Przemyślenia

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Przemyślenia

przez sqnik8 09 lis 2014, 21:01
1Nie macie schizofrenii ,tylko zamkneliście się w sobie ,dlatego myślicie że nie macie uczuć ,a tak naprawdę jedyne co czujecie to napięcie.
2.Nie zmienicie swoich rodziców,jedyne co mozecie zrobić to podejście do nich(Mimo,że to oni zawinili to wy musicie naprawić ten błąd za nich)
3.Nie będziecie nigdy szczęśliwi jeśli nie będziecie szczerzy ze sobą jak i ze wszystkimi innymi(mówiąc ,wszyscy mam na myśli naprawdę każdą osobę z jaką macie kontakt)
4.Jeśli chce się otworzyć i zmienić musicie zacząć od najbliższego otoczenia i ćwiczyć każdego dnia
5.Musicie przestac porównywać sie z innymi i probowac im zainponowac.
6.Gdy rozmawiacie myslcie nad tym co chcecie przekzac a nie jak to ktos odbierze.

Przemyślenia

przez Siddhi 09 lis 2014, 21:39
Jesteś wędrownym kaznodzieją?
Skąd wiesz kto co musi skoro sam masz problemy (coś mi się o oczy obiło, że masz).
Siddhi

Przemyślenia

przez sqnik8 09 lis 2014, 21:59
mam info od boga ;p

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przemyślenia

przez madlen92 13 lis 2014, 01:04
Nie dość, że mądrze to jeszcze z ostrzeżeniem na koncie. Ja ostrzeżenia nie mam chociaż sobie naprawdę zasłużyłam i to jest ta sprawiedliwość.
madlen92

Przemyślenia

przez DOMINIKKKK 20 lis 2014, 17:58
sqnik8 napisał(a):1Nie macie schizofrenii ,tylko zamkneliście się w sobie ,dlatego myślicie że nie macie uczuć ,a tak naprawdę jedyne co czujecie to napięcie.
2.Nie zmienicie swoich rodziców,jedyne co mozecie zrobić to podejście do nich(Mimo,że to oni zawinili to wy musicie naprawić ten błąd za nich)
3.Nie będziecie nigdy szczęśliwi jeśli nie będziecie szczerzy ze sobą jak i ze wszystkimi innymi(mówiąc ,wszyscy mam na myśli naprawdę każdą osobę z jaką macie kontakt)
4.Jeśli chce się otworzyć i zmienić musicie zacząć od najbliższego otoczenia i ćwiczyć każdego dnia
5.Musicie przestac porównywać sie z innymi i probowac im zainponowac.
6.Gdy rozmawiacie myslcie nad tym co chcecie przekzac a nie jak to ktos odbierze.

No... jak w ryj strzelił!

Sortuj wg