Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez evil never dies 08 kwi 2014, 10:41
Niech to wszystko szlag trafi ! Oo pół, leczę się psychiatrycznie, chodzę na terapię, żre prochy i jaki efekt? Chce się /cenzura/ zabić, sam nie wiem dlaczego.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez ruda-grazyna 12 kwi 2014, 16:28
Każdy narzeka na robotę,a potrafią nieustannie o niej gadać. Nie dość że spędzasz tu tyle czasu,stresujesz się,to nawet na przerwie nie dadzą zjeść w spokoju,muszą gadać i pytać o to,co mnie nie interesuje kompletnie i o czym nie mam pojęcia. Jak nie temat roboty przy śniadaniu,to modny ostatnio o mięsie-flaki,flaki i jeszcze raz flaki,dokładny opis ich zapachu,z czego są,jak się gotuje,kabanosy,kiełbasa,zwłaszcza taka wyrabiana samemu. Ewentualnie top tematy w mojej robocie to:
-chleb(generalnie wypiekany samemu)
-zioła
-flaki,kiełbasa
-co zrobić,aby mieć w ogródku ładną pietruszkę?
/cenzura/,że też ludzie nie mają innych zmartwień tylko w koło tak przynudzać.

przez manbearpig 12 kwi 2014, 17:16
evil never dies napisał(a):Niech to wszystko szlag trafi ! Oo pół, leczę się psychiatrycznie, chodzę na terapię, żre prochy i jaki efekt? Chce się /cenzura/ zabić, sam nie wiem dlaczego.

nie pocieszę Cię, ja się leczę psychiatrycznie od 10 lat, o efekty nie pytaj, jest coraz gorzej..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DwaGuziki 12 kwi 2014, 19:48
Że też kurva ludzie się ciągle muszą czegoś czepiać !!! Wiecznie coś nie pasuje wiecznie jakiś foch .. .
Chodzą kurva i sie czepiają ... niechy wypierdalają w kosmos ... :twisted:
I się sobą zajmą ... ja /cenzura/ no ...
wrrrrr ......
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez mark123 14 kwi 2014, 14:36
Wkurrwia mnie, gdy mi ktoś daje jakieś zadanie celowo po to, żeby się na mnie wkurzyć, bo wie, że i tak będę mieć problemy z jego wykonaniem.
I wnerwia mnie też, że stan techniczny forum nigdy nie ulegnie poprawie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Maggda92 15 kwi 2014, 09:30
jaaaaaa pierdoleeeeee kurvaaaaaaa maćććććććććć
mam dosyć
Maggda92

przez donata002 17 kwi 2014, 13:38
Ja tez lubię się wydrzeć to mnie uspokaja.

przez dar 17 kwi 2014, 18:18
kurva mać po prostu już mi się nie chce dalej żyć w tym pierdolnietym świecie. Sensu tu nie widać żadnego po co dalej żyć!
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Auman 17 kwi 2014, 20:05
Żesz ku*wa!
Auman

przez Orenda 18 kwi 2014, 03:09
ku.wa wyszłam z psychiatryka i przytyłam 6 kg!!!!!!! ważę 73 przy wzroście 173, więc muszę schudnąć co najmniej 20 kg :((( i jeszcze muszę pracę znaleźć, bo to co rodzice mi dają nie wystarcza na moje potrzeby, a nie chcę prosić o więcej. bardziej to wygląda na zwykłe narzekanie niż krzyczenie, ale w myślach to ja krzyczę. i nie wiem czemu ten wątek jest w krokach do zdrowia, ale nieważne. i wypiłam za dużo kawy i nie mogę zasnąć. i nie mam znajomych. nawet internetowych (no dobra, mam, ale śpią), a nie chce mi się szukać żeby z kimś popisać o niczym, więc piszę na forum, na którym nikogo nie obchodzę. mam bałagan w pokoju. i w życiu. chcę umrzeć, ale nie umiem się zabić, a nie chcę próbować, aby nie trafić po raz trzeci do psychiatryka, gdzie było naprawdę okropnie. ku.wa ku.wa ku.wa ja pier.ole czuję że moje problemy są żałosne, czuję się żałosna. chciałabym nie brać leków, ale jak odstawiłam po próbie to potem mi odje.ało i znowu trafiłam do psychiatryka po kolejnej próbie :( wkurzają mnie psychiatrzy. nie lubię psychiatrów. mam dosyć. chcę przerwać leczenie. a najbardziej chcę umrzeć. dobra pomogło ale dalej nie zasnę :(
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

przez Haissem 18 kwi 2014, 13:10
/cenzura/ mać, no nic.
Haissem

przez elo 18 kwi 2014, 19:37
Orenda napisał(a):ku.wa wyszłam z psychiatryka i przytyłam 6 kg!!!!!!! ważę 73 przy wzroście 173, więc muszę schudnąć co najmniej 20 kg :((( i jeszcze muszę pracę znaleźć, bo to co rodzice mi dają nie wystarcza na moje potrzeby, a nie chcę prosić o więcej. bardziej to wygląda na zwykłe narzekanie niż krzyczenie, ale w myślach to ja krzyczę. i nie wiem czemu ten wątek jest w krokach do zdrowia, ale nieważne. i wypiłam za dużo kawy i nie mogę zasnąć. i nie mam znajomych. nawet internetowych (no dobra, mam, ale śpią), a nie chce mi się szukać żeby z kimś popisać o niczym, więc piszę na forum, na którym nikogo nie obchodzę. mam bałagan w pokoju. i w życiu. chcę umrzeć, ale nie umiem się zabić, a nie chcę próbować, aby nie trafić po raz trzeci do psychiatryka, gdzie było naprawdę okropnie. ku.wa ku.wa ku.wa ja pier.ole czuję że moje problemy są żałosne, czuję się żałosna. chciałabym nie brać leków, ale jak odstawiłam po próbie to potem mi odje.ało i znowu trafiłam do psychiatryka po kolejnej próbie :( wkurzają mnie psychiatrzy. nie lubię psychiatrów. mam dosyć. chcę przerwać leczenie. a najbardziej chcę umrzeć. dobra pomogło ale dalej nie zasnę :(

dobrze rozumiem co czujesz tez przez to przechodzilam jestem o dyszke mniejsza a po wyjsciu wazylam niewiele mniej i bylam zalamana... na szczescie tera mam to w dupie :great:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez spiro136 18 kwi 2014, 20:11
A ja nie lubię kląć...choć czasem mi się wyrwie ,ostatnio po słowie katapulta :105:

przez mark123 20 kwi 2014, 21:34
Pierrdolona literówko, co cię znalazłem przed chwilą w jednym ze swoich postów, popraw się kurrwa natychmiast.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg