Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez acherontia-styx 20 gru 2013, 19:36
deader, no to już Ci mogę napisać, że moja matka w takim razie nic nie zdziała, niestety, bo jak ona pracowała to wszystkie odwołania lądowały w Gnieźnie, nieważne jaki to był pociąg, później biuro przenieśli do Poznania. Teraz widocznie potworzyli kilka takich biur jak się tych przewoźników namnożyło.

Jedyne co mi powiedziała to to, że jeśli napiszesz odwołanie teraz, to pomimo, że oni mają 14 dni na rozpatrzenie wniosku, to nawet jeśli rozpatrzą negatywnie to zapłacisz wtedy tak jakbyś płacił w ciągu 7 dni bo ten okres się przedłuża jeśli działasz coś w tej sprawie, pomimo, że te 7 dni upłynie już dawno w momencie kiedy dostaniesz ich odpowiedz.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez pająk 20 gru 2013, 19:43
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :comone:
pająk

przez deader 20 gru 2013, 20:02
acherontia-styx, spox, dzięki i tak. Generalnie to mam zamiar zapłacić, po czym napisać odwołanie z prośbą o zwrot części tych kosztów - bo OK, jestem w stanie zrozumieć że "przepisy to przepisy", ale... c'mon! To było nie fair ;) Może jak w podaniu poproszę o zwrot 50% wpłaconego mandatu to może kogoś ujmie tak uczciwe targowanie ;)

A nawet jak mi nic nie zwrócą to zawsze wolę zapłacić 100 z groszami niż prawie 200 :/ Na odpowiedź to mi w ogóle babka na infolinii powiedziała że mają dni... 30 ;) Tak więc - rozbestwili się, chamy :twisted:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lutek 20 gru 2013, 21:59
KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURVA JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEBAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNAAAAAAAAA MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAĆ PIERDOLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONA ROZJEBIE MNIE ZARAZ DOL CHUYA JA CHCE NIE ŻYĆ ZABIJSCIE MNIE KTOŚ TERAZ KURVA PROSZE GDYBYM MIAŁ MAJĄTEK TO BYM TEJ OSOBIE KTÓRA MNIE ZABIJE GO PRZEPISAŁ Z WDZIĘCZNOŚCI KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

-- 21 gru 2013, 00:46 --

KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURVA JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEBANA MAĆ BO HUY MNIE STRZELI /cenzura/ JA /cenzura/ WCZORAJ MIAŁEM TAKIE NATRĘCTWO ŻE MIAŁEM ŻE JAK TAKICH 2 ZDAŃ MAMIE NIE POWIEM TO ŻE JĄ NAPEWNO NAPEWNO NAPEWNO NAPEWNO NAPEWNO NAPEWNO ZABIJE A JAK POWIEM TO ŻE DOSTANE PSYCHOPATYZMU I JĄ BĘDE CHCIAŁ ZABIĆ ALE POJAWIŁO MI SIĘ TEŻ NATRĘCTWO ŻE MUSZE TO POWIEDZIEĆ MIMO ŻE JAK POWIEM TO ŻĘ MAME ZABIJĘ I WTEDY JUŻ JAK TO POWIEM TO MAMY NIE ZABIJE ALE PRZEJDŹŻMY DO MERITUM WKURWIENIA PALE JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU TE JEBANE PAPIEROSY Z POWODU NATRĘCTW ŻE MAMĘ ZABIJĘ I AKURAT PO TYLU DNIACH CODZIENNEJ PORAŻKI czyt. palenia zdecydowałem się dzisiaj rzucić to palenie i zapaliłem ostatniego za 20 12 w nocy a w tym samym czasie dalej mnie męczyła myśl czy mamie to powiedzieć no i zostały trzy minuty a że jak chciałem zapalić jeszcze 1 przed 12 żeby jutro nie czuć niedosytu że go nie zapliłem to wybrałem się palić i kurva akurat patrze wróciłem patrze się na zegarek a tu kurva 45 sekund po 12 i rzucenie palenia poszło się YEBAĆ bo 1 dzień nie palenia= okres od 24:00 do 24:00 NO KURVA HUY MNIE STRZELI YEBANY JAK JA MOGŁEM BYĆ TAKIM IDIOTĄ I IŚĆ ZAPALIĆ 3 MINUTY PRZED 24 NO KURVA NAWET TEGO NIE PRZEMYŚLAŁEM TYLKO DZIAŁAŁEM W IMPULSIE NO KURVA HUY MNIE YEBANY ZAYEBIE KUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAA W DUPE MAĆ CZEMU JA MUSZE MIEĆ TAKIEGO PECHA W DODATKU ŻE MI ZTAK ZALEŻAŁO NIE JA SIĘ CHYBA MUSZE ZABIĆ BO INNEJ OPCJI NIE MA MUSZE TO ZROBIĆ MUSZE ZE SOBĄ SKOŃCZYĆ MUSZĘ SIĘ ODWAŻYĆ I WBIĆ SOBIE NÓŻ W BRZUCH
Give me more serotonina

przez Punx 21 gru 2013, 03:23
Jestem tak bardzo wkurwiona na samą siebie za to że się tak kurewsko boję. /cenzura/ mam dośc tego strachu, czucia sie jak nie ja, jak mogę zaufać innym jak nie potrafię samej sobie przez jebany strach.. strachu wypierdalaj jak najdalej i zwróć mi moje dawne życie D:

przez Lusesita Dolores 23 gru 2013, 09:10
Kuurwa ten /cenzura/ poszedł pić dzień przed Wigilią..
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Lusesita Dolores 23 gru 2013, 09:10
Kuurwa ten /cenzura/ poszedł pić dzień przed Wigilią..
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez PJT 23 gru 2013, 09:15
jak tam AHma przygotowania do świąt ?
Nie miałaś żadnych psychoz ?
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez Lusesita Dolores 23 gru 2013, 09:25
PJT, przygotowania idą pełna parą :)
psychoz brak
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez PJT 23 gru 2013, 09:31
no i było sie bać tego abilify ? :) Teraz schudnąć troche i będziesz jak nowa
I know the pieces fit.
PJT

przez Lusesita Dolores 23 gru 2013, 10:39
hehehehe tylko jak tu schudnac!!?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez PJT 23 gru 2013, 10:49
wiem że kombinujesz na pewnym forum :P
I know the pieces fit.
PJT

przez Lusesita Dolores 23 gru 2013, 11:00
nie,juz nie jestem na pro anie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Anna Maria 23 gru 2013, 15:54
PJT,dlaczego rozsiewasz ploty. Ahma nie jest na tego typu forum.

Kuuuuuuurwa! Ta nerwówka przedświąteczna mnie wykończy :evil:
Anna Maria

Sortuj wg