Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez traqx 31 mar 2014, 17:37
Nigdy się tego nie wstydziłam, ani nie poddawałam tego głębszemu rozważaniu. Do momentu aż trafiłam do jednego z lepszych liceów w mieście... Wszyscy nauczyciele mi przez 3 lata wpajali do głowy, że trzeba być idiotą, aby nie zdać matury, że bez studiów człowiek jest zerem (a z takimi uczęszczającymi do kiepskich szkół się lepiej nie zadawać, a co dopiero do techników, zawodówek etc...). Ludzie z klasy co i rusz się chwalą: że sobie wyjechali na narty w Alpy, że budują nowy wielki dom do przeprowadzki, że ich rodzice robią kolejne doktoraty. A co ja mam powiedzieć? Siedzę cicho, bo przecież nie będę się "chwaliła", że mieszkam (jako nieliczna) w małym mieszkanku w bloku, że mam rodziców bez studiów wykonujących jakieś nieprestiżowe zawody (bądźmy tutaj szczerzy). Kiedyś moja koleżanka hałasowała na lekcji, jak coś wyjmowała z torby i matematyczka powiedziała, "żeby się skupiła na lekcji, bo nie zda matury i skończy jako jakiś kierowca, a to by była porażka życiowa". Moi rodzice są dobrymi ludźmi, ale niewykształconymi i "nieświatowymi", a takie rzeczy niestety wychodzą w zachowaniu. Sytuacją, która mnie już całkowicie dobiła było zakochanie się w pewnym koledze z klasy. Syn prawników z własną kancelarią, bogaty, co chwila jakieś zagraniczne wyjazdy :? I gdzie niby ja do niego? Jak w towarzystwie dochodzi do jakichś rozmów o rodzicach, albo pieniądzach, to próbuję stać się niewidzialna, żeby mnie nie zaczęli wypytywać o nic... Było mi wystarczająco głupio, jak raz po wakacjach na lekcji wszyscy po kolei opowiadali, gdzie byli na wakacjach (tropiki i te sprawy...), a ja musiałam powiedzieć, że nigdzie - bo akurat było u mnie kiepsko z kasą.

Nie mówię, że się ich wstydzę. Poziom wykształcenia to nie wszystko. Nie przeszkadzało mi to w podstawówce i gimnazjum, gdzie była zbieranina różnych ludzi. W liceum zaczęłam się z tym czuć po prostu niekomfortowo.... W październiku wybieram się na studia na medycynę i już się boję, bo pewnie 90% osób będzie właśnie z takich "bogatych i ustawionych" rodzin.

przez elo 31 mar 2014, 17:45
boze nie wierze ze istnieja takie szkoly gdzie nauczyciele wala takie glupoty... przeciez licealisci sie nie umywaja do technikow enpe po elektronice czy informatyce :roll:

kolega z klasy jest na medycynie - procowity chlopaczyna zaden tam lanser :roll:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez acherontia-styx 31 mar 2014, 18:27
traqx, na studiach zdarzą się i tacy, owszem, ale sama studiuję na uczelni medycznej i znam sporo osób z kierunku lekarskiego i wielu z nich to fajni, normalni ludzie, którzy nie poszli na medycynę, bo mama, tata, wujek, dziadek są lekarzami (swoją drogą jak słyszę taki powód wyboru tego kierunku, to mnie szlag trafia), ale przy wyborze zawodu kierowali się czymś innym i wielu z nich pochodzi z normalnych, zwyczajnych rodzin jak np. Twoja i sami muszą zarabiać na swoje życie i utrzymanie się w mieście, w którym studiują. ;) a na pewno nie liczy się dla nich tylko kasa i superhiper wypasione wakacje zagraniczne ;)
To, że teraz tak trafiłaś...no cóż, wszędzie się zdarzają takie kwiatki i wiem jak takie gadanie potrafi na człowieka zadziałać :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amarant_89 31 mar 2014, 18:36
traqx, moim, skromnym zdaniem "proceder" z jakim się zetknęłaś w liceum, to zwykłe pranie mózgu. To co człowiek sobą reprezentuje jest ważne, a nie ilość kasy, poziom wykształcenia czy praca jaką wykonuje. Widocznie twoi koledzy i nauczyciele próbowali się w ten sposób dowartościować, bo niczym innym nie mogli ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez buka 31 mar 2014, 23:30
po /cenzura/ wydają jebitnie duże formatowo albumy jak reprodukcje w środku są na połowę kartki.bo nikt do środka nie zagląda a książka ma się tylko dobrze prezentowac na półce? jebane morony

