CZY ZWIĄZEK Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM ZABIERA NAM WOLNOŚĆ?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Ferdynand k 03 gru 2014, 23:47
rezygnacja z pewnych możliwości jest dalej wolnością
co to za wolność gdybyśmy nie mogli wybrać tylko ja i moja własna d...a lub nie pomyślę o drugiej osobie
Naczelny Użyszkodnik

przez oka22 21 lip 2016, 14:26
ja mam dużo wolności ,jestem w związku ,ale jak każdy chodzi po swojemu też nie jest dobrze,zawsze szukałam oparcia w innych
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez oka22 21 lip 2016, 14:33
wszystko jest zaskoczeniem nigdy nie przewidzisz co będzie za 2 godziny ,wieczorem jutro ,tak wygląda życie z 2 osobą,samo życie ale chyba jestem szczęśliwa,jeszcze raz bym się związała z tą samą osobą
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iiwaa 22 lip 2016, 02:44
wiejskifilozof napisał(a):To zależy od człowieka,jak ktoś komuś zabroni czytać książki lub oglądać Ojca Mateusza to dobrze nie jest.

Weszłam tu przez ciekawość, ale ja to bym zabroniła oglądać głupie seriale :D

A tak poważnie - zgoda na ograniczenie wolności nie pozbawia nas tej wolności.
W związkach jest jak w Unii Europejskiej - dobrowolnie oddajesz część suwerenności :D

przez NN4V 22 lip 2016, 08:43
iiwaa napisał(a):....W związkach jest jak w Unii Europejskiej - dobrowolnie oddajesz część suwerenności :D

Hehe... dobre - a psychoterapeuta od związków jest jak komisja wenecka... :D
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez wiejskifilozof 22 lip 2016, 09:41
iiwaa napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):To zależy od człowieka,jak ktoś komuś zabroni czytać książki lub oglądać Ojca Mateusza to dobrze nie jest.

Weszłam tu przez ciekawość, ale ja to bym zabroniła oglądać głupie seriale :D

A tak poważnie - zgoda na ograniczenie wolności nie pozbawia nas tej wolności.
W związkach jest jak w Unii Europejskiej - dobrowolnie oddajesz część suwerenności :D

Chyba,że dziewczyna też ogląda.

przez iiwaa 22 lip 2016, 12:11
NN4V napisał(a):
iiwaa napisał(a):....W związkach jest jak w Unii Europejskiej - dobrowolnie oddajesz część suwerenności :D

Hehe... dobre - a psychoterapeuta od związków jest jak komisja wenecka... :D

A jak sobie nie radzi, to nawet jak Prezydent Rady UE :D

przez nieboszczyk 22 lip 2016, 12:42
zabiera wolność kiedy jest to pseudozwiązek,aranżowane małżeństwo narzucone przez rodziców z kimś kto wpadł w oko twoim rodzicom a nie tobie i polegającym na niewolnictwie z twojej strony i jednostronnym wykorzystywaniu przez drugą nie dając nic wzamian.trzeba odróżniać małżeństwo oparte na zaufaniu i miłości od niewolnictwa zbudowanego na kłamstwie.na kłamstwie nigdy nie zbuduje sie żadnego związku.kiedy strona zdrowa sie dowie o twojej schizofrenii czy CHAD najpierw padnie epitet "a mi to nie przeszkadza" bo albo rodzice strony chorem oferują sowitą zapłate za udawanie zakochanej albo zdrowemu chlopakowy zalezy jedynie aby sobie łatwo pojebać .chlopak psychicznie chory zostanie okradziony i wykorzystywany jak zdrowo walnięty niewolnik a jak przyjdzie co do czego,coś mu sie stanie,rodzice zamkną oczy to dostanie kopa w dupe i jak nie ten to inny. a dziewczyna psychicznie chora jeśli jest atrakcyjna z wyglądu zostanie prędzej czy pozniej zaproszona przez chłopaka do siebie na "upojny,romantyczny wieczór przy winie i świecech" co ją bardzo uszczęśliwi że wreszcie "ktoś ją rozumie i widzi w niej człowieka" a tam zostanie niespodziewanie i z nienacka zgwałcona zbiorowo najpierw przez :narzeczonego" potem przez jego koleżków a na koniec epitet "a spróbuj iść na policje i sie poskarżyć nikt ci psycholu nie uwierzy"

