Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Lusesita Dolores 16 maja 2014, 18:09
khaleesi, no właśnie nie wiem. tak sie pytam czy coś sie dzieje bo przeklinasz
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez khaleesi 16 maja 2014, 18:10
Ahma, a tak dla równowagi psychicznej sobie przeklinam :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez malinka999 16 maja 2014, 19:28
MAM STRASZNY PROBLEM ... PANICZNIE BOJĘ SIĘ WYMIOTOWAĆ. CIĄGNIE SIĘ TO ZA MNĄ JUŻ 2 LATA. ROK TEMU POSZŁAM NA TERAPIE I ZACZĘŁAM BRAĆ TABLETKI WSZYSTKO BYŁO SUPER, LĘK USTĄPIŁ AŻ DO LUTEGO TEGO ROKU. WSZYSTKO WRÓCIŁO I TO Z PODWOJONĄ MOCĄ. BOJĘ SIĘ NAWET WYCHODZIĆ DO SZKOŁY, BO MYŚLĘ ŻE ZWYMIOTUJE. TABLETKI KTÓRE BRAŁAM ROK TEMU JUŻ NIE POMAGAJĄ. STACZAM SIĘ NA DNO. NIE MA WE MNIE W OGÓLE ŻYCIA CHOCIAŻ MAM DOPIERO 14 LAT... NIE WIEM CO MAM JUŻ ZE SOBĄ ROBIĆ. STRASZNIE MI PRZYKRO GDY KTOŚ MOŻE ROBIĆ JAKIEŚ SZALONE RZECZY A JA WIĘCEJ NIŻ POŁOWE TYCH RZECZY NIE MOGĘ ZROBIĆ BO BOJĘ SIĘ ŻE ZWYMIOTUJE. MYŚLĘ JUŻ O NAJGORSZYM :cry: PROSZĘ POMÓŻCIE MI JAKOŚ BO JA JUZ NIE DAJE RADY.

-- 16 maja 2014, 19:28 --

MAM STRASZNY PROBLEM ... PANICZNIE BOJĘ SIĘ WYMIOTOWAĆ. CIĄGNIE SIĘ TO ZA MNĄ JUŻ 2 LATA. ROK TEMU POSZŁAM NA TERAPIE I ZACZĘŁAM BRAĆ TABLETKI WSZYSTKO BYŁO SUPER, LĘK USTĄPIŁ AŻ DO LUTEGO TEGO ROKU. WSZYSTKO WRÓCIŁO I TO Z PODWOJONĄ MOCĄ. BOJĘ SIĘ NAWET WYCHODZIĆ DO SZKOŁY, BO MYŚLĘ ŻE ZWYMIOTUJE. TABLETKI KTÓRE BRAŁAM ROK TEMU JUŻ NIE POMAGAJĄ. STACZAM SIĘ NA DNO. NIE MA WE MNIE W OGÓLE ŻYCIA CHOCIAŻ MAM DOPIERO 14 LAT... NIE WIEM CO MAM JUŻ ZE SOBĄ ROBIĆ. STRASZNIE MI PRZYKRO GDY KTOŚ MOŻE ROBIĆ JAKIEŚ SZALONE RZECZY A JA WIĘCEJ NIŻ POŁOWE TYCH RZECZY NIE MOGĘ ZROBIĆ BO BOJĘ SIĘ ŻE ZWYMIOTUJE. MYŚLĘ JUŻ O NAJGORSZYM :cry: PROSZĘ POMÓŻCIE MI JAKOŚ BO JA JUZ NIE DAJE RADY.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmęczona_wszystkim 16 maja 2014, 19:31
malinka999, na forum jest wątek o problemie, który cię męczy, czyli o emetofobii - zajrzyj tam, na pewno znajdziesz wiele porad i zobaczysz, ilu ludzi boryka się z tym problemem