przez mark123 01 kwi 2014, 14:35
elo napisał(a):no pewnie ze sie zdziwilam ale nie tym ze sie zdenerwowales ale tym ze to okazales bo zazwyczaj te posty o wkurzeniu sa w dosc stonowanym tonie ;)

Miewam częściej ochotę wyrzucić z siebie trochę swojej złości, ale nie byłby to dobry pomysł.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez traqx 02 kwi 2014, 21:16
Matka powiedziała, że ma mnie dosyć. No nic, dzień jak co dzień.

przez Shantipriya 02 kwi 2014, 21:40
Mam dosyć tego, że zawsze jestem tą, która robi problemy. Że ja niby jestem aspołeczna. A jak ja mam być społeczna, jak jestem chora? Jak boję się ludzi? Jak czuję, że serce mi zaraz wyskoczy, zwymiotuję, a potem się uduszę?

Ja nic do tych ludzi nie mam. Niech sobie będą, jacy są, jacy chcą być. Tylko niech to robią jak najdalej ode mnie. Nie potrzebuję płakać przez nich co noc. Po prostu nie. Wiem, że jestem beznadziejna/głupia/bezwartościowa-nikt nie musi mi tego co 5 minut przypominać.
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez Maggda92 02 kwi 2014, 21:41
kurw.aaaaaaaaaaaa

dziękuje... za uwagę
Maggda92

przez dar 02 kwi 2014, 22:01
Pierdo.e to wszystko tych wszystkich głupich, prostych jak budowa cepa ludzi którzy mnie zawiedli. Wszystkim tym kurvom życzę wszystkiego najgorszego i gratuluję braku rozumu, żyjcie dalej w tej swojej beznadziei 8)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez traqx 02 kwi 2014, 22:31
dar napisał(a):Pierdo.e to wszystko tych wszystkich głupich, prostych jak budowa cepa ludzi którzy mnie zawiedli. Wszystkim tym kurvom życzę wszystkiego najgorszego i gratuluję braku rozumu, żyjcie dalej w tej swojej beznadziei 8)

Twój post to dobre podsumowanie na moje 3 lata w liceum :yeah:

przez szeretet 06 kwi 2014, 10:52
ktoś we mnie mi krzyczy, nienawidzę cię nienawidzę niech ci się nic nie uda życzę ci źle. zrobię wszystko co w swojej mocy żeby ci nic nie wyszło żeby było ci źle żebyś była nieszczęśliwa. /cenzura/ mać. a już tak zaczynałam iść do przodu, no nic, zmęczona i zmartwiona jestem, największy wróg, już szykuje na mnie truciznę, jest gotów wydać ostatnie pieniądze na zdobycie czegoś co mnie uśmierci! czy to nie chore, on jest we mnie, jest częścią mnie jest mną, to ja

przez ona30ona 08 kwi 2014, 08:11
Jest mi tak cholernie źle ,że sama siebie nie ogarniam....chciałabym usnąć i przespać ten gorszy czas....

przez ruda-grazyna 08 kwi 2014, 09:48
Kolejny tydzień chodzenia do tej pojebanej roboty. /cenzura/,jak mi się nie chce. Znowu patrzeć na te same mordy i słuchać ich prymitywnych rozmówek,i spełniać chore wymagania buraków obsadzonych na stanowiskach. Jakie to wszystko pojebane. Najchętniej przesiedziałabym całe dnie w domu i niech każdy,kto coś ode mnie chce,niech da mi spokój.

Sortuj wg