Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez kupmitrumne 25 cze 2014, 22:05
Meszi nie denerwują się ,bo popuscisz :nono:

przez Bukowski 25 cze 2014, 22:08
Trumna, pęcherz mam zdrowy. wszystko gra. :great:
Bukowski

przez kupmitrumne 25 cze 2014, 22:15
Prostate też ? :>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bukowski 25 cze 2014, 22:22
Prostata ok, brak przerostu. A z twoją macicą wszytko ok, zdrowa?
Bukowski

przez kupmitrumne 25 cze 2014, 22:25
Czystą jak łza

przez Bukowski 25 cze 2014, 22:28
To zabrzmiało jak metafora cnotliwości.
Bukowski

przez kupmitrumne 25 cze 2014, 22:36
Celibat :angel:

przez pawelpaniki 26 cze 2014, 18:21
kurw....kurde ..kurde chce normalnie żyć a ta franca Nerwica mi niepozwala masakra poszła precz

przez mangiferaindica 26 cze 2014, 19:59
Nie potrafię zaakceptować faktu, że cała konstrukcja mnie, osobowościowo i psychicznie, jest tak bezdennie spierdzielona, nie ze tylko uszkodzona, jest po prostu od początku do końca złamaną a ja ludze się zachlanna iluzja o innym życiu, które nigdy nie nadejdzie.

przez acherontia-styx 27 cze 2014, 12:32
/cenzura/, /cenzura/, /cenzura/ :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez kupmitrumne 27 cze 2014, 16:33
acherontia-styx napisał(a):/cenzura/, /cenzura/, /cenzura/ :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Egzakli :cry:

przez Polanka 27 cze 2014, 16:42
/cenzura/ w dupe z tym wszystkim mam juz dosc wszystkiego mialo byc lepiej a jest coraz gorzej a wiem ze moze byc jeszcze gorzej. nienawidze tego zycia i siebie nienawidze byc krzywdzona a tak latwo mi to przychodzi nienawidze tego zla i swiata w ktorym to zlo jest i w ktorym ja musze zyc. nie umiem odebrac sobie zycia a jednoczesnie nie moge tu zyc czy ktos zna gorsze pieklo na ziemi? i czemu cholera nie umiem wytlumaczyc tego co sie we mnie dzieje czy zaplodnili mnie kosmici? czy cos mnie jeszcze zlego zaskoczy dzis pograzy jeszcze bardziej? az w koncu zabije siebie lub kogos a przeciez jestem dobra i /cenzura/ ze jestem dobra jak caly czas robie zle rzeczy niszcze i jestem niszczona nie umiem zyc wszystko sprawia mi trudnosc. mam zal do wszystkich zygam na te wszystkie blache problemy co zabieraja mi szczescie, zygam na lek na bol i cierpienie bede myslec o sobie nawet jak inni beda mi wmawiac ze ich ranie nikt nie bedzie sie mna bawil emocjonalnie nikt mnie nie bedzie ponizal ani sie ze mnie smial nikt nie odbierze mi szczescia tylko ja mam do tego prawo ale tego nie zrobie nienawidze wciaz udawac ze jest ok jak mam ochote tylko krzyczec i krzyczeeeeeeeeeeeeeeeeec

-- 27 cze 2014, 16:44 --

znam to uczucie jak chce mi sie krzyczec a nie ma jak nie wypada itp to jak bomba ktora wybuchla a w czlowieku zostawila swoje zniwo wybuchu a nie na zewnatrz masakra

-- 27 cze 2014, 16:49 --

chvj w dupe ze wszystkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

"i" naciskalam nieustannie az poczulam sie lepiej:)

przez SmutnaTęcza 30 cze 2014, 00:09
Nienawidzę /cenzura/ czytać i /cenzura/ nienawidzę być ignorowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Wkurwia mnie to wszystko w /cenzura/ :evil:

przez Maggda92 30 cze 2014, 09:28
/cenzura/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja /cenzura/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
/cenzura/ z tym wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maggda92

Sortuj wg