Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez KONIEC1984 13 maja 2014, 22:24
NIECH JEBANA MIŁOŚĆ PÓJDZIE SIĘ PIERDOLIĆ W CIEMNY LAS
JA CHCE ZNÓW BYĆ TAKIM CZŁOWIEKIEM ZANIM PIERDOLNĘŁA WE MNIE TA POJEBANA STRZAŁA AMORA!!!!!!
/cenzura/ Z TAKĄ MIŁOŚCIĄ CO RUJNUJĘ CZŁOWIEKOWI CAŁY ŚWIAT A PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIE A /cenzura/ JEJ W DUPĘ
Kiedy się zakochiwała nie znała ceny miłości, gdy ją poznała oszalała...

Na początku depresja potem nerwica potem alkoholizm a teraz szaleństwo

przez monooso 14 maja 2014, 00:05
ŁUUUUUUUUUUUUUU ŁUUUUUUUUUUUUUUUUU GŁOŚNIEJ !!!!!!!!!!! CAŁY NARODZIE !!!!!!!!!! WSZYSCY RAZEM !!!!!!!! RĄCZKI DO GÓRY !!!!!!!!!!! KRZYCZYMY !!!!!!!!!!!!1 KONIEC Z TYM !!!!!!!!! ŁUUUUUUUUUUUU ŁUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!! KONIEC Z WEGETATYZWEM !!!!!!!!! ZACZYNAMY NORMALIZACJĘ JEDNOSTKI !!!!!!!! ZACZYNAMY !!!!!!! DOPINAMY W KOŃCU OSTATECZNE TERMINY I JEDZIEMY !!!!!!! NIE MA JUŻ PRZEKŁADANEK !!!!!!! ILEŻ MOŻNA !!!!!! DALEJ DALEHJ DALEJ !!!!! ŁUUUUUUUUUU !!!!! DOSYĆ TEGO, CIERPLIWOŚĆ SIĘ WYCZERPAŁA KUR... ZACZYNAMY ŻYĆ! JAK FENIKS Z POPIOŁU NIERÓBSTWA WYFRUNĘ W PRZESTWORZA KARIERY, ZOBACZYCIE. DAJCIE MI TYLKO TROCHĘ CZASU.
monooso

przez Miss_M 14 maja 2014, 01:37
Borze zielony, co za dzień, tyle produktywności! Ledwo się dotoczyłam na jedyne dzisiaj zajęcia rano, wróciłam, opadłam na kanapę z komputerem i już tam pozostałam... Do 19... Miałam tyle do zrobienia dzisiaj, a spędziłam pół dnia śpiąc. GRRRRRRRR. Potem prokrastynacja do późnego wieczora... I oto o w pół do 2 w nocy zabieram się za niby to pilny projekt na jutro... Taa... :roll: :roll: :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 14 maja 2014, 08:57

Obrazek
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez wilzyx 15 maja 2014, 20:58
Chujowy dzień, pada, dół jak stąd do Kocmyrzowa. Benzo nie działa chlip :cry:
Hope rides alone

przez jolantka 16 maja 2014, 00:25
monooso napisał(a):ŁUUUUUUUUUUUUUU ŁUUUUUUUUUUUUUUUUU GŁOŚNIEJ !!!!!!!!!!! CAŁY NARODZIE !!!!!!!!!! WSZYSCY RAZEM !!!!!!!! RĄCZKI DO GÓRY !!!!!!!!!!! KRZYCZYMY !!!!!!!!!!!!1 KONIEC Z TYM !!!!!!!!! ŁUUUUUUUUUUUU ŁUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!! KONIEC Z WEGETATYZWEM !!!!!!!!! ZACZYNAMY NORMALIZACJĘ JEDNOSTKI !!!!!!!! ZACZYNAMY !!!!!!! DOPINAMY W KOŃCU OSTATECZNE TERMINY I JEDZIEMY !!!!!!! NIE MA JUŻ PRZEKŁADANEK !!!!!!! ILEŻ MOŻNA !!!!!! DALEJ DALEHJ DALEJ !!!!! ŁUUUUUUUUUU !!!!! DOSYĆ TEGO, CIERPLIWOŚĆ SIĘ WYCZERPAŁA KUR... ZACZYNAMY ŻYĆ! JAK FENIKS Z POPIOŁU NIERÓBSTWA WYFRUNĘ W PRZESTWORZA KARIERY, ZOBACZYCIE. DAJCIE MI TYLKO TROCHĘ CZASU.

