,że zaraz się uduszę,brakuje mi powietrza... strasznie mnie to męczy ,utrudnia normalne życie.Zawsze myślałam,że to ja jestem inna,ale widzę,że bardzo wielu z Was zmaga się także z takimi problemami.Jak czytam te Wasze małe i wielkie sukcesy to od razu robi mi się lepiej na sercu,że jednak da się to pokonać,że to nie jest już stan na zawsze,tylko trzeba walczyć !! Życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia, mam nadzieję,ze mi także się uda , pozdrawiam! :) :)

przez ankag 17 paź 2012, 18:54
Kaiaa, nie jesteś sama ze swoimi problemami.

przez Monar 17 paź 2012, 21:34
Nie pocięłam się!!!! :yeah: :yeah: :yeah: Już chyba z 3 miechy się nie tnę. :great:
Monar

Sortuj wg