-- 16 maja 2014, 19:35 --

KONIEC1984 napisał(a):MIŁOŚĆ TO PIERDOLONA DZIWKA BEZ JAKICHKOLWIEK UCZUĆ NIE KIEDYŚ
JEBANA PODŁA SUKA Z KTÓRĄ NIE KAŻDY WYGRA
JEBANA NIE KIEDY WYSYŁAJĄCA CZŁOWIEKA DO PIEKŁA
JEBANA ZABIERAJĄCA CZŁOWIEKOWI WSZYSTKO
CZŁOWIEK UPADA RAZ DRUGI RAZ TRZECI CZWARTY I W KOŃCU UPADA I PODNIEŚĆ SIĘ NIE MOŻE
A GDY CZŁOWIEK ZAZNA TEJ PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI A JĄ STRACI MOŻE ROZPIERDOLIĆ GO NA LEWO I PRAWO I SIĘ NIE PODNIESIE!!!
CO DZIEŃ SPADA W PIERDOLONĄ OTCHŁAŃ Z KAŻDYM DNIEM CORAZ WIĘKSZĄ
I SAM JUŻ WIE ŻE TO JEBANY KONIEC A WSZYSCY DO OKOŁO MÓWIĄ SWOJE
TYLKO CZŁOWIEK WIE CO CZUJĘ SAM W SOBIE I TYLKO CZŁOWIEK WIE SAM KTO NIE JEST TAM GDZIE TY I NIE BYŁ NIGDY CIEBIE NIE ZROZUMIE
NAJWAŻNIEJSZE RZECZY W ŻYCIU CZŁOWIEKA MIŁOŚĆ, WIARA, NADZIEJĄ
MIŁOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU BO NIEKIEDY MOŻE ZABIĆ I WIARĘ I NADZIEJĘ
BALANSUJĄC NA KRAWĘDZI ŻYCIA I SZALEŃSTWA CZŁOWIEK ALBO SIĘ OTRZEPIĘ SAM ALBO PRZEGRA WŁASNE ŻYCIE NIEKIEDY JUŻ PO PROSTU NIE MA SIŁY Z TYM WSZYSTKIM WALCZYĆ
W DUPE

Da się wyjść z takiej wariacji, uwierz, że się da. Nawet jak ci się wydaje, że nie ma już siły, to być może otrzepiesz się w najmniej spodziewanym momencie.

przez dar 16 maja 2014, 21:56
kurva mać niby są sprawy które wkurzają i to bardzo ale chwilami jakby prawie w ogóle. Jednak najgorzej jest jak brakuje motywacji, jak jest taki dzień jak dziś że chyba też ta beznadziejna pogoda jeszcze pogarsza moje samopoczucie...
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez KONIEC1984 16 maja 2014, 22:23
CHCIAŁABYM JESZCZE COŚ NAPISAĆ ALE W HYJ JUZ DZISAJ NIE MAM SIŁY CZUJE SIĘ JAKBYM MIAŁA ZARAZ ZDECHNĄĆ1111
Kiedy się zakochiwała nie znała ceny miłości, gdy ją poznała oszalała...

Na początku depresja potem nerwica potem alkoholizm a teraz szaleństwo

przez Reiben 16 maja 2014, 23:24
niewiarygodne jak nagle mi znów odjebało, i przecież to było tak oczywiste, że prędzej lub później, jestem tak kurewsko głupi, że tylko rozjebać se czaszkę
Reiben

przez barbieturan 17 maja 2014, 00:55
fuckthepainawayfuckthepainawayFUCKTHEPAINAWAYFUCK
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez mark123 22 maja 2014, 00:43
Kurrwa, co za porąbany złom.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez buka 22 maja 2014, 01:26
pomyliłem się

przez barbieturan 22 maja 2014, 18:20
japierdole kurva mam dość ojca który na każdym kroku demotywuje , przy jakiejkolwiek próbie zaangażowania się w coś podcina mi skrzydła swoim co ty znowu wymyśliłas?przeciez sie nie znasz, po co ci to. nienawidzę jego pierdolenia i Dawno nie byłam tak wkurviona. nie wspominając juz o pomocy finansowej. teraz to faktycznie odechcialo mi sie tego wszystkiego wpizdziec bo po co nie znam sie
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez mark123 22 maja 2014, 18:30
A żeby kurrwa tą idiotkę owady obsiadły.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Ferdynand k 22 maja 2014, 18:31
kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwa
jak te j................ korki są bezsensowne kur........ stoję w korku i tu nagle autobus sru i wysiadać do następnego bo do zajezdni jedzie w wypchany nie dałem rady wsiąść i robiłem w następnym znowu to samo kółko co w poprzednim (bo staje na tym przystanku co nas wywalił 2 razy na swojej trasie)
co za ku.......... paranoja
Naczelny Użyszkodnik

przez barbieturan 22 maja 2014, 18:37
mark123, i obsrały

Sortuj wg