Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Candy14 13 lut 2014, 23:13
Heniek47, bardzo madry post
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bukowski 13 lut 2014, 23:13
ale wkurwia mnie jeden motyw ja /cenzura/.
Bukowski

przez SmutnaTęcza 14 lut 2014, 02:27
KUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRWAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK JA NIENAWIDZĘ TYCH PIERDOLONYCH ZAKOCHANYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!! A zwłaszcza A. i jego zjebanej, paskudnej, rozlazłej i gówno o życiu wiedzącej narzeczonej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Głupia dz*wka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Paskudna szmata, którą nawet na spodnie nie stać, bo cały czas w leginsach łazi :evil: A może po prostu nic nie pasuje na tę jej szeroką jak ciężarówka dupę? Obrazek Obrazek Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 14 lut 2014, 12:46
Aurora92, jakie to smutne :?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez SmutnaTęcza 14 lut 2014, 13:09
Candy14, dla mnie smutne.

przez Candy14 14 lut 2014, 13:39
wiem.. strasznie zle musisz czuc sie ze soba ze tak odbierasz swiat

przez SmutnaTęcza 14 lut 2014, 13:42
Candy14, to nie ja źle odbieram świat - to on wybrał nie tę, którą powinien.

przez metka00 14 lut 2014, 13:58
Dam Ci taka rade bo to ewidentnie w Tobie siedzi. Jak rozstałem sie z dziewczyną na której mi zalezało mialem tyle w sobie negatywnych emocji ze aby nikomu krzywdy nie zrobc poszlem w miejsce gdzie niema ludzi i wykrzyczalem sie. Tobie tez by sie zdecydowanie przydało rozładowanie napiecia.
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

przez SmutnaTęcza 14 lut 2014, 14:51
metka00, nigdy nie byliśmy razem. W tym roku będzie 6 lat, odkąd mi się podoba, więc tym bardziej boli, że rozmawiamy ze sobą w miarę normalnie, choć ma kogoś... Z drugiej strony, od czasu, kiedy są razem, odsunął się też znacznie nie tylko ode mnie, ale i od innych koleżanek (w tym od dziewczyn z mojej grupy na studiach, z którymi również się kumplował).

przez Aranjani 14 lut 2014, 15:01
Aurora92 napisał(a):KUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRWAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK JA NIENAWIDZĘ TYCH PIERDOLONYCH ZAKOCHANYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!! A zwłaszcza A. i jego zjebanej, paskudnej, rozlazłej i gówno o życiu wiedzącej narzeczonej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Głupia dz*wka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Paskudna szmata, którą nawet na spodnie nie stać, bo cały czas w leginsach łazi :evil: A może po prostu nic nie pasuje na tę jej szeroką jak ciężarówka dupę? Obrazek Obrazek Obrazek

Rozumiem zazdrość, ale wyzywanie w ten sposób kobiety Twojego znajomego uważam za żałosne.

-- 14 lut 2014, 15:03 --

Aurora92 napisał(a):Candy14, to nie ja źle odbieram świat - to on wybrał nie tę, którą powinien.

:roll:
A skąd Ty mozesz to wiedziec?! Jesli jest szczesliwy to znaczy jednak ze wybrał właściwą. A co do jej szerokich czterech liter... moze wlasnie takie lubi, a Tobie, wybacz, ale nic do tego.
Aranjani

przez Heniek47 14 lut 2014, 17:59
Candy14, -DZIĘKI ZA MIŁE SŁOWA. :D
Uczyłam się jak walczyć o córkę i jeszcze wiele muszę się nauczyć.Nie da się wszystkiego zrozumieć ale też i po co.Ważne że jesteśmy i mamy siebie.
Boję się nieraz pisać bo myślę ,że jeszcze zbyt mało wiem i popełniam błędy ,boję się kogoś urazić ,skrzywdzić.

przez Candy14 14 lut 2014, 18:28
Heniek47, Pisz co myslisz bo madrze piszesz. I masz racje...nie da sie wszystkiego zrozumiec, zawsze wiedziec jak sie zachowac, zadowolic wszystkich. Badz po prostu soba. Jednym to bedzie pasowalo ...innym nie ale Ty bedziesz zyl w zgodzi ze soba.

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 18:47
Aranjani napisał(a):
Aurora92 napisał(a):Candy14, to nie ja źle odbieram świat - to on wybrał nie tę, którą powinien.

:roll:
A skąd Ty mozesz to wiedziec?! Jesli jest szczesliwy to znaczy jednak ze wybrał właściwą. A co do jej szerokich czterech liter... moze wlasnie takie lubi, a Tobie, wybacz, ale nic do tego.

I jeszcze w dodatku aurora nie może wkurzać się na niego, że poleciał na wygląd, bo skoro tamta odbiega daleko od ideału, to nie można się skarżyć, że wybrał ładniejszą. Czyli nie o wygląd tu chodziło, czyli nie o coś, na co Aurora cały czas narzeka

przez nynu28 14 lut 2014, 18:56
Naprawde moge sie wykrzyczeć? To wienc krzycze czy zdaze dostac jeszcze w tym zyciu karte walentynkowa!!!bo na mojego partnera juz damno przestalam liczyc...
Nie wiem co się zemną stało ,co lub kto tak nagle mnie zmienił !?
Brakuje ci Wsparcia rozmowy? jestem dla Ciebie!

Nerwica lękowa-zaburzenia somatyczne/wychodzenie z ciała/lustro odbicie

facebook/Paranormal-Activ-Forum-Wsparcie-Choroby-Psychiczne-czy-dar

Sortuj wg