Kochany mózgu...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Kochany mózgu...

przez Druid 13 paź 2014, 08:00
czyli nasze monologi pod adresem mózgu.

Kochany Mózgu,
Nie chcę komentować na forum Twoich irytujących psikusów, mimo wszystko jesteś niezastąpiony.
Jesteś moim jedynym mózgiem.
Kocham Cię
Druid

Kochany mózgu...

przez kop 22 paź 2014, 15:13
Przestań mnie już zamartwiac tym, że zerwała z Twojego powodu. Skoro ja Ciebie nie mogę zrozumieć, to co dopiero inni. Może kiedyś Cię wylecze, a może nie, w każdym razie przynajmniej ja nie opuszczę Cię aż do śmierci.

To jak rozdwojenie jaźni xD
kop

Kochany mózgu...

przez planB 22 paź 2014, 16:02
XD ...no z kobietami czasem tak jest ...,że to nasza wina ...wiadomo ,że to nie prawda bo wino zostało wypite :twisted: ..cokolwiek by to nie było.
I Dare, readY

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kochany mózgu...

przez nieboszczyk 22 paź 2014, 16:09
w mojej twardej czaszce mieszka smaczny skarb.gdy ją przestrzelisz to zjesz...mnie całego robaczku.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Kochany mózgu...

przez planB 22 paź 2014, 17:17
...w mojej mieszka myśl ...na /cenzura/ jeść coś co leży z rozjebanym mózgiem i się nie rusza? ....to się nazywa nekro filia niewiem która 1,2,3,4,5,6,7,,,,,,8,9

-- 22 paź 2014, 19:53 --

Nekro Filia ...feeling me man ?

Wielu ma dosyć jedzenia czegoś co zostało zabite .... ale są zjeby których powinno się ukatrupić od razu ...ale mają takie plecy ,że nikt rodziny ryzykował nie będzie .... feeeliinnnggg meee man ? :twisted:

-- 22 paź 2014, 19:55 --

R U 6eel in G me :?:
I Dare, readY

Kochany mózgu...

przez nieboszczyk 22 paź 2014, 20:08
zdrajcy rosji w roku 17ym oraz żydowskie dzieci i żydówki ciężarne w treblince,oficerowie rozstrzelani w katyniu i włosi wymordowani w kamieniołomach ardeatyńskich na zjebów nie wyglądali.z wyjątkiem chińczyków i koreańczyków skazanych prawomocnie na karę śmierci za morderstwa i przemyty narkotyków.nie wygląda też na nekrofilię u robali i szczurów że po śmierci żrą ludzi do kości.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg