Krótkie internetowe wyżalenie

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez hamster91 09 cze 2014, 12:45
Od dziś zaczynam życie na nowo. Mam 23 lata, seria porażek od matury- 4 lata zawalonych studiów, brak stałej pracy. Dziś poszła ostania fajka(płuca to 2 czarne wory), ostatnia kawa (kofeina nasila mi nerwice), ostania masturbacja (nałogowo 3-4 razy dziennie), zero używek(często dopały brałem). Biorę się za sport- powrót do pływackiej pasji. Może poszukam kobiety. Myślę powoli o odnowieniu kontaktów- okres letni ma swoje wady i zalety, ale dam rade. Biorę dystans do ludzi- każdego nowo poznanego delikwenta traktuję jako kandydata jak kumpla- ciężkie to jest. Odcinam się na cały czerwiec, aby przewietrzyć sobie łeb, ogarnąć ten społeczny rozpierdol i ustabilizować siebie samego. Może pora też trochę spoważnieć. No nic- musiałem się wyżalić. Nawet po przez neta lżej robi się na sercu. Mój post zapewne zostanie usunięty, ale ja chociaż mam satysfakcje, że mogłem coś z siebie wyrzucić

Cześć
Ostatnio edytowano 27 cze 2014, 12:09 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono literówkę w tytule wątku.

przez M.Gibson 09 cze 2014, 14:11
Mam nadzieję że wytrwasz,sam ostatnio zacząłem od rzucenia fajek.

Trzymam za ciebie kciuki :smile:

przez marekwisniewski0 15 cze 2014, 14:51
zeby rzucić palenie, trzeba sobie to mocno postanowić, i nie myśleć o papierosach.
Czy biuro rachunkowe warszawa jest niedaleko banku?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg