Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez inkubator 26 gru 2013, 00:30
A mnie wkur*wia to, że pieprzony modem ma simlocka i gówno z areo2 aż nie zabulę za nowy!!!!
Nie ma już nic za ścianą powiek

przez mark123 26 gru 2013, 01:03
Candy14 napisał(a):
Wnerwia mnie, gdy ktoś na moich oczach zasłania twarz ręką kichając itp.

eee a czym ma zaslaniac?

No czymś, byle nie ręką. Gdy widzę kogoś zasłaniającego ręką, to czasem w moim wnętrzu włącza się taki agresor, że mam ochotę taką osobę "rozszarpać".
Mnie się kilka razy zdarzyło zasłonić ręką, ale miałem wtedy ochotę zapaść się pod ziemię ze wstydu, że w oczach innych wyglądam ohydnie zasłaniając ręką oraz czułem obrzydzenie do siebie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Monar 26 gru 2013, 03:06
...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

-- 26 gru 2013, 03:06 --

nie działa :-|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lutek 26 gru 2013, 23:45
KURVA DO CHU*A ZAJEBANA MAĆ W PIZDU W KURVE W CHUYA JESTEM TAK WKURWIONY NA TO ŻE TAK SKURWIŁEM ZJEBAŁEM ROZJEBAŁEM SPIERDOLIŁEM ZDUPCZYŁEM ZAKURWIŁEM PRZEKURWIŁEM WYDUPCZYŁEM ZJEBAŁEM ZAJEBAŁEM SPRAWĘ Z PEWNĄ DZIEWCZYNĄ A MIANOWICIE ZAPISAŁEM SIĘ W PAŹDZIERNIKU NA KURS ANGOLA ALE ŻE MI NIE ODPOWIADAŁ POZIOM WYŻSZY TO POSZŁEM NA NIŻSZY NO I WCHODZE SIADAM KOŁ)O LASKI I PATRZE I BYŁEM W TAKIM SZOKU I ZAUROCZENIU W JAKIM JESZCZE NIGDYT NIE BYŁEM MÓWI SIĘ ŻE WIELE KOBIET JEST ŁADNYCH ALE TA BYŁA NIESAMOWICIE PIĘKNĄ URODĘ TE CUDOWNE OCZKA NOSEK USTA AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH A JA SPIERDOLIŁEM DLATEGO ŻE /cenzura/ MNIE PIERDOLONEMU TĘPEMU LENIOWI NIE CHCIAŁO SIE UCZY C I CHODZIĆ NA ZAJĘCIA I NIE CHCIAŁO MI SIĘ WYJŚĆ NAWET Z DOMU PRZECIEŻ /cenzura/ JAK MI SIĘ TAM NIE CHCIAŁO CHODZIĆ TO TRZEBA BYŁO IŚĆ DLA TEJ DZIEWCZYNY KURVA BYM MIAŁ DZIEWCZYNE A TAK TO /cenzura/ MAM W KURVE WYJEBANĄ MAĆ DODADTKOWO BYŁY TO ZAJĘCIA ŁATWIÓTKIE A W DODATKU JA KILKANAŚCIE RAZY JUŻ CHODZIŁEM NA KURSY ANGIELSKIEGO I MAM MNIE WIĘCEJ TE CZASY W PALUSZKU DODATKOWO POPRAWIŁA INNYCH WYMOWE BO ŹLE CZYTaLI WYRAZY PO ANGIELSKU I TAKIE ZADANIA PODSTAWOWE BYŁY ŁATYWE OWSZEM BYŁY ŁATWE ALE JA PRZEZ CAŁĄ LEKCJĘ CZUŁEM SIĘ TAK JAKBYM NIE MIAŁ MÓZGU JAKBYM NIE ROZUMIAŁ CO SIĘ DO MNIE M ÓWI
____________________________________________________________________________________________
YEBAĆ NASZ KOCHANY RZĄD JEPAĆ I PIERDOLIĆ KONCERNY TYTONIOWE JEBAĆ JEBANYCH PSYCHIATRÓW KTÓRZY /cenzura/ NIE POTRAFIA LOEKÓW DOBRZE TRAFIĆ JEBAĆ TĄ KURVE MOCNO PIĘŚCIAMI PO MORDZIE I BALACHE KURVA I FATALITY KURWIE - NERWICE NATRĘCTW JEBAĆ LĘKI A NAJBARDZIEJ MNIE WKURWIA TO ZE JEST XXI WIEK KURVA A TE KURVY AMERYKANIE POTRAFIA LATAĆ W KOSMOS A CHUJE LEKÓW KTÓRE PRAKTYCZNIE CAŁKOWICIE BY MOGŁY WYLECZYĆ NN NIE ZROBIĄ KURVY PIERDOLONE TYLKO NA ZBROJENIOA YEBANE SIĘ WYDAJE JEBAĆ PIERDOLONE KOMPULSJE A NAJGORSZE CO MNBIE DZISIAJ WKURVIA TO TA HISTORIA NATRĘCTW: POSTANOWIŁEM SOBIE ŻE RZUCĘ PALENIE W 2 DZIEŃ ŚWIĄT PRZEDC 24:00 ALE ŻE MI SIĘ POEM ZROBIŁO ŻE NIE MOGE RZUCIĆ W 2 DZIEŃ ŚWIĄT ANI W SYLWESTRA TO MYSLE SOBIE TO MUSZE TO RZUCIĆTERAZ (1 dzień św) ALE ZARAZ MI SIĘ ZROBIŁO COŚ TAM ŻE NIE A WOGÓLE TO MAM JUŻ TERAZ TAKIE DWUBIEGUNOWE MYŚLI ŻE Z STRONY MI MÓWI ŻE JAK NIE ZAPALĘ TO ŻE MAMĘ ZABIJE A JAK ZAPLĘ TO ŻE TEŻ MAME ZABIJE I CHUY WIUE CO WYBRAĆ CO JA KURVA MAM ZROBIĆ DO CHUYA W PYTE SIE PYTAM KURVA.
Give me more serotonina

przez olan 26 gru 2013, 23:55
Dobra , wyzłosciłeś się /LUTEK/ ...Teraz mam cos dla Ciebie... lekarstwo !!!, drogie ale jest ...Rok je będziesz spłacał. Ciekawe jest tylko to, ze dopiero jeśli zadziała zapłacisz ..Czyli za rok....Zaryzykujesz?...

przez Lutek 27 gru 2013, 01:01
olan, powiedz mi o co chodzi ?
Give me more serotonina

przez abstrakcyjna 27 gru 2013, 11:02
W tym zadupiu (w którym mieszkam), nie mogę się dostać prywatnie do żadnego stomatologa!!!!!!! :evil:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Śmiercionauta 27 gru 2013, 12:56
/cenzura/, dlaczego muszę być tak zjebany i wszystkim się przejmować :mrgreen:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez comatom 27 gru 2013, 14:07
Wszystko rozkminiam -wciąż się wszystkim przejmuje-rozwala mnie to psychicznie :twisted:
comatom

przez Lutek 27 gru 2013, 22:25
olan o co Ci chodzi ?
Give me more serotonina

przez Variable 27 gru 2013, 23:04
A ja zawsze musze szukać dziury w całym :twisted: :twisted:
Variable

przez Candy14 27 gru 2013, 23:05
Variable, :nono:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Variable 27 gru 2013, 23:07
Candy14, no tak :P Nigdy nie może być dobrze tylko zawsze musze sie do czegoś dowalic :bezradny:
Variable

przez Candy14 27 gru 2013, 23:07
oj tam oj tam.. nikt nie jest doskonaly :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg