Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez SmutnaTęcza 05 mar 2014, 23:20
abstrakcyjna, comatom, jak nie wiecie, co miałam na myśli, to się uprzejmie nie wypowiadajcie. ;) Dość już mam "dobrych rad" forumowych "mądrali". ;)

przez jazzowa 05 mar 2014, 23:32
pozdro 600 powiem Wam, nikt tak nie umie z*ebać dnia jak moja matka ;)
żyje mi się pięknie ostatnio, zero spin, zero drwin aż tu nagle spotkanie z mamą :
M- Jak ty wyglądasz? przytyłas tak strasznie !! chyba z 3 rozmiary ... i ta tapeta na twarzy .. te ubrania i jeszcze te włosy !!
JA - o co ci chodzi? dobrze sie czuje
M - ty nie powinnas sie tak dobrze czuc i o sobie mowic. nie wygladasz korzystnie.

milutko.
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez abstrakcyjna 05 mar 2014, 23:55
Aurora92, Będę się wypowiadać tam gdzie mi się podoba. ;) A jak nie chcesz żadnych odpowiedzi to nie pisz na forum, gdzie każdy może to przeczytać. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SmutnaTęcza 06 mar 2014, 01:27
abstrakcyjna, nie wypowiadaj się, gdy nie wiesz, co ktoś miał na myśli. ;) Nie musisz komentować moich postów, bo nie piszę ich do Ciebie, nie znam Cię, a ty mnie. ;)

Dobrze wiem, że mnie tu nie chcecie - ale na złość nie odejdę. ;)

przez Candy14 06 mar 2014, 01:38
abstrakcyjna, comatom, jak nie wiecie, co miałam na myśli, to się uprzejmie nie wypowiadajcie. ;) Dość już mam "dobrych rad" forumowych "mądrali".

Forumowi madrale maja pewnie juz dosc Twojego jeczenia w kazdym watku to co sie dziwisz ze pisza
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Zupapomidorowa 06 mar 2014, 02:22
O jezu, a ta znowu swoje. Ilekroć nie zajrzę to zawsze Aurorowa niespodzianka...
Dawniej Luktar

przez abstrakcyjna 06 mar 2014, 08:15
Aurora92, Ale jesteś nudna. ;) Nie spinaj się tak ciągle.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez comatom 06 mar 2014, 08:19
bez komentarza :D
comatom

przez małpka bubu 06 mar 2014, 08:41
kur**!!! wysiadam psychicznie, tak chciałabym pomóc pewnej osobie, a tak niewiele mogę; w dodatku jakaś jeb*na pijana menda za kółkiem pozbawiła nas już na zawsze tych rozmów przy przepysznej kawce, natrzaskałabym takiemu w ryja aż bym się zmęczyła, że też takie mendy jeżdżą po naszych drogach!!! :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez dar 07 mar 2014, 11:03
Przestałem już wierzyć w ludzi... Kurva mać ale ja tak nie chcę. Wolałbym mieć więcej powodów aby wierzyć w ludzi a nie tylko wbijać sobie do głowy jakieś regułki i legendy że na pewno są jeszcze spoko przypadki na tym świecie, a ja po prostu nie miałem szczęścia i wychowywałem się w tak negatywnym środowisku... Tylko dlaczego poza nim też spotykam takich ludzi. Nie rozumiem już tego świata.
Mam dość!
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez deader 07 mar 2014, 11:28
jazzowa napisał(a):pozdro 600 powiem Wam, nikt tak nie umie z*ebać dnia jak moja matka ;)

Z chęcią przedstawię ją niektórym moim klientom, "Godzilla kontra Debile"...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez mnlau 08 mar 2014, 18:42
Znowu zawaliłem studia (już 3 kierunek), nie widzę sensu w życiu, ale już powoli mam na wszystko wyje*ane. Siedzę sam w mieszkaniu od paru dni i się obijam. Całe szczęscie już nie mam myśli samobójczych (tych smutnych). Teraz jedyne czego mi potrzeba to wybiec radośnie na ulicę i z niepohamowanym entuzjazmem roztrzaskać się o pędzący autobus. Życie jest piękne K#wa!

przez SmutnaTęcza 08 mar 2014, 20:59
Niech ojciec sobie w dupę te cholerne kwiaty wsadzi!!! :x

przez Anetolij 09 mar 2014, 16:51
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

Sortuj wg