Coś bardzo optymistycznego

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Coś bardzo optymistycznego

przez Fifi 18 cze 2008, 19:35
A ja miałam dziś chyba najsilniejsze załamanie u siebie (panika przed schizofrenią) i po waszych postach mówię temu stanowcze DOŚĆ!!!!! Co z tego, że to nie minie od razu? Co z tego że zrobie krok w przód by potem znów sie cofnąć? Co z tego, że myślałam, iż to już odeszło na dobre a tu znów wróciło? DUPA DUPA DUPA! Tak jak wmówiłam sobie wszystkie te choroby tak od dzisiaj wmawiam sobie powtarzajac za kolegą że mój sasiad tez mógłby mieć dołki a nie "spuszcza" sie nad głupotami :twisted: Moja kolezanka mogłaby miec doła bo sie jej życie popaprało a go nie ma - dlaczego? - bo sie nad sobą nie użala.
Co w tym złego, ze jestem bardziej emocjonalna? Trzeba to wykorzystać pozytywnie i np zrobić coś dobrego dla kogoś itd BĘDZIE DOBRZE przez gigantyczne B!!!!!

przez Akin 18 cze 2008, 23:19
człowiek nerwica napisał(a):Ciesze się Akin,ze wszystko u Ciebie w porządku i życzę żeby bylo tak dalej.

Było w porządku, aż do dziś :cry: Ale dziękuje za dobre słowo. Mam nadzieję,ze u Ciebie jest ok . ?
Pewnie znów długo będę wychodzić z dołka psychicznego, o fizycznym nie wspomnę :roll:
Chciałabym gdzie daleko wyjechać, daleko.... i mieć świat bez problemów.
Akin

przez Motylek29 19 cze 2008, 08:42
Proponuje nie zaśmiecac tego posta naszymi narzekaniami! Ja tez jestem po gigatycznym dole wczoraj mnie dopadało! Ale tez się nie poddam! Bede walczyc!
Brawo fifi tak trzymać! :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jola27 19 cze 2008, 08:49
motylku trzymaj sie dla siebie idlamnie bo to ty jestes dlamnie bardzo duzym wsparciem kazdego dnia nakrecasz moj zyciowy motorek pierwsze co jak wstaje to szukam twoich postuw całuje cieplutko :D

przez Motylek29 19 cze 2008, 10:55
Jlou dziękuje, to co napisałaś jest jak balsam na moją dusze. Bardzo cię sieszę że u Ciebie lepiej! Mówiąc o stwoich sukcesach zarażamy tym innych. Piszcie jak najwięcej!
Buziaki :lol: :lol: :lol:

przez Jola27 22 cze 2008, 10:07
hej witam wszystkich bardzo goraco i serdecznie dlamnie dzisiaj zaswieciło najwieksze słonko swiata :lol: własnie moj synek i synowa poinformowali mnie ze bede BABCIA :P jestem tak szczesliwa ze zapomniałam zastanowic sie jak sie dzisiaj czuje :D jestem cała w skowronkach nic mi nie dolega :mrgreen:
zycze wszystkim cudownych hwil i oby wam wszystkim zawsze swieciło to cudowne słonko ktore zabłysło umnie
pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez Motylek29 22 cze 2008, 17:30
Jolu, kochana, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Dla mnie dzisiaj tez słonko świeci. i tez się czuje całkiem dobrze czuje :)
Widzisz, życie ma dla nas jeszcze kilka dobrych niespodzianek, dla nich właśnie warto żyć i sie nie poddawać :) Miłego wieczoru!!!

przez Jola27 22 cze 2008, 18:27
motylku witaj skarbie ciesze sie bardzo ze uciebie tez siwieci słonko i oby nigdy przenigdy nie zgasło a jeszcze ci powiem ze o mojego starego upomniała sie prokuratura wiec chyba nie długo zaczne zyc na luzie duze buziaczki :lol: :P :D

przez Motylek29 23 cze 2008, 10:07
Alleluja!!! No widzisz jasny gwint! super wieści!!!! Cieszę się strasznie!!!!!!
Widac jest sprawiedliwość na tym świecie nie można w nia wątpić!!!

przez Misiek 19 paź 2008, 23:00
Pewnie że jest sprawiedliwośc...

przez nelly 10 gru 2008, 09:45

przez Jola27 10 gru 2008, 10:14
Nelly serdeczne dzieki ale ty umiesz poprawic czlowiekowi chumor :mrgreen:
a tak apropo to ja myslalam ze jestem za stara na taka muzyke ale to to podoba mi sie bardzo strasznie madre zeczy spiewaja :D jeszcze raz dziekuje za oswiecenie starej baby :D :P :D

przez nelly 10 gru 2008, 12:59
trzeba przyznac ze takich kawałkówjest niewiele

przez luci 17 lut 2009, 12:56
motylku, piszesz, ze bierzesz tylko ziołowe uspokajacze, czy możesz zdradzić co konkretnie?Ja jestem równiez bardzo przeciwna psychotropom, i nie chce sie poddawać ale w biedzie łykam jakiś kalms-choc nie wiem czy on do końca pomaga.Miłego dnia dla wszystkich. Pozdrowienia dla Remika,jeśli nas czyta-niesamowity gość!

Sortuj wg