Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez deader 10 mar 2014, 14:15
Wkurvia, no niemożebnie wkurvia mnie ten jebany system w którym żyjemy. Wszystko tak ustawione żeby człowieka wydymać. Na każdym kurva kroku. Im bardziej się angażuję w pracę firmy, tym bardziej jestem dymany bo ja zapierdalam więcej a pensja rosnąć jakoś kurva nie raczy. Krótko mówiąc: czy się leży, czy się stoi - szef ci kasę podpierdoli.

A żeby ch*jowi te jego zasrane papugi pozdychały i sauna się zawaliła :evil: :evil: :evil:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez moniczka8-7 10 mar 2014, 14:59
Jest mi źle, niby wszystko pięknie...rodzina, dom, praca...istna sielanka. A ja w głowie mam tylko te straszne myśli o śmierci i chorobach. Tak czy siak wkurzam się sama na siebie. nie umiem sobie poradzić z włąsnymi myślami. Juz mam dość słuchana, że taka wykształcona kobieta powinna dać sobie radę. Kochana usiądź i wyluzuj...a ja odczuwam objawy!!! Nie mam ochoty wstać i poprasować czy posprzątać... i tak ija dzień za dniem... a w głowie coraz to nowsze choroby i czas przymulenia. Jak nie boli tam to am a ja od razu,,, widzę, łańcuch przyczynowo-skutkowy...żeby on był chociaż raz pozytywny!!!!!!!

przez LilaWolken 11 mar 2014, 02:33
Rozpadam się... Na drobniutkie kawałeczki...
Mów do mnie,
bo jestem pozytywna
w cudzych problemach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 11 mar 2014, 19:55
Kurva mać za często mi się to życie nie podoba. Nie widzę sensu w dalszej egzystencji. Ja chcę już jakiejś stabilizacji, czegoś prawdziwego... Niby fajnie praca, imprezy, kobiety... ale gdzie tu jakiś sens... Pier.ole to wszystko już! :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Anetolij 12 mar 2014, 20:31
Jestem samotny i nie wiem czy mam HIVa bo wydymałem kiedyś paszteta po pijaku bez gumy! Za biedny żeby mieć siano na badania!
Wszystko co w nas złe jest wynikiem otrzymanej krzywdy w przeszłości. Gdy robisz coś złego nie zdając sobie sprawy - to nie twoja wina.

przez Santiago20 12 mar 2014, 23:52
/cenzura/! Czy ja nie moge być sobą cały czas tylko wyjście gdzieś do ludzi i nagle przestaje być sobą i przez to nie mam przyjaciół?! Wkurwia mnie to maksymalnie! Czasami stoje na korytarzu w szkole i nachodzi mnie taka myśl: " Pierdolić to wszystko! Ide do kogoś zagadać i będę sobą!!" ale coś w środku krzyczy.. nie rób tego, wyjdziesz na idiotę, co sobie o tobie pomyślą!!

przez dar 13 mar 2014, 19:16
pier.ole ten brak pracy! Muszę znaleźć nową pracę bo siedząc w tej mam wrażenie, że jestem bezrobotny :roll: Jak nie mam jakiejś stałej pracy to nie mogę stać stabilnie na nogach i zajmować się pozostałymi elementami życia i myśleć pozytywnie :-|
dar

przez Vexi 13 mar 2014, 20:57
Wkurza mnie własna niemoc na szefa, cokolwiek nie zrobię, to zawsze jest nie tak, czepia się wszystkiego, a jak nie ma czego, to tak długo szuka, że wreszcie wymyśla jakieś bzdety. Jutro będzie wizytacja i już cała w nerwach jestem.

przez Shantipriya 15 mar 2014, 23:11
nieważne, ile uczę się tej jybanej historii i tak nic w konsekwencji nie umiem..nie zdam tej matury, nie pójdę na studia...może to i lepiej...
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez dumps 16 mar 2014, 11:04
Niby wątek do wykrzyczenia się, ale nawet nie mam siły by krzyczeć. Chyba mnie już to wszystko dokańcza... Mam dość...
Bo każdy walczy tu o przetrwanie
w świecie gdzie nic nie jest pewne
bądź pewien swojej woli walki
zbieraj siły, dąż do tego by coś zmienić!

przez apartek 16 mar 2014, 11:13
Mam dość samotności, nudy, poje*anych studiów, braku własnego dochodu, popie*dolonych sąsiadów, braku perspektyw, zaprzepaszczonych szans i co najważniejsze moich debilowatych decyzji przed konsekwencjami których nikt mnie nie ostrzegł i w dupie mam powiedzenie, że człowiek uczy się na błędach albo mądry Polak po szkodzie. Chciałbym teraz być na szczycie i krzyczeć wniebogłosy "kuuuurvaaaaaaa"!
The breakfast club

przez dumps 16 mar 2014, 11:15
apartek mocne ;/ każdy ma czegoś dość... czegoś lub wszystkiego... tylko tak się teraz zastanawiam co zrobić , żeby to zmienić :(
Bo każdy walczy tu o przetrwanie
w świecie gdzie nic nie jest pewne
bądź pewien swojej woli walki
zbieraj siły, dąż do tego by coś zmienić!

przez apartek 16 mar 2014, 11:30
ja właśnie nie wiem, co można zrobić aby zmienić ten stan rzeczy. Próbowałem różnych sposobów, po prostu nic się nie zmienia. Za niedługo kończę zasrane studia, na dalszą edukację żeby się przekwalifikować nie mam forsy (dżizas opłaty są takie wysokie), nie wyobrażam sobie studiować dalej dziennie, bo to dla mnie wykańczające. Jakąkolwiek robotę (pewnie fizyczną ;/ ) to łatwiej by mi było znaleźć z moim średnim, tylko w głowie siedzą te lata studiów i docinki innych "po ch*j studia", itp. Interesowała się mną fajna dziewczyna (w sumie nawet dwie) i nie potrafiłem wejść w relację, teraz myślę inaczej i nikogo nie ma, jestem sam, już bez pomysłów i bez planów na przyszłość, a lata lecą...
The breakfast club

przez dar 16 mar 2014, 11:30
Dość mam już ku.wa tego pojebanego świata. Wszystko jest bez sensu! Brak tu wartości, przyjaciół, wszyscy zawodzą w najważniejszych sprawach, wielu zamienia się w najgorszych wrogów. Wszędzie widać najwięcej zła, zawiści, kurestva, obłudy. Pierdo.ony brak pracy, perspektyw a nawet brak zajęcia. Jeszcze ku.va normalnej kobiety nie mogę znaleźć. Ta.. miłość... ja pierd.le chyba w jakiś filmach czy legendach była. Tylko picie i seks mnie z nimi łączy... nie wiem już czy świat jest taki okrutny czy ja nie mam szczęścia do ludzi :why:
Kurva mać najgorzej, że jak mnie napadną te myśli to mogę tak bluzgać i narzekać z godzinę :bezradny:
dar

Sortuj wg