Antyprawdy życiowe

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Antyprawdy życiowe

przez Druid 05 wrz 2014, 15:46
niebo, jakbym chciał umrzeć, po prostu bym to zrobił. Póki co to takie moje pitu pitu frustrata
Druid

Antyprawdy życiowe

przez mark123 05 wrz 2014, 15:57
Ja jakbym miał przed sobą przycisk, którego naciśnięcie spowodowałoby śmierć w czasie Plancka od momentu naciśnięcia, to rozważałbym naciśnięcie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Antyprawdy życiowe

przez Ferdynand k 05 wrz 2014, 16:09
zawału?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Antyprawdy życiowe

przez nieboszczyk 05 wrz 2014, 16:46
Ferdynand k, wystarczy mieć lęk wysokości,być w stratosferze i patrzeć w dół.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Antyprawdy życiowe

przez Ferdynand k 05 wrz 2014, 16:51
nieboszczyk, panie wystarczy mieć żonę jak mój sąsiad Marian Janusz Paździoch :lol: :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Antyprawdy życiowe

przez nieboszczyk 05 wrz 2014, 17:07
Ferdynand k, panie tłumacz niewidomemu od urodzenia że to jabłko jest w połowie czerwone i w połowie zielone.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Antyprawdy życiowe

przez Ferdynand k 05 wrz 2014, 17:13
tłumacz pan nieboszczykowi że krwioplucie to objaw 10000000000000000000000000000000
chorób i powikłań niż tylko rak
i że bez diagnozy to żaden tego nie potwierdzi

sorry ale po prostu nie mam słów to nie jest napisane złośliwie
Naczelny Użyszkodnik

Antyprawdy życiowe

przez nieboszczyk 05 wrz 2014, 21:32
Ferdynand k, no cóż zawał płuca i gruzlica również powodują krwioplucie ale na zawał płuca schodzi się w kilka tygodni a gruzlica objawia się wysoką 40c gorączką trudną do zbicia a ja żadnego z tych objawów nie mam więc pozostaje nowotwór złośliwy z przerzutami.oddałbym wszystko żeby zamienić to co mam na gruzlicę.ale nie róbmy ot.idąc dalej:
"to nic że czas przemija,miłość nie ustaje","natura umie zabrać się do dzieła","służba zdrowia ","pomoc społeczna","dom pomocy społecznej","zakład opiekuńczo leczniczy","ubezwłasnowolnienie tylko dla dobra pacjenta".

Antyprawdy życiowe

przez monk.2000 05 wrz 2014, 21:59
"los jest w twoich rękach"
"życie to dar" - to mnie zawsze wkurzało, bo na logikę, to trzeba najpierw istnieć, żeby dostać dar

Wiele też bym wpisał tego czego się uczyłem na religii. Ale dla mnie to temat tabu i go unikam. Dlatego, zapomniałem wiele dogmatów.

Co do krótkich sentencji, w każdej jest trochę prawdy. Lubię te fiszkowe cytaty z obrazków porozrzucanych po internecie. Tym bardziej jak mają fajne tło.

No i dla mnie też antyprawdą jest podział na sztukę wysoką i niską. Mówienie, że ktoś jest muzycznym geniuszem, a ktoś tylko rzemieślnikiem. Wiecie o co chodzi, tym bardziej jak się weźmie pod uwagę sztukę współczesną.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Antyprawdy życiowe

przez Ferdynand k 05 wrz 2014, 22:05
monk.2000, to w takim razie to co nazywają kulturą masową to to żadna kultura nie jest
no chyba przez dwa ó :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Antyprawdy życiowe

przez monk.2000 05 wrz 2014, 22:18
Ferdynand k, a ja właśnie lubię kulturę masową. Kiedyś robili taki eksperyment, gdzieś to jest na YouTube. Wzięli skrzypka uznanego za jednego z większych geniuszy, gdzie ludzie masowo wykupowali bilety na jego koncert. A potem wystąpił za darmo na ulicy, przebrany za bezdomnego i nikt się nawet nie zatrzymał.

Dla mnie sztuka to taka bufonada. Jak masz kwiatek w doniczce to się nie zachwycasz, ale wystarczy że to namaluje jakiś wielki artysta i wszyscy czapki z głów. No ale nie dyskredytuję istnienia sztuki, dla mnie sztuka to coś zrobione z perfekcją i przemyślanie. Niekoniecznie jakaś waza Ming.

To dodam jeszcze jakąś antyprawdę.

"na to idą pieniądze z naszych podatków"
Stwierdzenie typowego Janusza, albo typowego szwagra. Z jego podatków idzie np. 5 groszy na budowę jakiegoś budynku. A on się buntuje, jakby co najmniej własnymi rękami zbudował Centrum Zdrowia Dziecka.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Antyprawdy życiowe

przez mark123 17 wrz 2014, 12:44
- nie daleko pada jabłko od jabłoni
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Antyprawdy życiowe

przez wiejskifilozof 18 wrz 2014, 13:42
Dorośli mają zawsze rację.

Antyprawdy życiowe

przez ruda-grazyna 15 paź 2014, 17:53
I mój absolutny nr 1.- stwierdzenia typu ,,każdy jest kowalem swego losu/wszystko można jak się chce/od Ciebie tylko zależy,jak potoczy się Twoje życie" wiecie o co chodzi?
G... prawda,akurat bez kasy,pomocy rodziców na starcie życiowym i znajomości,nic nie zrobisz. Chyba że ktoś ma ambicje zostać babą klozetową,choć pewnie i do tego trzeba mieć chody,wykształcenie wyższe,znajomość kilku jęz obcych i orzeczenie o niepełnosprawności.

Sortuj wg