hahahahahahaha wtf... .... .... .... . . . ..... . ...... ..... . .... . . .. . . . . .
jolantka

przez elo 16 maja 2014, 01:27
kurwano tak patrze na ten syf i pojecia nie mam jak to ogarnac jeszcze flaszka sie skonczyla i trza bedzie sie umyc i spotkac z babcia ktorej tyle lat nie widzialam ze juz zapomnialam ze ja w ogole mam....................................................... boze ciezko wszystko ::::::::::::::::(((((((((((((((((((
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez barbieturan 16 maja 2014, 08:17
jolantka napisał(a):
monooso napisał(a):ŁUUUUUUUUUUUUUU ŁUUUUUUUUUUUUUUUUU GŁOŚNIEJ !!!!!!!!!!! CAŁY NARODZIE !!!!!!!!!! WSZYSCY RAZEM !!!!!!!! RĄCZKI DO GÓRY !!!!!!!!!!! KRZYCZYMY !!!!!!!!!!!!1 KONIEC Z TYM !!!!!!!!! ŁUUUUUUUUUUUU ŁUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!! KONIEC Z WEGETATYZWEM !!!!!!!!! ZACZYNAMY NORMALIZACJĘ JEDNOSTKI !!!!!!!! ZACZYNAMY !!!!!!! DOPINAMY W KOŃCU OSTATECZNE TERMINY I JEDZIEMY !!!!!!! NIE MA JUŻ PRZEKŁADANEK !!!!!!! ILEŻ MOŻNA !!!!!! DALEJ DALEHJ DALEJ !!!!! ŁUUUUUUUUUU !!!!! DOSYĆ TEGO, CIERPLIWOŚĆ SIĘ WYCZERPAŁA KUR... ZACZYNAMY ŻYĆ! JAK FENIKS Z POPIOŁU NIERÓBSTWA WYFRUNĘ W PRZESTWORZA KARIERY, ZOBACZYCIE. DAJCIE MI TYLKO TROCHĘ CZASU.

hahahahahahaha wtf... .... .... .... . . . ..... . ...... ..... . .... . . .. . . . . .

Łu łu. jak feniks z popiołu wyskakuje z łóżka wobec tego
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez dar 16 maja 2014, 14:05
kurva zwariowałbym w tym pierdolniętym świecie gdyby nie muzyka! :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez KONIEC1984 16 maja 2014, 17:52
MIŁOŚĆ TO PIERDOLONA DZIWKA BEZ JAKICHKOLWIEK UCZUĆ NIE KIEDYŚ
JEBANA PODŁA SUKA Z KTÓRĄ NIE KAŻDY WYGRA
JEBANA NIE KIEDY WYSYŁAJĄCA CZŁOWIEKA DO PIEKŁA
JEBANA ZABIERAJĄCA CZŁOWIEKOWI WSZYSTKO
CZŁOWIEK UPADA RAZ DRUGI RAZ TRZECI CZWARTY I W KOŃCU UPADA I PODNIEŚĆ SIĘ NIE MOŻE
A GDY CZŁOWIEK ZAZNA TEJ PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI A JĄ STRACI MOŻE ROZPIERDOLIĆ GO NA LEWO I PRAWO I SIĘ NIE PODNIESIE!!!
CO DZIEŃ SPADA W PIERDOLONĄ OTCHŁAŃ Z KAŻDYM DNIEM CORAZ WIĘKSZĄ
I SAM JUŻ WIE ŻE TO JEBANY KONIEC A WSZYSCY DO OKOŁO MÓWIĄ SWOJE
TYLKO CZŁOWIEK WIE CO CZUJĘ SAM W SOBIE I TYLKO CZŁOWIEK WIE SAM KTO NIE JEST TAM GDZIE TY I NIE BYŁ NIGDY CIEBIE NIE ZROZUMIE
NAJWAŻNIEJSZE RZECZY W ŻYCIU CZŁOWIEKA MIŁOŚĆ, WIARA, NADZIEJĄ
MIŁOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU BO NIEKIEDY MOŻE ZABIĆ I WIARĘ I NADZIEJĘ
BALANSUJĄC NA KRAWĘDZI ŻYCIA I SZALEŃSTWA CZŁOWIEK ALBO SIĘ OTRZEPIĘ SAM ALBO PRZEGRA WŁASNE ŻYCIE NIEKIEDY JUŻ PO PROSTU NIE MA SIŁY Z TYM WSZYSTKIM WALCZYĆ
W DUPE
Kiedy się zakochiwała nie znała ceny miłości, gdy ją poznała oszalała...

Na początku depresja potem nerwica potem alkoholizm a teraz szaleństwo

przez Po prostu maciek 16 maja 2014, 17:55
KONIEC1984 nawet nie wiesz jak bardzo w zgadzam się z twoimi powyższymi wypowiedziami :twisted:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez khaleesi 16 maja 2014, 18:05
kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Lusesita Dolores 16 maja 2014, 18:07
khaleesi, iwonko co sie dzieje?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez khaleesi 16 maja 2014, 18:08
Ahma, a co ma się dziać? :P
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg