Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Abbey 31 sie 2013, 21:13
Nie mogę znieść faktu, że przez bite dwa tygodnie byłam szczęśliwa do porzygu, a teraz będę cierpieć kolejne 10 miesięcy!! Dlaczego urodziłam się w tym kraju, dlaczego rodzice nigdy się nie wyprowadzili jak coraz więcej naszych znajomych?! Ja się w tym kraju duszę, po prostu duszę, męczę, potrzebuję zmiany środowiska! O jakieś przynajmniej tysiąc kilometrów :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez elo 31 sie 2013, 21:24
zupelnie przez przypadek znalazlam ogloszenie mojej bylej wspollokatorki. z opisu wynika ze poszukuje do mieszkania kogos kto jest moim kompletnym przeciwienstwem. chyba nic mi sie nie ubzduralo i naprawde mnie nienawidzi. bk :mrgreen:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Monar 31 sie 2013, 21:47
Czemu ja muszę być taka brzydka i wgl nudna i nieatrakcyjna?! Ta niska samoocena mnie kiedyś zabije, społecznie. Bo już poniekąd umarłam.
Ech, co jeśli on mi się spodoba, a ja jemu nie? Co, jeśli nic z tego nie będzie? Będę cierpieć, a tego nie chcę. :(
Boję się, że jak się zobaczymy na żywo, to on mnie odrzuci. Widział moje zdjęcia, ale na zdjęciach zawsze wychodzi się lepiej, choć i tak dałam mu te najgorsze. :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abstrakcyjna 31 sie 2013, 21:49
Brzydzę się sobą i tym światem. :evil:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Lola Rose 31 sie 2013, 22:18
Pieprzone bierzmowanie! Najpierw nas przez rok w ogóle nie przygotowują, a jak został niecały miesiąc do niego to nagle spotkania 2 razy w tygodniu! I kuźwa ciekawe jak ja mam na nie niby dojeżdżać?! Bo na ojca nie mam co liczyć, a rowerem nie będę jeździć, bo to wieczorem i trudno wracać po ciemku drogą przez las. Nie dość, że ta pierdolona szkoła od poniedziałku to jeszcze to!
Jestem jaka jestem

przez Abbey 31 sie 2013, 22:29
Lola Rose, ale obowiązku przystępowania do bierzmowania nie ma :pirate:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez midorinohi 31 sie 2013, 23:47
czy możliwym jest, że dając od siebie jak najwięcej tylko mogę, zbyt wiele wymagam od innych? Chciałbym wyrzucić negatywne emocje ale nawet i pesymizm przemieniam w coś pozytywnego, cennego... niepoprawny optymista... hahaha ojj jednak źle ze mną :D

przez Esu 01 wrz 2013, 00:15
Jaki człowiek jest cholernie naiwny! Pomaga komuś bezinteresownie, a potem dostaje w pysk za dobre chęci :/ glupia empatia ...
Esu

przez abstrakcyjna 02 wrz 2013, 18:00
Jak ja nie cierpię, gdy ktoś mówi do mnie "ty musisz". Gdyby mnie poproszono to pewnie bym wykonała daną rzecz, a jak ktoś mi rozkazuje to mam to gdzieś. :evil:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Ferdynand k 02 wrz 2013, 18:29
PIER...NE WARUNKI SIECIOWE KUR...A NAWET FILMU NIE ODTWORZYSZ
I CAŁY DZIEŃ NUDA POGODA POD PSEM I TEN H...... MÓJ STARY W DOMU JESZCZE
A ŻEBY SIĘ STARY SKUR... UDŁAWIŁ TYM PIWEM.
Naczelny Użyszkodnik

przez Dżejmson 02 wrz 2013, 18:54
wykończony, jakkolwiek to zabrzmi, to mogę współżyczyć mu tego udławienia się, bo z moim ojcem było to samo i krótko mówiąc, przeje*ane miałem całe życie, wiecznie alkoholowy smród w domu. W końcu wybrał śmierć i zostawił mnie z PTSD, depresją i skłonnościami do uzależnień (już jedno przerobiłem - od zolpidemu nasennego - brałem małe dawki w niedługim czasie a i tak się uzależniłem).

Kur*a mać, miałem taki spokój od lęków a w drodze na rozpoczęcie roku studium myślałem że zemdleję. Dobrze że istnieje taki twór jak benzo, bo bym w tym autobusie się chyba przekręcił. Ale ile można brać benzo do ch*ja jasnego, zamiast normalnie funkcjonować jak inni ludzie. Na dodatek pracy nie ma. Dzisiaj dzwonił do mnie jakiś burak prywaciarz, właściciel firmy budowlanej i proponował mi harowanie 12 godzin dziennie na budowie za psie pieniądze i na lewo oczywiście. Kto pracował na budowie 12 godzin ten wie jaki to zapier*ol. Nienawidzę prywaciarzy, wszyscy u których pracowałem to złamasy i mimo pracy na czarno, mieli wiecznie problem z wypłaceniem wynagrodzenia.

Nienawidzę tego kraju, chciałbym mieszkać w USA i być takim "głupim amerykaninem", idiotą (bez problemów finansowych) który nawet mapy europy nie widział na oczy i myśli, że Polska leży pod Chicago. Jak Polska ma piękne krajobrazy, tak chujową politykę. Dawniej się dziwiłem, że Polacy tyle zrzędzą, ale jak już wszedłem w dorosłość, to sam się taką zrzędą stałem.
Dżejmson

przez Ferdynand k 02 wrz 2013, 19:00
Dżejmson, wymień benzo na gabapentynę bezpieczniejsza ostatnio tu na forum
temat przeczytałem

-- 02 wrz 2013, 19:01 --

a co do starego to podobnie mam :bezradny: :evil:
Naczelny Użyszkodnik

przez Twoja_Cisza 02 wrz 2013, 20:23
dać rade iść dalej...zmienić świadomość...

przez anna.anakaia 03 wrz 2013, 02:00
Jestem tak maksymalnie wkurwiona, że nie dam rady.
Nawet już nie chce mi się płakać. Nie mogę ogarnąć jakimi ludzie są szujami.
Od południa chodzę wkurzona, ale teraz to przekracza wszelkie granice :evil:
Mam ochotę zastrzelić i poćwiartować :evil:
anna.anakaia

Sortuj wg