Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Lutek 11 gru 2013, 23:22
kurva nie wytrzymam mujszę się wykrzyczeć. Kurva jak mnie wkurvia to że we wtorek nie rzuciłem palenie, no kurva zayebana mać by to chuy strzelił, miałem to kurva wczoraj rzucić no chuy by to wziął, kurva kurva kurva kurva kurva kurvie łeba nie urwie.
Give me more serotonina

przez Artemizja 12 gru 2013, 11:12
Ja pierniczę, czy zawsze jak mam dobry humor, to ktoś musi mi go zepsuć? Nosz jasny gwint :evil: Dlaczego rozmowa nie może się zacząć od słów"cześć, cieszę się, że piszesz" tylko od jakichś idiotycznych zagrywek słownych? No ręce opadają :evil: :evil: :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez bedzie.dobrze 12 gru 2013, 11:20
jak mnie wkurwia fakt, że musze przez to wszystko przechodzić...że moje życie zdomniował smutek, złość i lęk i nie wiem kiedy dojde do równowagi:/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hania33 12 gru 2013, 11:25
bedzie.dobrze, podpisuje sie..mam to samo. :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez elo 12 gru 2013, 13:15
zasnelam na podlodze i choc bylo mi zimno i niewygodnie.......... i tak przespalam 3/4 doby
nie rozumiem tego no
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Ziomal4321a 13 gru 2013, 00:46
Ja pier... rodzice są na mnie źli, że nie załatwiłem papierka o tym, że mam zapłacone studia. Nie moja wina, że nagle dziekanat był zamknięty, a na dostarczenie ów papierka jest jeszcze czas bo do 20.12, bezsensowna nagonka, znowu zostałem zgnojony. :(
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez mark123 13 gru 2013, 14:06
Wkurrwia mnie, gdy ktoś mówi mi, że coś mam zrobić tego samego dnia, w którym mam to zrobić, zamiast powiedzieć dzień wcześniej.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez cichyczlowiek 13 gru 2013, 20:21
wnerwia mnie że pracę można dostać tylko po znajomości, eh

przez Difane 13 gru 2013, 21:43
Cholera mogłem to zrobić tutaj, a tak oberwało się znajomym mojej siostry. :twisted: Z drugiej strony - jeżeli powiedzenie "nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło" jest prawdą to liczę na to, że już nigdy więcej nie będę musiał wysłuchiwać ich pijackiej paplaniny we własnym domu. :silence:

przez pająk 14 gru 2013, 04:58
A, /cenzura/ o kurwaaaaaa jego mac!!!!

-- 14 gru 2013, 04:17 --

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JEGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JEBANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMACCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pająk

przez anna.anakaia 14 gru 2013, 12:33
Chciałabym się wykrzyczeć ale chyba jednak mi się nie chce. Mam taki humor, że na wrzaski nie mam siły :?
anna.anakaia

przez Lutek 14 gru 2013, 19:57
wkurvia mnie jak jasny chuy że dzisiaj zapaliłem a miałem rzucić. w piątgek i dzisiaj nie palić. Ja miałem dzisiaj nie palić ja miałem dzisiaj nie palić ja miałem dzisiaj nie palić ja miałem dzisiaj nie palić nosz kurva szmata zayebana w pizdu zaś będe miał odruch wymiotny 20 razy podczas jednego papierosa zaś będe chepał rzygowinami nosz kurva chuy by to w dupe jepany jepał dzisiaj był najlepszy dzień na rzucenie tego kurestva bo od dawna sobie planowałem w ten dzień rzucić a nie dopiero 31 grudnia. Trzeba była się najpierw kurva głęboko zastanowić i głęboko to przemyśleć zanim zapaliłem papierosa i nie zapalić choćby dlatego że będe miałe te yebane wstrętne odruchy wymiotne a jak wiedziałem że jak wczoraj nie rzuce to że będe musiał czekać tak długo do jebanego 31 grudnia to po co ja paliłe JA GŁUPI SKURVYSYN PIERDOLONY CHUY ZAJEBANY SZMATA PIERTOLONA KURVA DZIVKA PIZDA ZE MNIE.

-- 14 gru 2013, 21:16 --

wkurvia mnie to strasznie że przez jakieś głupi schizy musze codziennie palić papierosy bo mi się wydaje że jak nie zapalę to że mame zabije KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURVA

-- 15 gru 2013, 13:19 --

No znowu mi się kurva nie udało rzucić tego dzisiaj no chuy mnie strzeli miał cały dzień dzisiaj minąć bez papierosów do chuya pana zayebanego dałem się podejść jakiemuś głupiemu pierdolonemu natręctwu które kazało mi iść zapalić no KURVA JEGO MAĆ a następny termin mi dopiero pozwala natręctwo żeby rzucić 31 grudnia no ja się KURVA zamęcze tymi papierosami znowu będe miał 20 odruchów wymiotnych za 1 papierosem i kwaśną ślinę no chuy by to strzelił yebany kurva w dupe jego mać. Znowu zawiodłem znowu KURVA zawiodłem.
Give me more serotonina

przez Artemizja 16 gru 2013, 08:57
Wkurzające, że jak nie odbieram telefonu, to druga strona snuje jakieś idiotyczne teorie olewania przeze mnie, albo coś w tym stylu. Oczywiście ciężko jest pomyśleć, że mogę spać, nie słyszeć telefonu, być zajęta bądź cała masa innych rzeczy. Lepiej jest przecież uznać, że nie chcę rozmawiać :evil: :evil: :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Lutek 17 gru 2013, 00:44
WSKURVIA MNIE MOJA ZAYEBANA CHOROBA DO KURVY NĘDZY WKURVIA MNIE ŻE DO CHOLERY WSZYSTKIE LEKI PRZESTAŁY NA MNIE DZIAŁAĆ I NIE DZIAŁAJĄ I JESTEM W CIEMNEJ DUPIE ZBO MNIE TE NATRĘCTWA ZADRĘCZĄ WKURVIA MNIE TO ŻE DOPADA MNIE TAKIE COŚ TAKIE NATRĘCTW ŻE MAM DO WYBORU ALBO POWTÓRZYĆ JAKIEŚ NATRĘCTWO ALBO NIE NO I JA WYBIERAM OPCJE KTÓRA WCZEŚNIEJ MI SIĘ ZDAJE DOBRA POWTARZAM A TU /cenzura/ MAM ŻE MI SIĘ ZDAJE ŻE MAMĘ ZABIJE WKURVIA MNIE TRAKTOWANIE NA ODPIERDOL PRZEZ JEBANYCH PSYCHIATRÓW WKURVIA MNIE ŻE WSZYSTKIE LEKI NA CHOROBY PSYCHICZNE SĄ na 100 % nosz kurva chuye jebane nie dość że ludzie mają takie ciężkie choroby i chorują to wy wyciskacie od nich ciężko zarobione pieniądze CHUYE JEBANE WKURVIAJĄ MNIE JEBANE PIERTOLONE ZAYEBANE KONCERNY TYTONIOWE I TO ŻE RZĄD CZERPIE KORZYŚCI ZE SPRZEDAŻY TYTONIU CHUYE NAUCZYŁY MNIE PALIĆ A TERAZ CO MAM ZROBIĆ WKURVIA MNIE ŻE JEBANY INFORMATYK JUŻ OD DWÓCH TYGODNI MI PRZYNOSI GRY I NIE UMIE DO NIEŚĆ CIAMAJDA JEBANA WKURVIA MNIE MOJA PIERTOLONA BEZSSENNOŚĆ I WOGÓLE WKURVIA MNIE ŻE NIKT MI NA TYM FORUM NIE UMIE POMÓC WKURVIA MNIE ŻE NIE MOGĘ CZASAMI ROBIĆ TO CO CHCE PISAĆ O CO CHCE BO MAM TAKIE NATRĘCTWA KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURVA

-- 17 gru 2013, 00:21 --

WKURVIA MNIE ŻE NIKT MI NA TYM FORUM NIE WSPÓŁCZUJE I WKURVIA MNIE JAK NIE WIEM CO ŻE TE CHUJE POTRAFIĄ LATAĆ NA KSIĘŻYC A NIE UMIEJĄ WYMYŚLE JEBANYCH TABLETEK NA NERWICE NATRĘCTW KURVA 21 WIEK I GÓWNO JEST NA RAKA TAK SAMO W KOSMOS TO UMIEJĄ LATAĆ CIULE ZAJEBANE ALE ŻEBY WYMYŚLEĆ LEK NA RAKA TO NIE PEWNIE JEST TYLKO MAJĄ TO TE KURVY BOGACZE JEBANE. BO JAKBY WPROWADZILI DO APTEK LEK NA RAKA TO BY TE KURVY LEKARZE ONKOLODZY STRACILI ZAWÓD.
Give me more serotonina

Sortuj wg