miłośc lek na całe zło:)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez jaaa 19 lis 2007, 20:31
tego to juz nie wie ,ale on zostawil juz wiele dziewczyn za soba bo jest typem kobieciarza ,a byc z kims tylko dlatego by go nie ranic to ja nie mam zamiaru ,w dodatku mu nie fam wlasnie przez to ze tyle lasek bajeruje
i ja NIE jestem zadowolona z bycia singlem ,ale wiem ze poki mam problem sama ze soba nie chce sie wiazac ,no chybaze strzeli mnie starzala amora i oby tym razem ze wzjamnoscia to w dupie pewnie i chorobe bym miala

przez fiufiu 19 lis 2007, 20:38
jaaa napisał(a):a byc z kims tylko dlatego by go nie ranic to ja nie mam zamiaru

To najlepiej od razu takiej osobie powiedziec zeby sie nie przystawial, a nie dawac mu nadzieje. Mnie wlasnie tak potraktowano ze dano nadzieje, a pozniej mnie olala :( Lepiej od razu wiedziec ze nie ma sie szans to pozniej to tak nie boli. Czlowiek i jego uczucia to nie zabawka. A ze on byl kobieciarzem to nie znaczy, ze akurat ciebie nie kochal.....serce nie sluga a ty moglas byc ta jego jedyna.
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez jaaa 19 lis 2007, 20:41
moglam ale uleglam ,cos jednak mnie ciagnelo tez do niego ,ale to nie byla milosc wiec to zakonczylam w pore jak najszybciej ,i nawet jesli mnie kochal serio to tego wiedziec nie moge,tydzien wczesniej mowil KOCHAM innej osobie ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fiufiu 19 lis 2007, 20:53
jaaa napisał(a):cos jednak mnie ciagnelo tez do niego ,ale to nie byla milosc

No widzisz a mnie jak ciagnie jakas kobieta to wiem ze ja pokocham. Nie ma dla mnie kobiet, z ktorymi moglbym byc bo cos mnie ciagnie ale nie wiem co. Jak kochac to bez granic. Trzeba byc pewnym uczuc bo mozna kogos skrzywdzic :(
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

przez jaaa 19 lis 2007, 20:56
najpierw jest zauroczenie potem jest milosc nie kocha sie odrazu ;)
ja widocznie bylam tylko zauroczona a gdy sobie uswiadomilam po jakims czasie ze ze to nie to i nic wiecej nie poczuje i nie zaufam mu to zakonczylam to ,gdybym sie chciala bawic dalej albo probowac " a moze sie zakocham na zaboj" to ciagnelabym to dalej ,a zeby go wlasnie nie skrzywdzic bardziej zakonczylam to w pore

btw uczuc pewnym mozna byc ,ale osoby juz jakiejs nie zawsze

i wlasnie u mnie to drugie na tym zawazylo by zakonczyc to

przez sebcio 19 lis 2007, 21:04
myslicie ze niski chlopak (160cm) ma jakiekoliek szanse u wyzszej dziewczyny???
sebcio

przez fiufiu 19 lis 2007, 21:05
jaaa napisał(a):najpierw jest zauroczenie potem jest milosc nie kocha sie odrazu Wink

To prawda ale na milosc trzeba poczekac wlasnie w stanie zauroczenia. No ale jak od razu wiedzialas ze to nie ten to pewnie to nawet zauroczenie nie bylo....a moze fakt ze chcialas kogos miec.....tego juz nie wiem.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:27 pm ]
sebcio napisał(a):myslicie ze niski chlopak (160cm) ma jakiekoliek szanse u wyzszej dziewczyny???

Odwroce pytanie?? A czy myslisz ze wyzsza kobieta ma szanse u nizszego mezczyzny. Wiesz osobiscie dla mnie wyglad nie do konca (a szczegolnie wzrost jest istotny, choc tez jestem niski). Jednak nie chcialbym aby mnie kobieta kochala tylko i wylacznie za wyglad. Pamietaj uroda szybko przemija, a dusza i serce sie nie starzeje :)
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

przez jaaa 19 lis 2007, 21:34
tak to tez bylo to ze chcialam miec kogos i bliskosci potrzebowalam a on chcial mnie i wyszlo z tego to co wyszlo ,ale nie byl mi on zuplenie obojetny bo jesli by tak bylo nawet nie zaczynalabym byc z nim ;)

niski facet u wyzszej jasne ze ma :) podobno milosc nie zna liczb ;) ale to idzie w dwie strony tak samo dziewczyna wyzsza moze sie zastanawiac czy ma szanse u nizszego chlopaka i czy to ma znaczenie

przez sebcio 19 lis 2007, 22:15
heh dziewczyna tez jak ja jest porawnikiem i mieszka na tej samej klatce, samotna jak ja, w tym samym wieku a ja nie mam sily i smialosci podejsc i powiedziec "czesc", co za ofiara ze mnie....
sebcio

przez fiufiu 19 lis 2007, 22:30
a ja nie mam sily i smialosci podejsc i powiedziec "czesc", co za ofiara ze mnie....

Spoko ja tez tak mam...choc niby teraz jest lepiej....ale i tak boje sie odrzucenia.....a pozniej cierpienia. Niestety wiekszosc kobiet nielubi niesmialych facetow :( Ja jak mi jedna kiedys wpadla w oko to jej bukiet kwiatow zaserwowalem kurierem.....Fakt umowila sie ale od poczatku sie mna bawila, pozniej totalnie olala (nie odpisywala na sms, ani na gg...jakbym nie istnial, a jak dzwonilem to udawala ze nie wie z kim rozmawia) i sie zalamalem :(

przez jaaa 19 lis 2007, 23:27
to jakas dziwna typka nie przejmuj sie ,zadna "normalna"osoba nie olala by kogos z kim sie umawiala bez slowa wyjasnienia ,wina nie jest Twoja tylko jak juz jej ze sie tak zachowala totalnie ponizej poziomu

przez sebcio 19 lis 2007, 23:39
anand22 napisał(a):sebcio nie chcę Cię załamywać, ale chyba zawsze warto znać prawdę. 160 cm u faceta to tragedia, gigantyczny minus już na starcie. 175 cm to według mnie minimum, aby być w miarę poważnie traktowanym przez kobiety. Znam kilku niskich facetów co mają dość atrakcyjne dziewczyny(choć zazwyczaj niższe od siebie...), ale oni mają choć te 170-175 cm.

dziekuje anand22, ten post bardzo mnie pocieszyl,wprowadzil pogode ducha, dal jakas szanse i nadzieje
Ja taki glupi romantyk co ma nadzieje ze czasem liczy sie cos wiecej...
sebcio

Sortuj wg