przez iiwaa 22 lip 2016, 14:27
nieboszczyk napisał(a):zabiera wolność kiedy jest to pseudozwiązek,aranżowane małżeństwo narzucone przez rodziców z kimś kto wpadł w oko twoim rodzicom a nie tobie i polegającym na niewolnictwie z twojej strony i jednostronnym wykorzystywaniu przez drugą nie dając nic wzamian.trzeba odróżniać małżeństwo oparte na zaufaniu i miłości od niewolnictwa zbudowanego na kłamstwie.na kłamstwie nigdy nie zbuduje sie żadnego związku.kiedy strona zdrowa sie dowie o twojej schizofrenii czy CHAD najpierw padnie epitet "a mi to nie przeszkadza" bo albo rodzice strony chorem oferują sowitą zapłate za udawanie zakochanej albo zdrowemu chlopakowy zalezy jedynie aby sobie łatwo pojebać .chlopak psychicznie chory zostanie okradziony i wykorzystywany jak zdrowo walnięty niewolnik a jak przyjdzie co do czego,coś mu sie stanie,rodzice zamkną oczy to dostanie kopa w dupe i jak nie ten to inny. a dziewczyna psychicznie chora jeśli jest atrakcyjna z wyglądu zostanie prędzej czy pozniej zaproszona przez chłopaka do siebie na "upojny,romantyczny wieczór przy winie i świecech" co ją bardzo uszczęśliwi że wreszcie "ktoś ją rozumie i widzi w niej człowieka" a tam zostanie niespodziewanie i z nienacka zgwałcona zbiorowo najpierw przez :narzeczonego" potem przez jego koleżków a na koniec epitet "a spróbuj iść na policje i sie poskarżyć nikt ci psycholu nie uwierzy"

To temat o związkach w ogole, nie tylko o zwiazkach osob z chorobami psychicznymi - takie mialam wrazenie :)

przez nieboszczyk 22 lip 2016, 14:41
to jest temat o tym kiedy związek zabiera wolność.w krajach islamskich jest poodobnie gdzie ma miejsce tzw morderstwo honorowe kiedy kobieta nie ma żadnych praw i możesz ją zarżnąć jak prosiaka.

przez iiwaa 22 lip 2016, 14:43
nieboszczyk napisał(a):to jest temat o tym kiedy związek zabiera wolność

No dokladnie ;)
A te sytuacje to juz sie nawet pod utrate wolnosci nie kwalifikuja....
To zgwalcenie, a nie zwiazek. Jednym slowem patologia.

przez nieboszczyk 22 lip 2016, 14:54
iiwaa napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):to jest temat o tym kiedy związek zabiera wolność

No dokladnie ;)
A te sytuacje to juz sie nawet pod utrate wolnosci nie kwalifikuja....
To zgwalcenie, a nie zwiazek. Jednym slowem patologia.

tak to jest kiedy tatuś ci dobiera znajomych i wybiera męża czy żonę i wciska ci czerstwy kit że to miłość niczym miłość kaczki do swojego pierza.

przez NN4V 23 lip 2016, 10:03
Coś nam związek zabiera, ale coś innego daje w zamian. Najwidoczniej bilans plusów dodatnich i plusów ujemnych znajduje się wyżej zera, skoro się w tym związku trwa (wyłączając patologie).
Moja piękna jeszcze śpi, czym blokuje mi dostęp do stacjonarnego kompa z softem narzędziowym, więc nie mogę robić co lubię.
Kiedy się obudzi, pojedziemy nad lokalną rzeczkę, pożyczyć łódkę z motorkiem, by zwiedzić miasto od mokrej strony.
Później pewnie jakiś obiad w rynku lub okolicach.
Bez niej pewnie bym siedział w chacie i browary chlał - czyli realizował własną wolność. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Arhol 23 lip 2016, 11:11
Bez niej pewnie bym siedział w chacie i browary chlał - czyli realizował własną wolność. :lol:

Obrazek never freedom Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg