Nie poddawać się... póki starcza sił..!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Dusiorek 04 mar 2014, 01:03
Candy14 ocho chyba więc wiem kim jesteś. Podejrzliwa jak zawsze ;)
Też miałaś inny nick... wolałam Cię tu nie spotkać w sumie szczególnie, że nieco podupadłam i niekoniecznie chciałam byś to odkryła, ale cóż.
A historia mam nadzieję że może komuś pomoże, zmotywuje, da wiarę, że może być lepiej. A mnie jest lżej, że wyrzuciłam ją z siebie w całości.
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

przez Candy14 04 mar 2014, 01:20
Dusiorek, moje kciuki masz zawsze :) Silna dziewczyna jestes i swietnie sobie radzisz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jason2503 26 mar 2014, 18:13
Mam 24 lata. Jestem gnojkiem, który od dawna nic nie pisał na żadnym forum albo czymkolwiek w internecie, który oddala się emocjonalnie od swojej rodziny, który siedzi w domu i myśli że ma najgorzej na świecie, i pozwala żeby lęk go blokował w walce o lepsze życie. Po przeczytaniu tej historii inaczej popatrzyłem na swoją sytuację. Dziękuję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fleuve 01 kwi 2014, 11:21
........
fleuve

przez szeretet 02 kwi 2014, 13:43
Och, wow, Dusiorek.. wpłynęło na mnie to co napisałaś, poryczałam się i w ogóle.. to straszne. to wszystko straszne, gratuluję, podziwiam, życzę siły dalszej.. i dziękuję, że to napisałaś.

przez Dusiorek 03 kwi 2014, 13:12
Dziękuję za ciepłe słowa :)
Mam nadzieję, że moje doświadczenia komuś się przydadzą... nie wolno nam się poddawać
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

przez aishiteru 29 kwi 2014, 01:44
nudziło mi się, skusiło mnie poczytać twój temat i się popłakałam, aż zaczęłam myśleć, że sama ja cierpię z błahego powodu w przeciwieństwie do Twojego... I gratuluję Ci że wybiłaś się w górę, może nie zupełnie skoro miewasz czasem dołki, ale w większości że spełniasz swoje pragnienia :)
Seronil 30mg

przez natuf 04 maja 2014, 13:08
Oh... Chciałabym Cię poznać Dusiorek... Twoja historia mną wstrząsnęła

przez Dusiorek 15 maja 2014, 14:43
Nic nie stoi na przeszkodzie aby mnie poznać :) Jestem otwarta, choć bywam tutaj rzadko.

przez Luki_is_back 15 maja 2014, 15:04
Przeczytałem całość, nie można przerwać czytać takiej historii. No i poryczałem się, co rzadko mi się zdarza.
Jesteś wielka. Wygrzebałaś się z takiego bagna. Brak słów uznania dla Ciebie. Podziwiam.
Luki_is_back

przez Indifference1 11 cze 2014, 23:08
Jacie... aż mnie zatkało. To straszne co przeżyłaś. Cieszę się bardzo, że wyszłaś na prostą :)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg