Dzisiejsza depresja

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Dzisiejsza depresja

przez mirunia 14 maja 2016, 12:04
shylock, tak Cię czytam i dziwię się, że masz powód do smutku i depresji. To, że się nie wyszumiałeś, to świadczy tylko o Twojej dojrzałości i odpowiedzialności. Jesteś przecież wciąż bardzo młody i życie przed Tobą - tylko od Ciebie zależy jak go sobie ułożysz.
Wcale nie musisz mieć tatuaży (nie tatułaży!) żeby być spełnionym i szczęśliwym chłopakiem. Picie i balangi wcale nie świadczą o pięknie spędzonej młodości - to tylko iluzja. Więcej zyskasz właśnie na rajdach, wycieczkach rowerowych w fajnym towarzystwie, niż na tzw. wyszumieniu się przy alko na imprezach.
Można sobie naprawdę ciekawie zorganizować czas wolny i poznać wartościowych ludzi. Życie jeszcze przed Tobą i nie masz czego żałować (tych niby straconych lat). Masz przykład brata... lubisz kontakty z policją? Idź ciekawszą drogą, więcej zyskasz.

Dzisiejsza depresja

przez shylock 14 maja 2016, 19:00
Wiesz może to nie chodzi o konkret ale o tą wolność ten brak odpowiedzialności.
Z drugiej strony poczucia że ktoś za tobą stoi na kogoś mozesz liczyć ja na rodzine NIE ...

Dzisiejsza depresja

przez shylock 14 maja 2016, 19:01
a perspktywa 30 lat na karku masakra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dzisiejsza depresja

przez Kontrast 14 maja 2016, 19:50
Ja znow wolalbym aby moje zycie bylo bardziej stabilne w tym okresie co mowisz. Wolalbym nie uciekac w taniec, nie zyc w oblokach az tyle. Tak naprawde dobrych imprez bylo moze paredziesiat, reszta to rzeczy zbedne. Jak sobie normalnie nie zorganizujesz dobrych wrazen to w hedoni uzyskasz je w sposob sztuczny i po jakims czasie dotrze do ciebie ze jestes pusty. Potem juz nie uzyskasz tego rezultatu, siedzac rano ze znajomymi i nie znajomymi po imprezie, palac blanta, czujesz sie szczesliwy po spedzonej nocy. Jest maj jakie te drzewa fajnie zielone, slonce wstaje o /cenzura//
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Sortuj wg