Ciężar emocjonalny po obejrzeniu drastycznych,realnyc filmik

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez qazwsx 21 lis 2014, 19:28
Przeczytałem artykuł o osobach ,które pracują w Google i odszukują najróżniejsze strony,na które trafiają filmy z prawdziwych wypadków,realne morderstwa nagrywane amatorką kamerą,filmy z egzekucji np.w Iraku czy drastycznych amatorskich filmików czy zdjęć pokazującymi najgorsze dewiacje.
W tym artykule było napisane,że te osoby w ogóle nie mają wsparcia psychologicznego i są pozostawione same sobie a obciążenia po oglądaniu takich treści są często zbyt wielkie.

Słyszałyście o takich stronach/filmach gdzie są pokazane np.prawdziwe mordy czy samobójstwa ?
Mnie osobiście to przeraża,że jest tak łatwy dostęp do tego typu rzeczy...
Wydaje mi się,że zobaczenie takich treści wpływa destrukcyjnie na psychikę ,bo to nie jest fabularny film,gdzie wszystko jest ''na niby'' ,lecz są to prawdziwe i realne osoby i sytuacje.

Co o tym myślicie ?Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?Macie jakieś "doświadczenia" w temacie?

przez Łapa 21 lis 2014, 19:46
Chore. Słyszałem.
TOR Browser, odrobina sprytu i można trafić na najbardziej obrzydliwe lub przerażające rzeczy w sieci. Tylko po co?
Jak mówiłem - chore.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Zupapomidorowa 21 lis 2014, 20:12
Kilka dni temu była dostępna strona na fejsie o tytule "Najcięższe morderstwa w Polsce". Były zamieszczone archiwalne zdjęcia ofiar, krew, tasaki, zgwałcone nagie kobiety. Od razy wysłałam o prośbę zamknięcia strony. Na początku odmówili, twierdząc że jest nieszkodliwa. Ale ludzie tak chejtowali, wysyłali prośby o blokady, że w końcu zamknęli. CHORE TO CHOREEE!!!

-- 21 lis 2014, 20:12 --

i K*RWA ludzie lajkowali zdjęcia pomordowanych
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buka 21 lis 2014, 20:28
Wydaje mi się,że zobaczenie takich treści wpływa destrukcyjnie na psychikę ,bo to nie jest fabularny film,gdzie wszystko jest ''na niby'' ,lecz są to prawdziwe i realne osoby i sytuacje.

ojejku,faktycznie strasznie!życie to nie film,lol.nikt nikogo nie zmusza,a jak ktoś chce to polecam
http://www.charonboat.com/
Take time to appreciate life :lol:

wszystko elegancko,nic nie jest na wierzchu,są kategorie,np. Accident,Executions,Tsunami, Suicide.. :twisted:

przez autodestrukcja2 21 lis 2014, 20:39
taaaa... chleb powszedni...

przez wiejskifilozof 21 lis 2014, 21:25
Ja mam dobrze,że czytam fikcyjne książki,o fikcyjnych morderstwach.Ja choćby Mastertona Infekcja,czy też Krajewskiego.Ale kiedy oglądam Uwagę to też mam ciary.

Sortuj wg