Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez deader 03 wrz 2013, 19:10
Właśnie się dowiedziałem, że w sobotę na wieczorze kawalerskim mojego kumpla, który częściowo będzie przeprowadzany w moim domu, jako jeden z gości pojawić ma się typ którego nie znoszę, nie cierpię, zakończyłem z nim znajomość kilka lat temu. Pech w tym że przyszły pan młody nadal pozostaje z tym kolesiem w dobrych stosunkach, pracowali nawet jeszcze niedawno razem, zaprosił go na ślub i wesele (o czym też dopiero dziś się dowiedziałem)... Kurwwaaa!!! Przysiągłem sobie (a jemu powiedziałem prosto w twarz) że jego noga w moim domu nie postanie, a teraz - chuuj, kurrwa, dupa, cipa - wyjdę na złamasa jeśli się nie zgodzę żeby do mnie przyszedł albo powiem że odwołuję imprezę u mnie. A typ jest pierdolonym debilem z nieleczonym ADHD, jak raz jeden jedyny u mnie był (pierwszy i ostatni - to prawie jak dwa razy...) to mi zaczął rzeczy przestawiać w pokoju bo "nie tak leżą", no japierdolęęę... Na poważnie rozważam czy nie dać mu kilku benzosów wciskając ciemnotę że to extasy, może się uspokoi albo wręcz zaśnie i będę miał spokój...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez idle 03 wrz 2013, 19:25
Ehehehehe ;____________________; Nigdy, nigdy więcej seksu z facetem, zostaję lesbijką, albo nałożę sobie pas cnoty. ;___;
watch me disintegrate

przez Lusesita Dolores 03 wrz 2013, 19:27
KUR WA JAK MI ŹLE!!! ŻYCIE NIE MA SENSU!! :why: :why:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hanails 03 wrz 2013, 19:49
Zaraz się chyba zacznę rzucać po ścianach. O spaniu dzisiejszej nocy mogę zapomnieć. Tabletki gówniane, nic nie dają, tylko nadziei narobiły. Ojciec naspraszał sobie ciotkę i będą rządzili, a ja będę siedziała i błagała żeby nie wchodził do mnie, bo go chyba własnoręcznie rozniosę, uduszę. Matka jak zwykle nic nie widzi, co za kobieta. A zaraz kolejny pierwszy rok na kolejnych studiach. Już widzę jak jest mi już tak źle na zajęciach, że wyląduję przytulona do toalety. I te myśli, których jest tylko coraz więcej. Och, żyć nie umierać.
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

przez 0Rh+ 03 wrz 2013, 23:05
Jak się nie ogolę ,to się wkurwię.

przez Pieprz 03 wrz 2013, 23:06
aaa
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez 0Rh+ 03 wrz 2013, 23:16
Od razu lepiej :smile:
Nie mogłem znaleźć wątku do wygolenia ;)

przez kaloria 04 wrz 2013, 09:24
ja już nie wiem co się ze mną dzieje, jestem totalnym debilem który nie wie czego chce...na chvj mi to wszystko...
pier_dolę cię jeb_any świecie
life is brutal

przez Chaotic 04 wrz 2013, 15:26
Wkurwia mnie cała ta cholerna psychoterapia, która powoduje,że kompletnie przestałam sobie radzić :why: :why: Nic tylko strzelić sobie w ten debilny łeb :-|
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

przez deader 04 wrz 2013, 15:46
Chaotic napisał(a): Nic tylko strzelić sobie w ten debilny łeb :-|

Weź w tym pojebanym kraju załatw sobie pozwolenie na broń, nawet tego nam chvje nie ułatwią :evil:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez socorro 04 wrz 2013, 15:50
Chaotic napisał(a):Wkurwia mnie cała ta cholerna psychoterapia, która powoduje,że kompletnie przestałam sobie radzić :why: :why: Nic tylko strzelić sobie w ten debilny łeb :-|

to chwilowe załamanie, przetrwaj ten trudny moment, zobaczysz że będzie lepiej.. ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Chaotic 04 wrz 2013, 15:51
I weź tu cokolwiek zrób. Wszędzie przeszkody. :(

przez hanails 04 wrz 2013, 15:52
deader napisał(a):
Chaotic napisał(a): Nic tylko strzelić sobie w ten debilny łeb :-|

Weź w tym pojebanym kraju załatw sobie pozwolenie na broń, nawet tego nam chvje nie ułatwią :evil:

Jak już kończyć ze sobą to po co komu pozwolenie, kupić nielegalnie, taniej chociaż wyjdzie.
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

przez Chaotic 04 wrz 2013, 15:53
socorro napisał(a):
Chaotic napisał(a):Wkurwia mnie cała ta cholerna psychoterapia, która powoduje,że kompletnie przestałam sobie radzić :why: :why: Nic tylko strzelić sobie w ten debilny łeb :-|

to chwilowe załamanie, przetrwaj ten trudny moment, zobaczysz że będzie lepiej.. ;)

Już naprawdę nie daję rady. Czuję, że walka nic tu nie da, bo i po co? Myśli samobójcze już wogóle nie dają mi spokoju. Coraz bardziej się w tym wszystkim pogrążam. Zapadam się :cry:

Sortuj wg