Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez TEUFEL 18 gru 2013, 03:10
Reiben, No ch*ja w dupę posyłam jej już od wielu lat :twisted: Bardzo niewyżyty kurwiszon :mrgreen:
TEUFEL

przez magnolia84 18 gru 2013, 12:35
Reiben, light o bosz...!!!! :hide:
magnolia84

przez hyperactive 18 gru 2013, 17:13
CZARNE MYŚLI

-- 18 gru 2013, 16:16 --

hyperactive,

ty szmato jeebana przestań obwiniać się o wszystkie sprawy i odrzuć tę nieuzasadnioną winę... RUSZ GŁOWĄ pacanie pieerdolony, nie bierz wszystkiego do siebie co byle tępy paziu ci powie. Najchętniej bym ci wypieerdolił strzała w mordę, ale za bardzo cię lubię śmieciu.

-- 18 gru 2013, 16:18 --

RUCHAM CZARNE MYŚLI ZAWSZE Z RANA, ZA DNIA, ZA WIECZORU, ZA NOCY. :great:

-- 18 gru 2013, 16:20 --

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHA

-- 18 gru 2013, 16:25 --

"Moment w którym się poddajesz, to moment w którym pozwalasz by wygrał ktoś inny"

Dobra, to mnie zabiło :why: :why: JESTEM PIZDĄ I PODDAJE SIĘ PRZY PIERWSZEJ LEPSZEJ PRZESZKODZIE.
"Wytrwałość - nie siła, czy inteligencja - jest kluczem do wykorzystania pełni twego potencjału" - Winston Churchill

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lutek 18 gru 2013, 20:12
KURVA VKURWIA MNIE TO JAK CHUY ŻE DZISIAJ CĄŁY DZIEŃ SIĘ MĘCZYŁEM BO MI SIĘ STRASZNIE NIE CHCIAŁO IŚĆ NA SIŁOWNIE KOMPLETNIE WOGÓLE NIE MIAŁEM OCHOTY A Z DRUGIEJ STRONY MI SIĘ ZROBIŁO ŻE JAK NIE PÓJDĘ TO ŻE MAMĘ ZABIJĘ NO I WKOŃCU NIE POSZEDŁEM I TERAZ MI SIĘ TO ZDAJE NO KURVA KURVA KURVA KURVA KURVA KURVA KURVA ja piertole ROZJEBIE WSZYSTKO ZARAZ CAŁY DOM ROZPIERDOLE KURVA I SE ŁEB ROZDUPIE KUUUUUUUUUUUUUUUUUURVVVVVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Give me more serotonina

przez SmutnaTęcza 19 gru 2013, 02:06
Po pierwsze wku*wiło mnie dziś to, że sąsiedzi budujący dom naprzeciwko naszego nie potrafią uprzątnąć swoich śmieci, w efekcie czego każdego ranka znajdują się one pod naszym płotem.
Potem wkurzyło mnie to, że przez swoje roztargnienie i nadzwyczajną tępotę umysłową zostawiłam kartę w bibliotece. A najgorsze było to, że skapnęłam się, że nie mam tej karty, jak już byłam prawie na uczelni (dojazd z biblioteki na uczelnię zajął niemal 30min). :x I ku*wa musiałam wracać z powrotem, kolejne 30min!!!! :evil: Wku*wiło mnie, że bibliotekarki pewnie się ze mnie podśmiewały, choć widziałam, że moja karta nie była jedyną pozostawioną w bibliotece.
A jak już wracałam i miałam spędzić kolejne, trzecie już pół godziny w tramwaju, go po przejechaniu 1,5 przystanka wszedł do tramwaju jakiś palant z nadzoru ruchu i zaczął coś grzebać motorniczemu, sam kierować, aż w końcu po długim postoju skręcił w zupełnie inną stronę (!) i bez słowa wyjaśnienia kazał wszystkim wysiąść z tramwaju, mówiąc tylko, że "muszą niestety państwo opuścić tramwaj". Ale po co, dlaczego, jak - zbyt trudno wyjaśnić. :evil: Nie wiem, czy mogłabym z tego miejsca dojechać jakimś autobusem w miarę blisko uczelni (nie znam się na gdańskich autobusach), to czekałam na tramwaj, który musiał okrążyć niemal CAŁE miasto - i tak moja półgodzinna podróż z powrotem na uczelnię trwała niemal godzinę. :evil: Żeby tego było mało, ten tramwaj, do którego się przesiadłam, jechał w jeszcze inną stronę, ale wsiadłam do niego tylko dlatego, że później jechał tą samą trasą, co tramwaj, którym mogłam już bezpośrednio podjechać pod uczelnię. No i dodam, że w każdej z tych 3743797924 podróży tramwajem musiałam stać, bo był tłok... a miałam ciężką torbę, siatkę załadowaną książkami i byłam w obcasach. :x
Myślałam, że już nic nie wkurzy mnie bardziej, no ale życie musi czymś zaskoczyć. ;) Pociąg spóźnił się tylko minutę, więc myślałam, że spokojnie dojadę do siebie do Miasta i bez problemu zdążę na autobus. No ale oczywiście kolejka lubi stać długo na stacjach. A jakby tego było mało, cholernie wolno wlokła się do ostatniej - mojej - stacji! :x Widząc to byłam już na 100% pewna, że zatrzyma się na najdalej oddalonym od wyjścia peronie. Z tego peronu miałam do przystanku kilkaset metrów, a przyzwyczajona do "normalnego" miejsca zatrzymania pociągu, siedziałam na samym środku. Dodam, że do planowego przyjazdu autobusu została zaledwie minuta ;) No i wybiegłam w tych obcasach, z ciężką siatką i torbą. Po drodze wkurzali mnie (i innych biegnących) ludzie idący całą szerokością peronu jak jakieś krowy, i to w tempie żółwi. :evil: Normalnie miałam ochotę ich stratować, zepchnąć na tory i w ogóle ze schodów. :x Jakimś cudem dobiegłam na przystanek, ale na szczęście autobus zatrzymały światła. I to tylko dlatego zdążyłam. Co nie zmienia faktu, że przez 1/3 podróży autobusem miałam zadyszkę. :x

przez SmutnyLysy 20 gru 2013, 16:37
2 dni przeleżałem z gorączką, majaczeniem i grypą żołądkową, wszystko o 2 dni zawalone, jutro zjazd i zaliczenia od 8, dziś jeszcze spotkanie pracowe o 20 - nie wyrabiam kur.. jego mać.

przez deader 20 gru 2013, 18:52
NO CO ZA SKURWIAŁE KOŃSKIE SPIERDOLINY!!!!!!!!!

Biegiem wpadam po pracy na peron, bo mój pociąg właśnie wjechał na stację. Zdyszany wskakuję w ostatnie drzwi dosłownie w momencie kiedy odzywa się syrena i drzwi się zamykają. Od razu ruszam w stronę czoła pociągu żeby kupić bilet. Po może 10 metrach natrafiam na kanara, który MUSIAŁ widzieć jak wpadałem do pociągu. Podchodzę do niego żeby się upewnić ze u niego nie mogę kupić biletu, a gościu... wyjmuje, kurrwa ten swój pieprzony notatniczek i zaczyna mi wypisywać mandat, czy jak tam zwać to chvjstwo! Patrzę na niego jak na idiotę, mówię że przecież dopiero wsiadłem i idę po bilet. "Ale pan jest w drugim składzie, powinien pan być na czole pierwszego składu". Mówię że nie miałem możliwości, bo DOPIERO CO LEDWO ZDĄŻYŁEM WEJSĆ DO POCIĄGU, co dopiero dobiec jeszcze na jego początek. A ten drętwy chvj ma mnie w dupie i się pyta czy mam gotówkę 66 zeta do zapłaty. Mówię że mam, ale nie będę płacił, będę się odwoływał bo to jakieś popierdolone jest - nie dość że płacę podatki na utrzymanie tych ich rozklekotanych, wiecznie się spóźniających pociągów, nie dość że uczciwie chciałem pójść kupić bilet - to jeszcze się okazało że jeśli płatność nie jest dokonana na miejscu, to mandat wynosi... 168 złotych!!! Kiedy bilet kosztuje złotych 3,40!!! I jeszcze mnie ten kutas nic o tym nie poinformował, dowiedziałem się dopiero jak wysiadłem i popatrzyłem na świstek! Noszkurrwamać!!! Co za popierdolone przepisy!!! Jeszcze żeby to było jakoś oznaczone, a tu chvj, skąd miałem wiedzieć że mają taki posrany przepis, mam obowiązek jako Polak znać wszystkie pierdolone przepisy każdej pieprzonej instytucji?! Znaków o zakazie palenia wyjebane po kilka na każdej ścianie, a info o tym ze bilet można kupić tylko w pierwsym składzie - NIGDZIE! Chyba że na jednej z tych malukich tabliczek z druczkiem przystosowanym rozmiarami do liliputa!!! Mam dość, kurrwa, dość ruchania mnie przez państwo na każdym możliwym kroku!!! Tak jakby ten zjeb nie mógł mnie na następnej stacji przeeskortować do konduktora żeby się upewnić że kupię bilet!!!

