My Prerogative

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

My Prerogative

przez monk.2000 04 sty 2015, 02:24

Piosenka w dwóch wersjach, damskiej i męskiej. Generalnie chodzi o to, że połowa dyskusji psychologicznej polega na tym, żeby być sobą i nie przejmować się co powiedzą inni. O tym samym są te dwa utwory.
Trochę szkoda, bo może czasami psychologię można by uczynić czymś więcej niż tylko próbą wymuszenia buntu przeciw rodzicom, asertywnością i samostanowieniem.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

My Prerogative

przez wel2 04 sty 2015, 02:30
ja myślę że jest czymś więcej - są różne nurty w psychologii i myślę że na pewno poruszają o wiele więcej niż "buntu przeciw rodzicom, asertywnością i samostanowieniem"
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Sortuj wg