Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Artemizja 05 lut 2014, 07:27
Kestrel, w praktyce, to trochę trudniejsze :P Jak Ci ktoś jazgocze przy każdej okazji, to masz ochotę mu przyłożyć.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez LilaWolken 05 lut 2014, 12:21
Nefertari, podejmuje się decyzje dla siebie, nie dla innych. :D
Mów do mnie,
bo jestem pozytywna
w cudzych problemach.

przez Arhol 05 lut 2014, 17:41
Nefertari, Wiem,wiem,znam syćko z autopsji D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cyklopka 06 lut 2014, 00:39
Nie wiedziałam gdzie to wkleić, bo w NN nie ma takiego wątku...

Wczoraj bliska mi osoba dowiedziała się bliska jej osoba była ofiarą traumatycznego przeżycia. Postanowiła mi o tym powiedzieć, bo jest zbyt wrażliwa, żeby się sama z tym uporać. Ej, a ja też jestem wrażliwa!

Wyobrażenie sobie tej traumatycznej sytuacji było dla mnie dość obrzydliwe i cały dzień martwiłam się, że może mi to zostanie w głowie na dłuższy czas i będę to sobie przypominać i analizować, nawet w pracy byłam trochę spięta.

Na szczęście nastał nowy dzień i już o tym nie myślę, a jeśli już to jak o dawno obejrzanym filmie. Jestem zadowolona, że ofiara dobrze sobie poradziła z tą traumą (to było dawno), a nawet że ta bliska osoba poradziła sobie z tą informacją (choćby częściowo kosztem mojego spokoju). No, na prawdę się bałam, że będę o tym za dużo myśleć, ale już czuję, że schodzi.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez acherontia-styx 09 lut 2014, 21:56
Ja /cenzura/! Studiuje z debilami! Nienawidzę jak ktoś podejmuje za mnie decyzje. I w dupie mam to, że przez mój skuteczny bunt laska zostaje bez pary do robienia prezentacji na zajęcia.
A jeszcze bardziej mnie wkurwia to jak ktoś próbuje mnie wziąć na litość i stosuje szantaż emocjonalny.
/cenzura/!
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez Lusesita Dolores 11 lut 2014, 19:19
/cenzura/! jak mnie wszystko wkurwia.. nic mi sie nie układa!!!! /cenzura/!
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez IzaMia 11 lut 2014, 20:21
W sumie to bez sensu krzyczeć... Nawet bym nie musiała szukać odpowiedniego miejsca i czasu żeby się zabić. "Cudowne" uczucie: być w domu z rodziną i nie mieć do kogo się odezwać, zero zainteresowania, ale w sumie to chyba wolę to niż niezreczna ciszę przy własnej mamie i krzywy wzrok taty, tak jakby mieli pretensje, że tu w ogóle jestem. Nie wiem co chcą tym osiągnąć... Ale gdyby tylko wiedzieli co aktualnie dzieje się w mojej głowie...chcą mi pomóc a odbijają coraz bardziej z każdym dniem... Któregoś dnia zabraknie im mnie (mam nadzieję), ale może wtedy ogarną, że wystarczyłoby od czasu do czasu przytulic, powiedzieć coś miłego, ewentualnie pochwalić... :-(

Jestem ciekawa ich reakcji kiedy przyjdą żeby się znów o coś czepiać , pluc, stawiać wymagania... A ich dziecko będzie leżało gdzieś w kącie swojego pokoju, zimne, sine, martwe.

przez Rebelia 12 lut 2014, 18:10
kuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, zaraz się zastrzelę albo mnie rozsadzi

przez Bukowski 13 lut 2014, 00:01
ja /cenzura/ do chooja wafla.
Bukowski

przez Gabriel74 13 lut 2014, 02:55
A mnie wkurwia moja pojebana żona która mi nie współczuje!!!! Zostawiła mnie samego po ataku paniki i pojechała w /cenzura/!!!!!! Życzę jej tej choroby!!

Sent from my HTC One using Tapatalk

przez malenstwo31 13 lut 2014, 13:06
ale mi źle! moje kochanie i wsparcie zarazem wyjechało na 2 tygodnie w delegacje. totalna dżungla! brak zasięgu! masakra! :why:

przez Heniek47 13 lut 2014, 13:25
IzaMia, -Może nie wiedzą w jaki sposób Ci pomóc.Nie chcę ich tłumaczyć ale ja strasznie się zamartwiałam ale też nie wiedziałam jak pomóc córce.Jedna rozmowa może nic Wam nie da.Ale próbować trzeba i wtedy znajdzie się rowiązanie albo sposób żeby Ci pomóc.Jest to trudna dla obydwu stron .Bardzo trudna..Ty nie chcesz mówić ,a oni boją się że nie potrafią pomóc a obawiają się, że mogą swoją nieświadomością ,jeszcze bardziej popsuć wasze relacje. Na początku kiedy mówiłam do córki-bo ona nie chciała rozmawiać-kończyło się to płaczem nas obu.Myślałam że to jeszcze bardziej ją pogrąża . Dopiero póżniej zrozumiałam że wypłakanie,przytulenie pomaga,wiąże nas bardziej.Trzeba czasu ,czasu!!!. Zaczęła rozmawiać o swoich sprawach.Na pewno nie o wszystkich ale staramy się rozmawiać.:yeah:

przez Bukowski 13 lut 2014, 22:47
do chooja jebane fatum.
Bukowski

przez Uciekinier 13 lut 2014, 23:11
chciałbym żyć, ale nie potrafię
chciałbym odejść, ale nie mogę

pieprzony impas, cholerna bezsilnośććć :why:
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część