Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez barbieturan 19 mar 2014, 20:45
deader napisał(a):AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Obrazek

tak. wlasnie tak.
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez DwaGuziki 23 mar 2014, 14:57
Zaduszę dziś kogoś kur*wa ...
Niech no się tylko ktoś nawinie to dopierdolę komuś aż mu w piety pójdzie ............... :evil: :evil: :evil:
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez Bukowski 23 mar 2014, 21:31
do chooja jebanegoo
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niki Lauda 27 mar 2014, 11:40
Zostaw mnie w spokoju! Ty smutny, rozżalony, nieznający współczucia głosie w mojej głowie, który liczysz tylko na szybką przyjemność i unikanie odpowiedzialności. Ty upokarzający mnie karle, który żywisz się tylko strachem, wstydem i rozczarowaniem. Jesteś nikim, pasożytem, który nic nie znaczy bez ofiary. Wsadź sobie gdzieś swoje komentarze, opinie, głupie żarty, oceny i agresję bez przyczyny. ZOSTAW MNIE RAZ NA ZAWSZE!!!

NIE JESTEM TYM GŁOSEM. Jestem kimś więcej i zawsze to czułem, nawet gdy siedzisz mi na klacie nie dając oddychać. Gdy zabierasz mi radość i oddajesz smutek.

Odrzucam cię! Wiem, że znów przyjdziesz i że będziesz próbował, ty narcystyczny chwalipięto, ty zadufany w sobie gówniarzu z gilem pod nosem. Ty podstępny wężu, rosnący w siłę tylko dlatego, że mi ją zabierasz.

Jesteś samotnym wyrzutkiem bez celu i szukasz kogoś, kto będzie cierpiał tak jak ty. Nie piszę się na to, ja wybieram życie.

Ps.
Założyłem tu konto, ponieważ chciałem zapytać się o miejsce do wykrzyczenia się w Warszawie (miejsce-do-wykrzyczenia-si-w-warszawie-t48844.html). Okazało się, że można się wykrzyczeć na samym forum. Jeśli jednak, ktoś zna i poleca jakieś miejsce, gdzie można bez skrępowania i poczucia, że ktoś może się tam pojawić, wyrzucić z siebie brudy, to proszę o dodanie tego w tym wątku lub w drugim, który założyłem. Dziękuję Ci, że doczytałeś post scriptum. Życzę Ci dobrego dnia, niech Cię dziś pozytywnie zaskoczy.

przez Amarant_89 27 mar 2014, 20:39
Cholerny hałas i mętlik w głowie... :silence: I jeszcze ta beznadzieja i stagnacja...
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez DwaGuziki 29 mar 2014, 12:21
No zajeb*ę kurva tą teściową jak psa .... :twisted:
Normalnie wyobrażam sobie jak zwijam dłoń w pięść i walę ją w ten jej krzywy r*j ... :evil:
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez mark123 29 mar 2014, 13:21
Mam kurrwa ochotę brutalnie wpierrdolić pewnej osobie za drobną zmianę planów mojego dnia.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez scarlett33 31 mar 2014, 13:07
najchętniej wj...ebałabym temu,kto sprawia że tak fatalnie się czuję.dobija mnie,upokarza i ma z tego uciechę sku...rwiel jeden
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

przez elo 31 mar 2014, 13:29
o kurde mark sie zdenerwowal : ooo co sie takiego stalo?

tak pieknie dzis wygladam i nie moge wyjsc z domu bo nie mam kluczy... kogo mam zabic :-|
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Perplessa 31 mar 2014, 14:06
Zjebiste miejsce, dziekuje :)

