Czy ,,,?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Czy ,,,?

przez Lord Kapucyn 25 maja 2016, 21:51
No tak, zapomniałem, że w internetach nie ma wzmianki o Hitlerze- nie ma dyskusji. Prawo Godwina wiecznie żywe. :D
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Czy ,,,?

przez Liber8 25 maja 2016, 21:55
Też nie zamierzam mieć dzieci, ale można przekazać potomkowi inne choroby, takie o których możemy nawet nie wiedzieć?
..nie chce mi się nawet tego czytać https://zdrowegeny.pl/poradnik/choroby- ... edziczenie
Wyliczanie dziecku procentowych szans na zachorowanie jest bez sensu, tzn zdrowie potomka to istotna rzecz, wiadomo że lepiej mieć jak najmniej chorób by go nie obciążyć. Nigdy mnie to nie interesowało, ale w przypadku schizo jest 50/50?
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul
I don't need anything to get me through the night
Except the beat that's in my heart
Yeah, it's keeping me alive

Czy ,,,?

przez Nihil 25 maja 2016, 21:55
Chociaż może lepiej będzie zebrać ich wszystkich i założyć jakąś sektę pokroju tej od Ojca Yoda: http://www.teleman.pl/tv/Wspolnota-Ojca ... ie-1417008 :D
robaki-biedaki xD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy ,,,?

przez Lord Kapucyn 25 maja 2016, 22:00
Nihil napisał(a):Chociaż może lepiej będzie zebrać ich wszystkich i założyć jakąś sektę pokroju tej od Ojca Yoda: http://www.teleman.pl/tv/Wspolnota-Ojca ... ie-1417008 :D

No, nareszcie mówisz z sensem.

Moderator/ R2 - D2

Czy ,,,?

przez kammm 25 maja 2016, 22:03
Lord Kapucyn - Uważam, że niektórych wypowiedzi są z pogranicza myślenia propagatora t4, wszystko zależy od rodzaju przypadłości, rokowania i wieeeeeeelu innych czynników. Jest to bardzo złożony temat i na pytanie, które postawiłeś będzie b.trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź.
Ostatnio edytowano 25 maja 2016, 22:08 przez kammm, łącznie edytowano 2 razy

Czy ,,,?

przez Nihil 25 maja 2016, 22:03
Heh, pamiętam motyw :D Castiel zawsze wymiatał ;)
robaki-biedaki xD

Czy ,,,?

przez Lord Kapucyn 25 maja 2016, 22:12
kammm napisał(a):Lord Kapucyn - Uważam, że niektórych wypowiedzi są z pogranicza myślenia propagatora t4, (...)

Być może, ale jest wiele innych motywacji, pobudek które mogą leżeć u podstaw postaw antynatalicznych (Nihil wklejał linkacza) niźli tylko adolficzna "dbałość o czystość rasową/gatunkową" czy względy pokoleniowe/narodowe/społeczne- jak to mawia Korwin-Mikke- "eliminacja śmiecia ludzkiego ze społeczeństwa". Jest wiele, wiele więcej.

Moderator/ R2 - D2

Czy ,,,?

przez Reynevan 25 maja 2016, 22:21
Lord Kapucyn napisał(a): jak to mawia Korwin-Mikke- "eliminacja śmiecia ludzkiego ze społeczeństwa"

Reynevan

Czy ,,,?

przez Druid 25 maja 2016, 22:27
Nawet gdyby mój hipotetyczny potomek był zdrowy i udałoby mi się go wychować, nie ryjąc mu bańki - byłby okrutnie samotny jako zdrowa jednostka otoczona zaburzonymi, chorymi psychicznie i nihilistami. Z tej samotności mógłby się pochorować, zacząć pić, stoczyć się z roweru do rowu i przy odrobinie szczęścia wylądować w psychiatryku.
Druid

Czy ,,,?

przez Lord Kapucyn 25 maja 2016, 22:30
Może niedokładnie w tym szyku, nieco mi się sparafrazowało, ale wiadomo o co chodzi. "Śmieć ludzki" to jeden z popularniejszych zwrotów Korwina na określenie imigrantów, osób niepełnosprawnych, niepełnoszprytnych dzieci, ludzi bezrobotnych, jadących na socjalu itp. Wystąpienia z PE czy w sprawie 500+ są na YT. Zapewne nie chodziło mu akurat o wsadzanie ich do komór gazowych, no ale Korwin czasami przejawia mordercze instynkty. :D Żeby nie było- lubię Korwina i nawet zdarzało mi się nań głosować, ale jak mawiał Nietzsche- "Kto walczy z potworami, powinien się strzec, by walka nie uczyniła go jednym z nich. Bo kiedy długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie". Korwin walcząc z faszystami chwilami w tej walce się nieco zatraca. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu bo nie mam do pamięci długoterminowej wgranej aplikacji 1001 cytatów Ozjasza Goldberga v2.0.

(tutaj akurat chodziło o seksedukatorów)

Moderator/ R2 - D2

Czy ,,,?

przez kammm 25 maja 2016, 22:39
Lord Kapucyn napisał(a):
kammm napisał(a):Lord Kapucyn - Uważam, że niektórych wypowiedzi są z pogranicza myślenia propagatora t4, (...)

Być może, ale jest wiele innych motywacji, pobudek które mogą leżeć u podstaw postaw antynatalicznych (Nihil wklejał linkacza) niźli tylko adolficzna "dbałość o czystość rasową/gatunkową" czy względy pokoleniowe/narodowe/społeczne- jak to mawia Korwin-Mikke- "eliminacja śmiecia ludzkiego ze społeczeństwa". Jest wiele, wiele więcej.

A Tobą kierują również inne pobudki takiej postawy (bo rozumiem, że z takową się utożsamiasz), czy powodem takiej decyzji (nie posiadanie potomstwa) jest tylko Twoja choroba?

Czy ,,,?

przez kammm 25 maja 2016, 23:49
Sorry, pytanie było co najmniej niestosowne, zbyt personalne, nie będę drążyć. Swoją drogą (chodzi o sam wątek) to ... zawrzało.

Czy ,,,?

przez wiejskifilozof 26 maja 2016, 10:02
Dziecko po rodzicu dziedziczy,negatywne cechy też.Czy jesteśmy tak okrutni,by zmuszać ludzi o umyśle dziecko,to prokreacji.Rozumiem,rząd ma teraz priorytet.By nas Polaków,było co najmniej 100 mln.I teraz będą zmuszać do rodzenia dzieci,29 letnie kobiety,o umysłach dziecka.

Czy ,,,?

przez Reynevan 26 maja 2016, 10:52
Lord Kapucyn napisał(a):

(tutaj akurat chodziło o seksedukatorów)

Jak to śpiewał pewien kielecki bard w pieśni o kucach, Hitlerowski pomysł Hitlera.
Reynevan

Sortuj wg