Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez bedzielepiej 22 maja 2014, 23:53
chciałabym być kiedyś mloda

przez Alien81 24 maja 2014, 23:26
/cenzura/ zajebana mać, wkurwia mnie nieziemsko niekończące się oczekiwanie na terapię. Czekam już na nią, do /cenzura/ pana, od 11 miesięcy (na początku zapewniano mnie, ze czas oczekiwania na przyjęcie wynosi około 6 pierdolonych miechów). A ja chcę, do kurwy nędzy jasnej, mieć już to za sobą, normalnie szukać pierdolonej roboty i wkraczać jakoś w zajebane dorosłe życie. W moim zajebanym wieku najwyższy na to czas (81 w nicku to mój rocznik). Amęt!!!
Pan Naczelnik już idzie do domu, bo ten zbój zaraz tu będzie...

przez Lethality 26 maja 2014, 14:21
KurwaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAA

bedzielepiej, Duchem? To się da zrobić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eurydyka1 26 maja 2014, 22:41
kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie wiem co mi isę dzieje ale mam ochotę komuś przypierdolic, o jezu........ tzn konkretnie rodzicom, co oczywiste..matka wpada znow w faze manii (?) sama ją diagnozuję od roku bo ona sama nie chce sie leczyc i uwaza ze to ja ją 'wykańczam', ciekawe /cenzura/ czym ją wykańczałam przez 4 lata depresji, placzem? bezsilnoscia? brakiem reakcji i myslami samobojczymi? hm ciekawe. a teraz? czym takim? moją zmianą, którą tak trudno mnie samej przechodzić, a jeszcze nie mam do tego zadnych warunkow w chorym patologicznym domu?? kurva. pojebane zycie, zjebana rodzina. pierwszy dzien przeswitu, a ja co kurva??? gowno, musze wysluchiwac jej wrzasków i poniżań skierowanych do mnie i do ojca. myslalam, ze udalo mi się wyuczyc siły i odwagi do przeciwstawiania się jej. okazuje się, że oczywiscie się myliłam- umknęło mi jedno: to, że matka na początku mojej terapii byla jeszcze w poprzedniej fazie. potulna i bezradna, jaka biedna. dzis zrouzmialam, jaka jestem kurva naiwna. nic sie nie nauczylam, dalej pozwalam sobą pomiatac, dalej wysluchuje wyzwisk, a w myslach wyzywam ją od kurw i wyobrażam sobie tę samą wizję, co kiedyś w podobnych sytuacjach z matką- że zaklejam jej ryj taśmą klejącą. świetnie, jaka ja odważna jestem kurva, bardzo!!!!! faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
+zderzenie z rzeczywistością po kilku miesiącach bez prześwitu z dd wypadło gorzej niż niekorzystnie: obudziłam się w świecie bez planów, bez studiów, nawet bez zaliczonego tego kurva jebanego PIERWSZEGO roku, hahah, taak jaka ja bylam inteligentna i jak latwo przychodzila mi nauka "wtedy"- wtedy gdy nie bylo dd, a depresja jeszcze mnie nie przywiazala do lozka. czyli kiedy?? kiedy to bylo kurva???? 2 lata temu? oboze.... :hide: :hide: :hide: nie mam sily na taki świat, boze, nie mam......

przez Lola Rose 28 maja 2014, 22:59
JEBANY SKURWIEL!!!!!!!
Jestem jaka jestem

przez Bukowski 28 maja 2014, 23:12
Lola Rose napisał(a):JEBANY SKURWIEL!!!!!!!

Tylko zaledwie tyle potrafisz?
Bukowski

przez dar 28 maja 2014, 23:29
wkurwia mnie wiele spraw ale teraz najbardziej brak pracy... no może nie zupełny ale ostatnio więcej czasu spędzam poza pracą więc przydałoby się ją zmienić. Kurva mać czekam na tą pracę jak na jakieś zbawienie chociaż i tak wiem, że pewnie będę się tam męczył, wkurwiał jednak mogą być stabilniejsze zarobki a to teraz jest w tym pierdolnięętym świecie najważniejsze :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez eurydyka1 30 maja 2014, 13:42
aaaaaaaaaaaaaaaaaa fak nie moge juz, nie wiedzialam ze szukanie pracy jest tak dobijające i frustrujące, przecież ja się do niczego nie nadaję, bo nie mam żadnego doświadczenia + nie mam siły stać 8 godzin z ulotkami + mój poziom angielskiego z b2 spadł do..nie wiem, minimum, bo od 2 lat ani słowa w tym języku nie wypowiedziałam. kurva niemamsiły niemamsiły niemamsiły......

przez Raffuss 31 maja 2014, 16:31
Dzizas jak ja nienawidzę podkopywania moich kompetencji, szukania byle powodu żeby tylko akurat na mnie wyładować swoje frustracje.. normalnie nóż się w kieszeni sam otwiera..
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

przez cichyczlowiek 07 cze 2014, 16:58
wnerwiają mnie wszyscy dookoła, nie mam ochoty żyć. Prawie każdy dostaje pracę po znajomości. A ludzi niepełnosprawnych to wykorzystują na maksa

przez Po prostu maciek 07 cze 2014, 17:30
Przełączam po kanałach w TV a tam Lednica. Przypomniało mi się ile tam samotnych pięknych panien. Masakra :shock:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Nickchwilowy 08 cze 2014, 18:50
@eurydyka1 Ja w czwartek idę na rozmowę, ale tak szczerze to w ogóle mi się nie chce. Byłem już na tylu rozmowach o pracę i za każdym razem to samo. Brak doświadczenia, brak doświadczenia, brak doświadczenia. To skąd mam do jasnej cholery wziąć to doświadczenie, skoro nie chcecie mnie przyjąć, kasztany cholerne. Przecież ja nie chcę nie wiadomo jakich pieniędzy i przywilejów, chce zdobyć minimum zasranego doświadczenia żeby każdy kolejny pracodawca nie odsyłał mnie z kwitkiem. Nie damy ci pracy bo nie masz doświadczenia a nie zdobędziesz doświadczenia bo nie damy ci pracy. To walcie się wszyscy.

Poza tym byłem dzisiaj na wycieczce rowerowej, oczywiście sam, bo kto by w niedzielę na rower jechał jak bania z soboty jeszcze została. I chyba już rosną we mnie jakieś obsesje, bo strasznie mnie wkurzają te wszystkie "zakochane pary". Nie posiedzi człowiek w spokoju na ławeczce nad jeziorem, bo co krok się jakieś gimbusy muszą migdalić na oczach wszystkich. Ja rozumiem że można, nawet trzeba sobie okazywać uczucia, ale róbcież to w domu, w ogródku, /cenzura/ w aucie, a nie na oczach wszystkich. Jakby nie można było po prostu wyjść na spacer, trzymać się za ręce itd. Nie, trzeba się obnosić ze swoja dzieweczką/chłopaczkiem, którego i tak za pół roku się zmieni. Mało brakuje i jeszcze się ruchać zaczną na plaży. Weźcie pod uwagę że na ławeczce obok może siedzieć taki życiowy frustrat jak ja, którego mdli od oglądania czegoś takiego.

Tyle jadu, ale do dupy dzień dzisiaj strasznie. Srał to pies, posiedzę sobie do 22:00, pogram w Wiedźmina i będę miał wszystko w ( ! ). A jutro znowu do kołchozu na 8:00. UAAAAAAAAAAAA!!!

przez mateusz89m 08 cze 2014, 22:15
Ogólnie nie czuje teraz jakiegoś większego gniewu ale było kilka dziś sytuacji, które mnie wkurzyły grunt to asertywność w mojej sytuacji aby starać się opanować chociaż staram się zrozumieć innych ale przecież nie jestem Bogiem i nie udźwignę tyle naraz frajerzy ale jak mawiał Budda życie to cierpienie w pewnym sensie.
Zycie jest piękne tylko zadaje za dużo pytań.

przez Bukowski 10 cze 2014, 19:52
Fuck
Bukowski

Sortuj wg