Ja dzisiaj wykrzyczalam sie na kompie-napisalam wreszcie to co we mnie siedzi. Potem jeszcze w poduszke. Wkurwia mnie bezsilnosc-juz ktos tu to pisal . Podnosi mnie na duchu fakt,ze takich ludzi jak ja jest wiecej-nie ma chyba wiekszej sily kiedy dowiadujesz sie,ze to nie jakas anomalia ale cos wspolnego, cos co odczuwaja takze inni. Dla mnie to bardzo wazne. Mam dosc , juz nie wiem ktory raz z kolei, ciaglej pracy nad soba, poszukiwania sensu zycia, siebie, wszystkie te potrzeby duchowe i emocjonalne by wreszcie oczyscic sie z gowna, ktore nosimy w sobie od chwili poczecia, a ktore zwieksza sie w zyciu. Ta choelrna potrzeba wyjscia z tego i potem staje i nic nie ma. NIby wielka droga przebyta juz, tyle pracy wlozonej, zmiany w sobie ale wracam wciaz do punktu wyjscia. KTO TO , /cenzura/, WYMYSLIL??????? Ten niedosyt , te podroz do.... CZEGO? Fakt,ze te dolki juz nie maja takiej mocy jak niegdys-by tylko sobie zyly otwierac-ale ta beznadzieja wszystkiego. To dazenie do Szczescia, szukanie go w sobie, praca nad ego, nad lekami, depresja, atakami paniki, nerwica pierdolona, ktora jest we mnie od poczecia wlasnie. I teraz juz patrze i czuje z pozycji Obserwatora ale to wciaz jest. I ta nadzieja,ze dam rade, ze jeszcze krok, ze jeszcze jedna bariera i nastepna technika pozwalajaca usunac jakies smieci i nastepna i potem znow grymas niezadowolenia, i o kant dupy potluc-po kiego tyle fatygi? Nie bede juz udawala,ze jest ok, ze nienalezy koncentrowac sie na negacji,ze nie nalezy sobie powtarzac negatywnych stwierdzen. A ja wlasnie je wykrzycze:NIENAWIDZE SIEBIE W TAKIEJ ODSLOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RZYGAM RZYGAM I RZYGAM i ta bezsilnoscia rowniez. Zdaje sobie sprawe,ze ludzie po wypadkach , kiedy np. nie maja konczyn czy sa sparalizowani czy cos w tym sensie , maja prawdziwy powod do depresji , ale pytam sie: dlaczego mam porownywac sie w dol, ze ktos ma gorzej? to mi nie pomaga, i to co ja mam to jest moj problem. W takich okolicznosciach w jakich zyje, w moim zyciu-to jest dla mnie problemem. Chora kultura, chore wychowywanie by nie mowic sobie prawdy, by nie cieszyc sie tym co sie ma bo zaraz bedzie odebrane.

Zawsze umialam utrzymac wage , nawet w depresji, nawet po 4-ech porodach. Az do dwoch lat wstecz kiedy bylam zmuszona wziac paroxetyne. Jednym z efektow ubocznych byl przyrost wagi. Od m-ca nie biore a waga wciaz ta. I nic kompletnie nie pomaga ani zwiekszony ruch , ani odpowiednia dieta ( nie jakas dieta tylko zdrowe jedzenie w nieduzych ilosciach)-kurwa nic. Nie moge na siebie patrzec i udawac,ze to wnetrze ma byc piekne, ze za duza wage przywiazuje pewnie do wygladu zewn. ze nie trzeba na to tak zwracac uwagi itp. Gowno-ja tak mam,ze potrzebuje widziec siebie w lusterku taka,ze banan sam mi sie na pysk cisnie. 20 kg nadwagi. Nawet psa sobie wzielam by miec wiecej ruchu. Mam. Ale jakis KUTAS siedzi w mojej glowie i nie moge do niego dotrzec by zrozumiec gdzie lezy problem. Wiem,ze to w glowie siedzi i nie moge zrozumiec o co chodzi. Mam wspomaganie w postaci specjalisty nie tylko psychologa z wyksztalcenia ale tez technik niekonwencjonalnych. Gdzies uciekla moja wiara w siebie, we "wszystko jest moziwe", jestem jakas zagubiona, bez mocy. Mocy sprawczej. No. Dziekuje za przestrzen do wyplucia ropuchy.

przez mark123 31 mar 2014, 15:24
elo napisał(a):o kurde mark sie zdenerwowal : ooo co sie takiego stalo?

Trochę tak ten post napisałaś, jakby to jakieś dziwne było, że w ogóle się na coś wkurzyłem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez elo 31 mar 2014, 15:47
no pewnie ze sie zdziwilam ale nie tym ze sie zdenerwowales ale tym ze to okazales bo zazwyczaj te posty o wkurzeniu sa w dosc stonowanym tonie ;)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez traqx 31 mar 2014, 16:34
Mam dosyć wysłuchiwania znajomych, gdzie to nie pracują ich ojcowie, jakich studiów to nie pokończyli i ile zarabiają. Mój jest po zawodówce, nawet nie ma matury i jest kierowcą :?

przez acherontia-styx 31 mar 2014, 16:38
traqx, a czy to powód do wstydu? bo tak napisałaś, że odnoszę wrażenie jakbyś się wstydziła tego co robi Twój ojciec, a zawód jak każdy inny.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg