Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez barbieturan 20 kwi 2014, 21:55
Kuhwaaaa o mały włos bym sie udusiła własną śliną. Jaka panika. Dobrze, że ktoś był w domu.
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez Anna Maria 22 kwi 2014, 21:30
Zaraz przypierdzielę w monitor bo nie mam na czym (kim) się wyżyć :evil:
Anna Maria

przez czarnobiała mery 22 kwi 2014, 21:35
Anna Maria, Kasiu, co się dzieje?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Haissem 22 kwi 2014, 21:35
kvrwa w pizdu mać do chooja pan wafla
Haissem

przez Anna Maria 22 kwi 2014, 21:36
czarnobiała mery, nie wiem, nosi mnie, ten kumpel przyszedł pijany i zakłócił mi względny spokój

-- 22 kwi 2014, 19:37 --

nie jest taki pijany jak mi się wydawało. teraz mam wyrzuty że mu awanturę zrobilam :roll:
Anna Maria

przez czarnobiała mery 22 kwi 2014, 21:51
Anna Maria, rozumiem, Kasiu, współczuję, to nie jest fajne być wśród pijanych osób. Trzymaj się:*

przez Anna Maria 22 kwi 2014, 22:13
Już się uspokoiłam
Anna Maria

przez Marcin2013 22 kwi 2014, 22:33
kasia przypie r mi :)

przez Esu 22 kwi 2014, 23:59
Czuje się do niczego. Niektórzy ludzie są tak głupi, a wystarczyłoby ruszyć głową i trochę pomyśleć. Ale lepiej rzucać idiotycznymi słowami, wierząc w ich moc zbawczą, która tak na prawdę dusi i niszczy. Niech ludzie w końcu wyginą :/
Esu

przez Jeszoswiesz 23 kwi 2014, 01:12
Czuje się cudownie! Serio! Popijam kolejne piwko, choć boli mnie głowa. Nie, czuje się wkurwiony. Jest mi źle, niefajnie i ała boli w /cenzura/. Wracam z intymnego spotkania bez zobowiązań i nie czuję się lepiej niż przedtem - przynajmniej zrobiłem komuś dobrze. Właściwie utwierdzam się jak bardzo jestem samotny i tak bardzo chce mieć na to wyjebane. Bo ten świat jest debilny, zamieszkują go sami debile, tacy jak ja, tacy jak wy, tacy jak wszyscy. Nie pogadam o tym z nikim, bo wokoło same smętne dusze, które gówno wiedzą o czymkolwiek. Myślę o śmierci. Jak o cudownej uldze. O tym jak to wszystko kończy się i przeradza w cokolwiek byle nie w to co jest obecną rzeczywistością. Serio, mam piękne plany, marzenia i w ogóle, nic tylko realizować. Ale ja nie mam do tego sił, nie stać mnie na to. Czemu zmierzając swoją drogą muszę babrać się w bagnie stworzonym przez innych. Wszyscy w około uważają że wiedza lepiej, tworzą durne normy społeczne i upychają mnie w moralne ramy, a ja nie chce, bo mam dość. Żyć, oddychać, zarabiać. Trzy słowa, które określają nas, jako mizerną pustkę jako składową wielkiej machiny niczego. Bo to wszystko i tak przeminie w diabły. I pamięć o nas znaczenia nie ma, bo ci co pamiętają w końcu i tak zdechną. Dlaczego. Dlaczego mając jedną na milion szans to marne życie, sami skazujemy się na społeczne niewolnictwo codziennego życia? Nasze życie w skali całego wszechświata i tak jest milion razy mniej warte niż grosze w naszym portfelu. Nie mogę żyć w takiej głupocie. Żałuje że przyszedłem na ten świat. Żałuje że żyje. Chce zakończyć swój czas i przestać myśleć. Bo myśli ranią mocniej przez całe życie, niż jedno pociągnięcie wzdłuż żyły i wiatr huśtający na drzewie moje zwłoki.
Show me the way to Copacabana, I want to dance samba tropicana

przez piotr31 23 kwi 2014, 23:54
Ku :twisted: rva jakoś słabo idą mi zmiany w życiu.
Wielcy ci, którzy nie mają nic do powiedzenia i nie ubierają tego w słowa.

przez GMan 24 kwi 2014, 22:42
A ja czuję się okej, czekam na warny za offtop :lol:
Tacy jak Wy zabili Jezusa C:

przez Raffuss 25 kwi 2014, 11:19
Lalala nadszedł sobie poranny atak i trzyma.. idź już sobie, no idź.
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

przez Anna Maria 26 kwi 2014, 14:55
Kuźwa kuźwa kuźwa
Ogarnia mnie znów złość, frustracja i ch*j wie na co. Nie wiem co mam robić. Za oknem siąpi. W pokoju syf, a nie mam siły go ogarnąć. Nie chce mi się czytać spać. Pierdzielę wszystko i wszystkich :evil:
Anna Maria

Sortuj wg