Jutro idę zapłacić mandat, bo przez pierwsze 7 dni za szybką wpłatę dają bonus w postac 40% zniżki, chociaż te 60 zeta oszczędzę, będę się odwoływał, ale małe na to szanse chyba bo pani na infolinii mechanicznym głosem zasypała mnie paragrafami a na pytanie czy w takiej sytuacji odwoływanie sie w ogóle ma sens usłyszałem... że to zależy od osoby która będzie obsługiwała moje odwołanie, a ona na pewno powoła się na obowiązujące przepisy. Czyli - cos czuję że chvj z tego będzie.

JEBAĆ PKP I PIERDOLONYCH KANARÓW BEZ KRZTYNY CZŁOWIECZEŃSTWA!!! Pierwszy raz spotkałem takiego skurwysyna, takiego kalibru skurwysyna..! Jeszcze żebym bezczelnie chciał jechać na gapę, to bym zrozumiał - raz tak zrobiłem, zostałem przyłapany - zapłaciłem bez szemrania i z uśmiechem wręcz bo wiedziałem że zrobiłem źle i kara mi się należała. Ale dzisiaj?!? Kiedy uczciwie miałem zamiar przejść przez cały pierdolony pociąg żeby kupić bilet?! No jajebię, chcesz człowieku być uczciwy to ci dosrają, co za zjebana rzeczywistość!!!
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez mark123 20 gru 2013, 18:59
SmutnyLysy napisał(a):2 dni przeleżałem z gorączką, majaczeniem i grypą żołądkową, wszystko o 2 dni zawalone, jutro zjazd i zaliczenia od 8, dziś jeszcze spotkanie pracowe o 20 - nie wyrabiam kur.. jego mać.

Mnie dzisiaj wzięło jakieś zatrucie albo grypa żołądkowa.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez acherontia-styx 20 gru 2013, 19:05
deader, ostatnio codziennie jestem świadkiem takich i podobnych sytuacji. Pozatrudniali jakichś młodych nadgorliwych kanarów, którzy chyba nawet logicznie myśleć nie potrafią tylko klepią te swoje paragrafy, przepisy w odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie pasażera.

A tak btw. jechałeś pociągiem jakiejś regionalnej spółki (w stylu koleje wielkopolskie, kolej trójmiejska) czy normalnym PKP? bo jak normalnym to być może jestem w stanie Ci pomóc na tyle że zapłacisz tylko opłatę manipulacyjną wynoszącą max 20zł.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez deader 20 gru 2013, 19:10
acherontia-styx napisał(a):A tak btw. jechałeś pociągiem jakiejś regionalnej spółki (w stylu koleje wielkopolskie, kolej trójmiejska) czy normalnym PKP? bo jak normalnym to być może jestem w stanie Ci pomóc na tyle że zapłacisz tylko opłatę manipulacyjną wynoszącą max 20zł.

Na druczku do wpłaty jako instytucja pobierająca jest "Koleje Mazowieckie" więc wychodzi na to że to nie "normalne PKP", aczkolwiek zabiłaś mi tym ćwieka bo byłem przekonany że to właśnie jest "normalne PKP", żadna SKM'ka czy Intercity... :shock: Opłata manipulacyjna 20 zeta + koszt biletu to bez zająknięcia bym zapłacił, tyle że wychodzi na to że byłem w "złym" pociągu..?

przez acherontia-styx 20 gru 2013, 19:18
deader, dam Ci jeszcze znać na pw dzisiaj. Muszę pogadać z matką, bo pracowała w Biurze Windykacji Należności Przewozowych przez 30 lat i ona rozpatrywała te wszystkie odwołania to wie jak to obejść, żeby nie płacić ;) tylko wtedy nie było tylu spółek tylko samo PKP i nie wiem czy będzie w stanie pomóc.
A decyzja o umorzeniu kary często zależy od humoru osoby rozpatrującej odwołanie, bo wiem jak to wyglądało za czasów pracy mojej matki ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez deader 20 gru 2013, 19:22
acherontia-styx, wielkie dzięki! Jak coś się uda to masz u mnie duży sok jabłkowy! Zdaję sobie sprawę że dużo zależy od humoru osoby rozpatrującej odwołania - zdaję sobie też sprawę z tego że ludzie w pracy rzadko bywają w dobrych humorach ;)

przez acherontia-styx 20 gru 2013, 19:24
deader, a jeszcze mi powiedz tylko jak masz podany adres pod który można wysłać odwołanie się to w jakim mieście? Poznań czy jakieś inne miasto?

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez deader 20 gru 2013, 19:28
acherontia-styx napisał(a):deader, a jeszcze mi powiedz tylko jak masz podany adres pod który można wysłać odwołanie się to w jakim mieście? Poznań czy jakieś inne miasto?

Warszawa, z gegry zawsze miałem dwóję ale coś mi się kojarzy że Poznań nie załapuje się na Koleje Mazowieckie :P

Sortuj wg