Nowy rok - nowe życie

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Nowy rok - nowe życie

przez dołek 28 gru 2014, 18:00
Zaraz się zacznie nowy rok, przydałoby się coś zmienić w swoim życiu.
Ten wątek poświęcony jest planom na zmianę życia. Wpisujcie tu swoje plany (nie muszą być jakieś ogromnie trudne cele, nawet małymi kroczkami można coś zdziałać), a później piszcie na ile się udało coś zrobić.

Ja mam dwa postanowienia:
-Zapisać się na naukę śpiewu 3 stycznia, a jak szkoła będzie miała wolne to 10 stycznia (wiem to nic nadzwyczajnego, ale jestem okropnie nieśmiały i to dużo mi da w szczególności, że bardzo chciałbym umieć śpiewać, bo śpiewanie daje mi wiele radości)
-Regularnie robić pompki (codziennie, zacznę od 30 pompek i stopniowo będę zwiększał + koktail białkowy na zwiększenie masy, spokojnie same białko bez nie wiadomo czego, żeby mi nic nie zaszkodziło)

Wiem, że mało, ale kiedyś gdzieś słyszałem: "mierz siły na zamiary", a ja nie mam za dużo siły, lecz chcę cokolwiek zrobić.

Nowy rok - nowe życie

przez Ojciec Świecki 28 gru 2014, 18:02
dołek napisał(a):-Regularnie robić pompki (codziennie, zacznę od 30 pompek i stopniowo będę zwiększał + koktail białkowy na zwiększenie masy, spokojnie same białko bez nie wiadomo czego, żeby mi nic nie zaszkodziło)

To będzie zabawne.

Ja nie uważam, by nowy rok był jakimś innym i specjalnym dniem i by zamiary, które będę realizował od tego dnia miały mieć większe szanse powodzenia niż w inny. Dlatego wszystkie zmiany wprowadzam na bieżąco, zaś 1 stycznia nie wprowadzam żadnych, by w ten sposób okazać materialistyczną pogardę dla ludzi wierzących w magię liczb.
Płód jest własnością całego społeczeństwa. Ci, którzy próbują nie mieć dzieci, są dezerterami i naruszają prawo narodu do ciągłości.

~Nicolae Ceaușescu

Nowy rok - nowe życie

przez dołek 28 gru 2014, 18:08
Jak masz taką silną wolę, że potrafisz od tak wprowadzać zmiany w życiu to gratuluję.
Jednak ja ostatnio jestem w okropnym dole i muszę planować, żeby cokolwiek zrobić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nowy rok - nowe życie

przez Ojciec Świecki 28 gru 2014, 18:13
To nie kwestia silnej woli. Po prostu należy sobie uświadomić, że ten dzień jest takim samym dniem jak każdy inny. Nie ma żadnej magii w tym, że coś zaczniesz akurat 1 stycznia. Sam odpowiadasz za powodzenie tego co zamierzasz zacząć i to tylko od ciebie zależy czy ci się powiedzie. Może nawet lepiej jest zmiany wprowadzać innego dnia. Ostatecznie wielu ludzi ma jakieś postanowienia i jeżeli oni się złamią, to mamy wymówkę, by także się złamać.
Płód jest własnością całego społeczeństwa. Ci, którzy próbują nie mieć dzieci, są dezerterami i naruszają prawo narodu do ciągłości.

~Nicolae Ceaușescu

Nowy rok - nowe życie

przez coccinella 28 gru 2014, 18:16
Jeśli dla kogoś jest motywacją nowy rok to super :) Być może mu to pomoze trzymać się i realizować cel.
Dołek - powodzenie, trzymam kciuki :)
Nie chce mi się.

Nowy rok - nowe życie

przez izaa 28 gru 2014, 18:37
dołek, powodzenia :)
Ja mam trochę większe postanowienia. Ale grunt by poprostu podołać! Wszystkim życzę wytrwałości i optymizmu, należy pamiętać, że można osiągnąć każdy cel, jeżeli jest się upartym

Nowy rok - nowe życie

przez Doberman 28 gru 2014, 18:41
Moim celem na nowy rok jest przytyć do co najmniej 130kg, ale nie wiem czy rok mi na to wystarczy.
Doberman

Nowy rok - nowe życie

przez izaa 28 gru 2014, 18:49
Doberman, powodzenia :P jeszcze 3 pełne dni!

Nowy rok - nowe życie

przez Rashid 28 gru 2014, 19:02
Również jestem zdania, że robienie postanowien na nowy rok jest niepotrzebne. Dla takich ludzi pierwszy dzień nowego roku jest dniem szczególnym. Moim zdaniem, żeby być szczęśliwym każdy dzień w roku powinien być szczególny i każdym dniem można coś zmienić. A co masz zrobić w nowym roku zrób już dziś :)
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

Nowy rok - nowe życie

przez Doberman 28 gru 2014, 19:02
izaa napisał(a):Doberman, powodzenia :P jeszcze 3 pełne dni!

Miałem na myśli że rozpocznę tycie od 01.01.2015r.
Doberman

Sortuj wg