Moja historia i wyleczenie małe porady dla was

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez nerwywkonserwy 24 lis 2014, 23:56
Opisałem dosadnie na moim blogu swoją historie walki z nerwicą i jak ją częściowo pokonałem(chociaż mam nadzieje że to już jej koniec to zawsze może przypuścić kontratak ale jestem na to gotowy)Myślę że ten wpis wam pomoże w walce z tym kurestwem pozdrawiam was nerwusy i zapraszam do lektury

http://doroslynastolatek.blogspot.com/2 ... emony.html

przez Reiben 25 lis 2014, 00:08
Wybacz ale porad na Twoim blogu jak na lekarstwo, najwięcej informacji zawiera powitanie a i tak jest to jedynie streszczenie Twojej historii z niewielkimi informacjami jak sobie poradziłeś z nerwicą, ja Cię rozumiem, wiem co to nerwica serca, poznałem w tym samym czasie co Ty- 3 kl. gimnazjum, wciąż się jej ostatecznie nie pozbyłem, równie dobrze mogłeś wkleić tu sekcję 'Witam!' niż reklamować swój blog co będzie bardziej odstręczać niż zachęcać, a jeśli chcesz faktycznie komuś pomóc to możesz bardziej tu pisać swoje przemyślenia i wskazówki jeśli forumowicze wykażą zainteresowanie.
Reiben

Sortuj wg