Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Monar 30 sie 2013, 22:17
socorro, różnie to bywa. Mam przyjaciela z Irlandii i on chce, a nie może czasem przylecieć, widujemy się raz na ruski rok i musimy to przeżyć. :bezradny:

przez socorro 30 sie 2013, 22:20
Monar, liczy się fakt, że przylatuje do PL i chce się z Tobą zobaczyć, mimo swojego zabiegania ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Adam Smith 30 sie 2013, 22:22
KURWAAA /cenzura/ ja /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ zapomniałem odłączyć żelazko
już mi lepiej , dobry temat :great:
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez socorro 30 sie 2013, 22:23
Tomcio Nerwica, spaliłeś coś? 8)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Monar 30 sie 2013, 22:26
Tomcio Nerwica, hehe, cześć, spaliłeś tylko ciuch czy całą chałupę? :P

Kurde, to zawodowy żołnierz, więc pracuje 8h dziennie i idzie do domu. Ja pierdziu :105:
Wiecie co, już chyba wpadłam w zachwyt a to niedobrze :P
Strzał amora mnie chyba jebnął.

przez Adam Smith 30 sie 2013, 22:33
socorro, Monar, zostawiłem na kanapie i został tylko ślad , bo w miarę szybko sobie przypomniałem o włączonym żelazku :P
Adam Smith

przez idle 31 sie 2013, 07:36
Nienawidzę dzieci, są męczące, obrzydliwe, niekompletne, zadają debilne pytania, uwielbiają prowokować szantażować i sprawia im to radość, mali zasrani faszyści. Lubię tylko takie dzieci jakim byłam ja sama - zamyślone i nie zwracające uwagi na otoczenie. Nie miałam kolegi ani koleżanki do kiedy nie skończyłam 10-ciu lat bo nie cierpiałam innych dzieci. Jedyny warunek pod jakim mogę z gówniarzem przebywać jest taki, że jego płodziciele muszą mi zapłacić. Fuj.
watch me disintegrate

przez hania33 31 sie 2013, 09:18
Chciałam wyjść rano ok. 6 i normalnie spieprzyć sąsiada , który przestawiał śmietniki,kurde maniak jakiś , wszystko musi być tak , jak on chce...nawet te cholerne kubły na śmieci...no i mnie obudził dupek..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Pieprz 31 sie 2013, 10:29
Tomcio Nerwica napisał(a):KURWAAA /cenzura/ ja /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ zapomniałem odłączyć żelazko
już mi lepiej , dobry temat :great:

ja na szczęście nie zapomniałem wczoraj wylać wody z storczyków 8)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Dzejs 31 sie 2013, 11:13
Dopadło i mnie! nie nawidze takich dni jak ten! wszystko sie wali :why: :why: :why: :why: :why:
"Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces, trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze."

przez _z_ 31 sie 2013, 14:39
Było lepiej , zaczynałem wierzyć w to że jest jakaś nadzieja na wyjście z tego syfu jakim jest nerwica lękowa czy agorafobia
Wszystko runęło , zawaliło się jak domek z kart razem z odejściem wybranki serca , odeszła nadzieja
Zostałem więźniem pokoju , jedyną koleżanką jest nerwica , a i depresja zagląda w okno.
Jest źle , tak bardzo źle
navigare necesse est, vivere non est necesse
_z_

przez Lola Rose 31 sie 2013, 16:47
Zaraz dostanę szału przez ciągłe wyłączanie dziś prądu! Najpierw wyłączyli jak placek mi się piekł w piekarniku w połowie pieczenia i zanim włączyli to oklapł :evil: Teraz znowu wyłączają! No trzymajcie mnie! W wigilię to samo, nie było prądu przez całe popołudnie i wieczór.
Jestem jaka jestem

przez Reiben 31 sie 2013, 20:22
/cenzura/ /cenzura/ dupa cipa, niech mnie ktoś zajebie
Reiben

przez Artemizja 31 sie 2013, 21:06
Szlag mnie zaraz na miejscu trafi! Czuje się parszywie i nie wiem nawet dlaczego?! :evil: Co jest znowu do diabła, że mam taki zjazd?! Kuźwa!!!
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg