Co sprawia, że jesteście zadowoleni z życia ?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Candy14 09 wrz 2014, 20:29
Ostatnio po tym jak mi fachowcy demoluja chalupe , stukaja, wierca, syfia dochodze do wniosku ze uszczesliwi mnie swiety spokoj i czysty dom :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arasha 09 wrz 2014, 22:36
Candy A Pieprzu nie daje rady jakoś tego ogarnąć :roll: ? Pewnie znowu śpi :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Candy14 12 wrz 2014, 12:17
Arasha, Pieprzu chwilowo siedzi u siebie i tak jest ciasno.. Odcielam sie od reszty domu, zafiliowalam dostep do salonu i wchodze od strony tarasu reszte domu pozostawiajac w rekach ekipy demolujacej :D Mam do dyspozycji salon, jadalnie i kuchnie i dziele to z dwoma psami i kotem. Na Pieprzu nie ma juz miejsca :P
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Cognac 12 wrz 2014, 12:32
Odpowiadając na pytanie "Co sprawia, że jesteście zadowoleni z życia" (myślę, że to bardzo ważne pytanie)...

- Aktywność! Angażowanie się! Bycie potrzebną! Pracowanie w pocie czoła, z kilkoma fajnymi, pozytywnie nastawionymi, mądrymi osobami.
- Robienie czegoś, co ma głębszy sens, jakąś ideę w tle, naprawianie, ulepszanie świata czy choćby produktów;] Albo czegoś, co ułatwi życie innym.
- Akceptacja w środowisku.
- Pozytywni znajomi! (UWAGA, poszukuję ludzi w typie MBTI: ENFP :D Nie chcę się narzucać, lecz powymieniać maile :) )
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

przez Adamantium 12 wrz 2014, 12:45
-Aktywność j/w wszelkiej maści sport, przydałaby sie nauka, przydałaby sie praca
-zwycięstwa nawet małe podnosza mi samoocene- chodzi mi przedewszystkim o sport ale życie tez w jakiś tam aspektach wiadomo
-sarkazm, ironia i cynizm gdy używam tego w celu rozbawienia siebie i kogoś nie zostawiając ofiar ewentualnie szokując mentów.
-muzyka choć czasem słucham i nie słysze.
-dobre samopoczucie, takie od stop do głowy opanowanie- coś pięknego
-spędzanie czasu z dziewczyną
-dobry film czy serial
-jakieś pompowane wydarzenie sportowe w zakresie moich zainteresowań czyli boks, mma, piłka nożna, tenis
-docenienie mnie, komplementy tak to dziwne.
Dzisiaj miałem sen że tam gdzie tylko chce to dotre. Wiem że moge spełnić sny. Wiem nie moge poddać sie. Lunatyk na krawędzi nie boje sie że spadne.

przez mangiferaindica 12 wrz 2014, 15:08
monk.2000 napisał(a):Ja nie jestem zadowolony z życia. Czuję się jakbym w ogóle nie żył. Dlatego z mojej perspektywy szczęście to stan świadomości, w którym świat nie jest jak mgła, a solidny. To że przez jakiś czas interesowały mnie religie wschodu nie wynika z chęci alternatywy, a właśnie dlatego, że tam często pada słowo "przebudzenie". Jak usłyszałem to pojęcie to od razu wiedziałem, że ma to coś wspólnego ze mną. Niestety, żadnego przebudzenia nie widać na moim horyzoncie i tak sobie żyje z dnia na dzień czekając na zmianę, jakieś zrządzenie losu.

Resztę może dopełnić mój podpis.

Mogę również się podpisać całym swoim bytem. Nie, nie jestem zadowolona, żyję pomimo wszystko nadal w przyszłości i w trybie "bym, byś, by".

przez Loopy'7 12 wrz 2014, 18:26
Cognac,

jacy to są ludzie w typie MBTI:ENFP :roll: ? To jakiś skrót oznaczający rodzaj zaburzeń osobowości ... Od razu uprzedzam pytanie - nie, nie jestem żadnym trollem !

przez Cognac 12 wrz 2014, 21:12
Loopy'7 zadziwiasz mnie praktycznie w każdym swoim poście:P Jak czegoś nie wiesz, to polecam wpisywanie w google:P
MBTI to takie tam narzędzie do wyznaczania typów osobowości. Jestem ostatnio dość nim zainteresowana, bo za jego pomocą doszłam do paru fajnych wniosków.
Mój blogowątek na forum.

przez Arasha 12 wrz 2014, 22:42
Dajcie spokój Loopiemu :nono: Nie widzicie, że chłopina nieobyty za bardzo ... :roll:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez Midori 12 wrz 2014, 23:04
Pomyślmy...
Z pewnością oddawanie się swoim pasjom (anime, manga), bo wtedy wkraczam w swój świat, kolorowy świat...
Czytanie książek, bo dobrze jest czasem żyć czyimś życiem.
Sport (oglądanie), ponieważ można wtedy wrzeszczeć do woli bez żadnych konsekwencji.
Muzyka, gdyż często staje się współtowarzyszką mojej niedoli.
I chyba przede wszystkim mój pies.
Midori

przez Arasha 12 wrz 2014, 23:22
Midori napisał(a): Sport (oglądanie), ponieważ można wtedy wrzeszczeć do woli bez żadnych konsekwencji.

O tak :D :yeah:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez Cognac 12 wrz 2014, 23:28
Arasha, masz rację, przepraszam :) Mam taki głupi nawyk z pracy, mamy jednego gościa, któremu zwracamy uwagę na różne rzeczy. Lecz jemu akurat na zdrowie zaczęły wychodzić te "porady" :] //koniec offtopa.
Mój blogowątek na forum.

przez wiejskifilozof 15 wrz 2014, 14:33
Ja jestem zawsze z życia zadowolony.

przez beedee 11 paź 2014, 13:53
Terapia
wenlafaksyna 112.5 mg

Sortuj wg