Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 15:53
Ale macie niesamowity temat! Obrazek
Właśnie go odkryłem i na pewno będę zaglądał :D
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Chaotic 04 wrz 2013, 15:54
hanails napisał(a):
deader napisał(a):
Chaotic napisał(a): Nic tylko strzelić sobie w ten debilny łeb :-|

Weź w tym pojebanym kraju załatw sobie pozwolenie na broń, nawet tego nam chvje nie ułatwią :evil:

Jak już kończyć ze sobą to po co komu pozwolenie, kupić nielegalnie, taniej chociaż wyjdzie.

Zawsze zostaje sznur i drzewo.....
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 15:57
Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Chaotic 04 wrz 2013, 15:58
Taaa... Czyli są 4 opcje

-- 04 wrz 2013, 15:04 --

A jacy zadowoleni są na tym obrazku. Nóż w ręku i banan na twarzy :mrgreen:

przez hanails 04 wrz 2013, 16:10
Powietrzny Kowal napisał(a):Obrazek

Śmiechłam :D
Ale tabletki i nóż przy żyłach są mało skuteczne
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

przez Chaotic 04 wrz 2013, 16:11
Niestety :(

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 16:16
Wg. lekarzy jeden rodzaj tabletek w dokładnie określonej ilości (nazwy never nie podam) są 100% w opcji skuteczność i bezbolesność.
A nóż faktycznie odpada bo to jakieś barbarzyństwo i w ogóle bardzo "brudny" zabieg (jakbym zobaczył tyle krwi sikającej to prędzej
bym ze strachu umarł Obrazek Obrazek)

przez Lola Rose 04 wrz 2013, 16:19
Mam wszystkiego dosyć, wszystko mnie wnerwia, z niczym sobie już nie radzę. Po zaledwie 3 dniach mam już serdecznie dosyć szkoły i nie wiem jak wytrzymam tam 10 miesięcy! Wnerwia mnie to całe bierzmowanie i durne spotkania 2 razy w tygodniu odnośnie niego. Najchętniej bym w ogóle do niego nie przystępowała, ale mama mi w życiu nie odpuści. Wnerwia mnie dosłownie wszystko wokół.
Jestem jaka jestem

przez Chaotic 04 wrz 2013, 16:19
Pewna pani psychiatra stwierdziła, że tymi tabletkami które oni przepisują nie jesteśmy w stanie sobie nic zrobić. I była bardzo zadowolona z tego faktu

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 16:27
Chaotic napisał(a):Pewna pani psychiatra stwierdziła, że tymi tabletkami które oni przepisują nie jesteśmy w stanie sobie nic zrobić. I była bardzo zadowolona z tego faktu

I tego się trzymajmy... :D

przez Zmęczona83 06 wrz 2013, 18:48
Dosłownie. Szklanką, wazonem, garnkiem, kubkiem pełnym gorącej herbaty. Czymkolwiek. Gotuje się we mnie. Aż kipi we mnie cała złość, żal, frustracja i nie wiem co jeszcze. I nie mogę dać temu ujść - sytuacja na mieszkaniu m nie pozwala na jakiekolwiek wybuchy złości :( Dla mnie to, co siedzi we mnie, to jest już dawno za dużo. Co ja mam z tym zrobić?
Przegadanie problemów z kimś odpada - wokół mnie nie ma osób, które bez oceniania po prostu by mnie wysłuchały. Ja potrzebuję chyba dosłownie teraz coś z tym zrobić... jak zaczynałam pisać tego posta, naprawdę chciałam rzucić kubkiem z gorącą herbatą.
Life moves pretty fast. If you don't stop and look around once in a while, you could miss it.

przez Zorek 07 wrz 2013, 07:15
Nie nawidze mojego podejscia do zycia, nie nawidze! nie chce! NIE UMIEM!
"Zagłębiamy się da­leko w przyszłość, cho­ciaż nie wiemy, co będzie jut­ro, ale pla­nować trzeba. "

przez Sungiel 07 wrz 2013, 16:10
A ja jestem wkurwiony, przerażony i czuje bezsens życia w tym samym momencie. Poszedłbym do psychiatry po leki uspokajające ze względu na moją nerwicę i po antydepresanty ale nie mogę bo mimo iż samego psychiatrę miałbym darmowego(ubezpieczenie) to leków już bym nie miał. A rodzicom się tego powiedzieć nie da bo nigdy się nie zgodzą bo uważają że jestem zdrowy i nic mi nie jest. A zatem: /cenzura/ MAĆ, ŻEBY TO WSZYSTKO JEBNĘŁA NAGŁA CHOLERA I ROZJEBAŁA MI TEN CHOLERNY ŚWIAT W KAWAŁKI.

przez Ophelia 07 wrz 2013, 18:52
po tym, co przeszlam i dziek lekom, ktore biore, udawalo mi sie nie myslec. znow zostalam sponiewierana i probowano mnie oklamac.ale nie mam juz sentymentow, kredytow zaufania, wiary w cos, co za chwile zostanie wystawione na probe, bo pan idealny musi wszystko kontrolowac i wytwarzac taki stopien bliskosci, jaki jemu akurat odpowiada. niestety, nigdy nie umialam kochac na pół gwizdka. i to wtedy, kiedy druga osoba ma na to ochote.zranienie przeradza sie w nienawisc. gdybys mnie, /cenzura/ kochal, zrozumialbys, ze ukochanej osoby nie traktuje sie jak psa. zreszta nawet psa sie nie odpycha i nie zastepuje drugim na chwilke, jak ten pierwszy sie znudzi, zeby potem walic farmazony.mam nadzieje, ze Ciebie kiedys tez ktos tak skrzywdzi. i będziesz sie czul tak samo nic niewarty,pusty,brzydki i głupi jak ja przez Ciebie.
Ophelia

Sortuj wg